Да ли би требало престати да се дружимо или чак и да комуницирамо са СНСовцима?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
15.044
Ауторска тема -----------------------------

Приметио сам да сам почео да избегавам присталице режима. Када организујем неко дружење, престао сам да зовем СНСовце, јер то омета нормалну комуникацију, ако се спомене политика и неке друштвене теме.
Нисам више толерантан према њиховим баљезгањима и провокацијама.

Мислим да је дошло време да се као друштво поделимо.

Што се тиче форума, ја сам почео да стављам на игнор ове најекстремније присталице режима, а тако треба учинити и у стварном животу.

Иначе, да не буде неке забуне, што се мене тиче, ово најмање има везе са идеологијом, јер ја сам бивши радикал, неко ко је славио пораз Тадићевог режима и ко је гласао за Томину странку ''Покренимо Србију''.
Међутим, оволики ниво лоповлука, криминала и корупције, оволики ниво медијске контроле и изборног ижењеринга који је изнедрио СНС, никада нисам очекивао.
Оволики ниво застрашивања, заглупљивања бирачког тела, затим медијски простор који је испуњен најгорим примитивцима, то је нешто што се не може опростити бившим саборцима који су се удружили са ДОСовцима.
Да неко ко отворено сарађује са НАТОом и ЕУ и чини њима уступке, јер држи власт у рукама, прозива опозицију (и НАТО и руску опозицију) да су они гори издајници од њих, то је тек посебна тема.
Такво лицемерје није виђено ни за време Милошевића, који нас јесте увео у низ губитничких ратова, али његови партијски другови су били господа за ове данашње напредњаке.

Што се тиче њиховог секташког кол центра, ту морамо имати тотално другачији приступ. Када крену да смарају пред изборе, треба им дати тотално супротне информације ''наравно сви излазимо на изборе и наравно гласаћемо за велеиздајникА и лопоВа''.
Нека живе у заблуди да имају довољно гласова, а онда ће једном осетити неочекивани потрес.

Што се тиче њиховог секташког кол центра, ту морамо имати тотално другачији приступ. Када крену да смарају пред изборе, треба им дати тотално супротне информације ''наравно сви излазимо на изборе и наравно гласаћемо за велеиздајникА и лопоВа''.
Нека живе у заблуди да имају довољно гласова, а онда ће једном осетити неочекивани потрес.
Ovo jeste najbolja taktika.

Samo ju je nazalost tesko sprovesti, jer ljudi reaguju na prvu loptu, i ne razmisljaju na duze staze.

Jedan moj bivsi sef je bukvalno to radio.

Kaze nekoj poznanici SNS-ovki koja ga smara 'Ma da, naravno, upisite me za sigurana glas' preko telefona. :cepanje:

Kada zavrsi razgovor, 'Nabijem vas da vas nabijem, ko vas 'ebe'.

Мудро размишљаш брате...

Треба бити као змија умом, а као голуб срцем...

Уклонити се од зла И чинити добро је сва памет која ти увек треба...

Normalno se družim sa svima samo ne pričam o politici.
Не мора да се прича о политици, довољно је да почну да се%у о томе како се добро живи у Северној Кореји, а како на западу људи гладују и једу храну за псе.
Довољно је почну да причају о русофилији, а мисле на путинофилију и никада нису посетили Русију нити планирају, а зато сваке године иду у НАТО земље као што су ЦГ и Грчка.

Не мора да се прича о политици, довољно је да почну да се%у о томе како се добро живи у Северној Кореји, а како на западу људи гладују и једу храну за псе.
Довољно је почну да причају о русофилији, а мисле на путинофилију и никада нису посетили Русију нити планирају, а зато сваке године иду у НАТО земље као што су ЦГ и Грчка.
Ne počinju, pričamo o drugim stvarima.
Zapravo napolju retko uopšte s nekim diskutujem o politici.

Ја кад видим да је нека девојка присталица те странке мени одмах буде бљак, не бих био са таквом девојком.

Што се мене тиче, они су сами криви за поделу друштва, нон-стоп деле присталице њихове странке од осталих, и они добијају бенефиције. Увек деле и људе који раде у јавном сектору од оних који раде код приватника. Деле људе исто као што су Османлије делиле становништно на повлашћене Муслимане и на Хришћане који нису повлашћени.

Подела у друштву зато и треба да постоји, и не треба се судржавати од таквих порива јер нико не треба да буде грађанин другог реда, сама та странка то подстиче. Буквално да настане подела као подела по нацијама, њих и не гледам као Србе него као СНС-овце, могу колико хоће да себе зову Србима, они сами тлаче остале Србе, истом нацијом се не можемо сматрати, ебе ми се за то што се неко наводно сматра да је "мој" кад се према мени понаша као непријатељ.

Приметио сам да сам почео да избегавам присталице режима. Када организујем неко дружење, престао сам да зовем СНСовце, јер то омета нормалну комуникацију, ако се спомене политика и неке друштвене теме.

Што се тиче форума, ја сам почео да стављам на игнор ове најекстремније присталице режима, а тако треба учинити и у стварном животу.

Иначе, да не буде неке забуне, што се мене тиче, ово најмање има везе са идеологијом, јер ја сам бивши радикал, неко ко је славио пораз Тадићевог режима и ко је гласао за Томину странку ''Покренимо Србију''.
Међутим, оволики ниво лоповлука, криминала и корупције, оволики ниво медијске контроле и изборног ижењеринга који је изнедрио СНС, никада нисам очекивао.
Оволики ниво застрашивања, заглупљивања бирачког тела, затим медијски простор који је испуњен најгорим примитивцима, то је нешто што се не може опростити бившим саборцима који су се удружили са ДОСовцима.
Да неко ко отворено сарађује са НАТОом и ЕУ и чини њима уступке, јер држи власт у рукама, прозива опозицију (и НАТО и руску опозицију) да су они гори издајници од њих, то је тек посебна тема.
Такво лицемерје није виђено ни за време Милошевића, који нас јесте увео у низ губитничких ратова, али његови партијски другови су били господа за ове данашње напредњаке.
Bravo care. Evo originalni post ri lajkuju sve drugosrbijanci, pa ti vidi sa kim se zapravo družiš sad.

Ја кад видим да је нека девојка присталица те странке мени одмах буде бљак, не бих био са таквом девојком.
Па кад си геи, само се кријеш иза политике.

Шта сам ја лепих девојака видео и употнао на митинзима, немогиће је да буду бљак...

Ovo nisu teme za razgovor normalnih ljudi. Odeš na plažu i počneš da pričaš o ovom!!??

Шта сам ја лепих девојака видео и употнао на митинзима, немогиће је да буду бљак...
Mogu biti mis universe po izgledu, ali sa takvim mozgom ne bih je ni štapom. 🤮

Jeste, ako imate obraza

zutima je receno da nema sanse srbija da udje u eu, i oni su se sklonili pred ovim gadovima koji nemaju obraza koliko lazu narod

vazno da si se ti pokajao, i uvideo svoju gresku, a ovim izdajnicima sleduje judina sudbina, konopce, kao sto znamo nema pokajanja kod izdaje, mogu samo da se bese

spasi srbiju i ubij se aljece aljece!

А шта имаш од гледања? Битно је имати секс. Ја и на интернету могу да гледам девојке ако ми се гледају.

А на девојке које су у СНС гледам као на опортунисте које су такве на туђу штету и које добијају све без труда, као оне змије, а такве су ми одбојне, не дао бог да још из те позиције и паметују другима па да буду још и огромне лицемерке.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back