Да ли би требало престати да се дружимо или чак и да комуницирамо са СНСовцима?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ауторска тема -----------------------------

Приметио сам да сам почео да избегавам присталице режима. Када организујем неко дружење, престао сам да зовем СНСовце, јер то омета нормалну комуникацију, ако се спомене политика и неке друштвене теме.
Нисам више толерантан према њиховим баљезгањима и провокацијама.

Мислим да је дошло време да се као друштво поделимо.

Што се тиче форума, ја сам почео да стављам на игнор ове најекстремније присталице режима, а тако треба учинити и у стварном животу.

Иначе, да не буде неке забуне, што се мене тиче, ово најмање има везе са идеологијом, јер ја сам бивши радикал, неко ко је славио пораз Тадићевог режима и ко је гласао за Томину странку ''Покренимо Србију''.
Међутим, оволики ниво лоповлука, криминала и корупције, оволики ниво медијске контроле и изборног ижењеринга који је изнедрио СНС, никада нисам очекивао.
Оволики ниво застрашивања, заглупљивања бирачког тела, затим медијски простор који је испуњен најгорим примитивцима, то је нешто што се не може опростити бившим саборцима који су се удружили са ДОСовцима.
Да неко ко отворено сарађује са НАТОом и ЕУ и чини њима уступке, јер држи власт у рукама, прозива опозицију (и НАТО и руску опозицију) да су они гори издајници од њих, то је тек посебна тема.
Такво лицемерје није виђено ни за време Милошевића, који нас јесте увео у низ губитничких ратова, али његови партијски другови су били господа за ове данашње напредњаке.
Bilo bi mi dosadno da ovdje na forumu prekinem komunikaciju s SNS-ovcima. :( Doduše, meni ste vi svi isti kao crnci, ali priznajem da postoji više nijansi čokoladne boje. :mrgreen: :tambalamba::tambalamba::tambalamba:

Ауторска тема -----------------------------

Приметио сам да сам почео да избегавам присталице режима. Када организујем неко дружење, престао сам да зовем СНСовце, јер то омета нормалну комуникацију, ако се спомене политика и неке друштвене теме.
Нисам више толерантан према њиховим баљезгањима и провокацијама.

Мислим да је дошло време да се као друштво поделимо.

Што се тиче форума, ја сам почео да стављам на игнор ове најекстремније присталице режима, а тако треба учинити и у стварном животу.

Иначе, да не буде неке забуне, што се мене тиче, ово најмање има везе са идеологијом, јер ја сам бивши радикал, неко ко је славио пораз Тадићевог режима и ко је гласао за Томину странку ''Покренимо Србију''.
Међутим, оволики ниво лоповлука, криминала и корупције, оволики ниво медијске контроле и изборног ижењеринга који је изнедрио СНС, никада нисам очекивао.
Оволики ниво застрашивања, заглупљивања бирачког тела, затим медијски простор који је испуњен најгорим примитивцима, то је нешто што се не може опростити бившим саборцима који су се удружили са ДОСовцима.
Да неко ко отворено сарађује са НАТОом и ЕУ и чини њима уступке, јер држи власт у рукама, прозива опозицију (и НАТО и руску опозицију) да су они гори издајници од њих, то је тек посебна тема.
Такво лицемерје није виђено ни за време Милошевића, који нас јесте увео у низ губитничких ратова, али његови партијски другови су били господа за ове данашње напредњаке.
To ti je tako kada je neka stranka bilo koja - duže od dva mandata na vlasti. Sve institucije nestanu jedna za drugom svedoci smo zatvaranju muzeja, biblioteka itd.

A što se tiče naprednjaka ti gmizavci se svemu prilagođavaju ali ja ih namirišem. Uglavnom neobrazovani i dosadni do zla boga iritantni ali pokušavaju da glumataju. Jedna reč sa njima je užasno gubljenje vremena i razuma pre svega.

U stvarnom životu možemo samo da se iseljavamo u inostranstvo.

1516616-HSC00001-7.jpg

zutima je receno da nema sanse srbija da udje u eu, i oni su se sklonili pred ovim gadovima koji nemaju obraza koliko lazu narod

vazno da si se ti pokajao, i uvideo svoju gresku, a ovim izdajnicima sleduje judina sudbina, konopce, kao sto znamo nema pokajanja kod izdaje, mogu samo da se bese

spasi srbiju i ubij se aljece aljece!
Нема ЕУ везе са тим, нити било каква идеологија, нити било какве издаје.
Проблем је што су сендвичари много већи лопови и што краду на пројектима, од којих грађани немају никакве користи.

Сендвичари стално спомињу први Ђиласов мост који је био папрено скуп, то је тачно, али он је остао у служби грађана, док други његов мост Пупинов је кинески мост и за њега се ређе говори да је папрено скуп, да не би увредили кинеску браћу, такође пријатеље Тадићевог режима. Такође тај други Ђиласов мост не изгледа као неко архитектонско чудо, као што је мост на Ади, који је прављен да би био један од симбола БГ.

JA u svom životu nemam nikoga u okruženju da je javno SNS-ovac. A imam širok krug prijatelja,poznanika, kolega i brojnu familiju. SNS-ovce srećem samo ovde i u komentarima na nekim portalima
Ima ih. Uglavnom neobrazovani ljudi, obično iz ruralnih sredina. Odem u selo, a rođaci počnu da me ubeđuju kako nikad bolje nije bilo i kako je AV doveo državu u red. Onda pogledam i shvatim da voze traktor IMT 533 iz 1961, Golf 2 iz 1985. i seru u poljskom wc jer ne mogu 5 godina da poprave wc šolju.

Ima ih. Uglavnom neobrazovani ljudi, obično iz ruralnih sredina. Odem u selo, a rođaci počnu da me ubeđuju kako nikad bolje nije bilo i kako je AV doveo državu u red. Onda pogledam i shvatim da voze traktor IMT 533 iz 1961, Golf 2 iz 1985. i seru u poljskom wc jer ne mogu 5 godina da poprave wc šolju.
Što znači da recimo ni za vladavine DS nisu mogli da kupe nov traktor. Golfovi dvojke su skoro izumrli. A i poljski vc. Svaki režim ma kakav bio uradi i ponešto dobro za neke pojedince. Kao što nekome bude lošije. Meni je strašno da biram ljude prema njihovom političkom opredjeljenju. U pravu je dlugomir. Generalno slabo pričam o politici van ovog foruma.

To je tačno, ali je tačno i da komunisti imaju probleme u razvoju i komunikacija sa njima oštećuje nervni sistem. Svako mešanje sa njima, posebno genetsko može da ostavi traga na potomstvo. Zato pazite sa kim se venčavate i pravite decu
Па СНС су то потомство са трагом.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back