Da li bi ste menjali Srbiju za Hrvatsku?

Nisu samo turisti. Bilo je navijača, sportaša, svačega. Neki su bježali brže od Bolta, neki skakali u more i svašta nešto.

Pa i ne baš, jer nije bilo organizovane navijačke grupe. Kako izgleda kada dođe prava grupa, možeš da vidiš u sledećem prilogu :kafa:

TpKg8WD.jpg
 
Ovo je zapravo samo pokazna vežba i pokazala je da su se štakori zavukli u svoje rupe. Uzgred, ti zagrebački štakori su dalmatinske štakore mlatili gde su stigli, jednu pobedu oni bednici iz Torcide nemaju protiv njih, pa mogu misliti kako bi tek oni prošli da su se susreli sa Srbima, verovatno bi im jedini izlaz bio da skoče u more...

Je l' ovo neka rasprava Srbina i Hrvata?
 
Zapravo sam dobro informisan, a evo i tebi malo informacija :whistling: "Sve je nekako isto kao i u Zagrebu, samo veće, moćnije, krupnije, divlje" :hahaha1:

Ne kažem da nema Hrvatica koje idu u Srbiju u provod i koje imaju seks sa Srbima. Ali ima još i više Srpkinja koje su sa Hrvatima i dolaze u Hrvatsku, to je veoma lako provjerit i dokazat ako hoćeš. I šta si se uhvatio Zagreba **** te on ? Kao da je samo to Hrvatska. Kud će veće, moćnije, krupnije i divljije nego kod Hrvata u Dalmaciji i Hercegovini. To su u prosjeku najviši ljudi na svijetu po najnovijim istraživanjima. Hrvate nazivaš zakržljalom rasom, kao Srbi su jači, ovo, ono. Interesantno je da u boksu, mmu, kickboxingu i to u onim najtežim kategorijama dominiraju Hrvati kao na primjer Stipe Miočić, Mirko Filipović Cro Cop, Antonio Plazibat, Ante Delija, Filip Hrgović, Petar Milas. To su momci koji su u samom vrhu uz one crnce koji se bore za Veliku Britaniju i Ameriku. Srpskih boraca nema niti u top 20. Kako to ako su Srbi tobože jači od Hrvata ?
 
Ne kažem da nema Hrvatica koje idu u Srbiju u provod i koje imaju seks sa Srbima. Ali ima još i više Srpkinja koje su sa Hrvatima i dolaze u Hrvatsku, to je veoma lako provjerit i dokazat ako hoćeš. I šta si se uhvatio Zagreba **** te on ? Kao da je samo to Hrvatska. Kud će veće, moćnije, krupnije i divljije nego kod Hrvata u Dalmaciji i Hercegovini. To su u prosjeku najviši ljudi na svijetu po najnovijim istraživanjima. Hrvate nazivaš zakržljalom rasom, kao Srbi su jači, ovo, ono. Interesantno je da u boksu, mmu, kickboxingu i to u onim najtežim kategorijama dominiraju Hrvati kao na primjer Stipe Miočić, Mirko Filipović Cro Cop, Antonio Plazibat, Ante Delija, Filip Hrgović, Petar Milas. To su momci koji su u samom vrhu uz one crnce koji se bore za Veliku Britaniju i Ameriku. Srpskih boraca nema niti u top 20. Kako to ako su Srbi tobože jači od Hrvata ?

Nema ih puno, ali su zato i Srbi i Srpkinje svetski šampioni u različitim kategorijama u kik - boksu. A što se tih navodnih, pa još brojnih Srpkinja po Hrvatskoj tiče, postavi i ti neki prilog poput ovog što sam ja postavio. Čisto za tvoju informaciju, ovaj video je rađen u hrvatskoj produkciji, ne srpskoj, a u njemu se takođe kaže i "da je situacija da se neka Srpkinja zaljubi u Hrvata puno ređa nego obrnuto" :kafa:
 
Ovo je zapravo samo pokazna vežba i pokazala je da su se štakori zavukli u svoje rupe. Uzgred, ti zagrebački štakori su dalmatinske štakore mlatili gde su stigli, jednu pobedu oni bednici iz Torcide nemaju protiv njih, pa mogu misliti kako bi tek oni prošli da su se susreli sa Srbima, verovatno bi im jedini izlaz bio da skoče u more...
Skakanje u more je vaša specijalnost 😉. Pitaj vaterpoliste Zvezde.
 
Nema ih puno, ali su zato i Srbi i Srpkinje svetski šampioni u različitim kategorijama u kik - boksu. A što se tih navodnih, pa još brojnih Srpkinja po Hrvatskoj tiče, postavi i ti neki prilog poput ovog što sam ja postavio. Čisto za tvoju informaciju, ovaj video je rađen u hrvatskoj produkciji, ne srpskoj, a u njemu se takođe kaže i "da je situacija da se neka Srpkinja zaljubi u Hrvata puno ređa nego obrnuto" :kafa:
Kojim kategorijama ? Do 60 kg ? 😂😂😂. Što bi ja tebi postavljao priloge o Srpkinjama i Hrvatima ? Ne da mi se i nemam volje. Sam traži. Imaš valjda zdrave ruke i dovoljno mozga da malo proguglaš o tome. RTL je sve samo ne hrvatska produkcija.
 
Kojim kategorijama ? Do 60 kg ? 😂😂😂. Što bi ja tebi postavljao priloge o Srpkinjama i Hrvatima ? Ne da mi se i nemam volje. Sam traži. Imaš valjda zdrave ruke i dovoljno mozga da malo proguglaš o tome. RTL je sve samo ne hrvatska produkcija.

U svim mogućim, a ti možeš da navedeš i Hrvate šampione u tom sportu. Baš kao što možeš da postaviš i neki video o tim silnim Srpkinjama u Hrvatskoj. Pardon, ne možeš jer nemaš šta da postaviš. Da imaš, do sada bi to već bilo okačeno ovde :kafa:
 
Jeste, standardna već priča, Hrvat počne o svojoj superiornosti, pa onda shvati da je ipak zakržljao...
Ne kažem da nema Hrvatica koje idu u Srbiju u provod i koje imaju seks sa Srbima. Ali ima još i više Srpkinja koje su sa Hrvatima i dolaze u Hrvatsku, to je veoma lako provjerit i dokazat ako hoćeš. I šta si se uhvatio Zagreba **** te on ? Kao da je samo to Hrvatska. Kud će veće, moćnije, krupnije i divljije nego kod Hrvata u Dalmaciji i Hercegovini. To su u prosjeku najviši ljudi na svijetu po najnovijim istraživanjima. Hrvate nazivaš zakržljalom rasom, kao Srbi su jači, ovo, ono. Interesantno je da u boksu, mmu, kickboxingu i to u onim najtežim kategorijama dominiraju Hrvati kao na primjer Stipe Miočić, Mirko Filipović Cro Cop, Antonio Plazibat, Ante Delija, Filip Hrgović, Petar Milas. To su momci koji su u samom vrhu uz one crnce koji se bore za Veliku Britaniju i Ameriku. Srpskih boraca nema niti u top 20. Kako to ako su Srbi tobože jači od Hrvata ?

Kao prvo to nisu prave Hrvatice koje idu u Srbiji da se jebuu,takodje nisu ni prave Srpskinje one koje idu da se jebuu po Zagrebu.Sad ne znam da li Srbi idu vise u Hrvatsku ili Hrvati u Srbiju.Ali je jedno sigurno - Hrvati su bolji u turizmu. Po nekom istrazivanju najveci muskarci su Holandjani,iza njih su Crnogorci.
Zar je bitno da poredimo Srbiju i Hrvatsku po sportu? Obe drzave imaju dobar rezultat u sportu. Ja pratim MMA od 2004. godine,pogledao sam svaki mec Mirka Filipovica dok je bio u legendarnom Prajdu ,njega postujem prvo kao coveka,a onda kao borca...Mirko i Fedor ce ostati uvek MMA ikone. Ali tako i gresis,Srbija ima Aleksandra Rakica u polu-teskoj kategiriji koji je na 11. mestu, 4-0 skor u UFC.
A kad pogledamo ovako snaga nista ne govori... Konj je jak ali je konj...
Mi moramo medjusobno da se postujemo iako se ne slazemo po nekim pitanjima. Vredjanjem govorimo lose o sebi.
 
Mi moramo medjusobno da se postujemo iako se ne slazemo po nekim pitanjima. Vredjanje govorimo lose o sebi.

Poštovanje se zaslužuje, a kod Hrvata ne postoji apsolutno ništa za poštovanje. Da li će oni poštovati nas, zabole me. Jer, nama Hrvati nisu potrebni ni kao drugari ni kao saradnici, mi bez njih možemo i uvek smo mogli. Oni, sa druge strane, iskreno ne znam zašto uopšte dolaze ovde, pošto meni nikad nije palo na pamet da idem na njihove forume ili portale...
 

Back
Top