Da li bi ste menjali Srbiju za Hrvatsku?

Da, vaterpoliste, to je ključna reč. Ne navijače. U prevodu, jasno je da će čopor kržljavaca prebiti usamljene i nespremne Srbe, a takođe je jasno da čopor kržljavaca nema šta da traži kada se susretne sa grupom spremnih Srba :whistling:
Tebi su vaterpolisti nespremni ? Hahaha smanji rakiju sinko. Pa vaterpolisti bi trebali biti 3 puta jači od navijača jer treniraju, sportski žive, u teretani su stalno...
 
Tebi su vaterpolisti nespremni ? Hahaha smanji rakiju sinko. Pa vaterpolisti bi trebali biti 3 puta jači od navijača jer treniraju, sportski žive, u teretani su stalno...

To su sportisti, nisu došli da se tuku. Nikome sigurno ne treba da zaradi neku povredu koja će mu upropastiti karijeru. Sa druge strane, i dalje nismo videli bilo kakav incident u kojem su pobedu izvukli Hrvati kada su se susreli sa ozbiljnom navijačkom grupom :kafa:
 
Ja ti samo navodim činjenice, a činjenica je da je Kržljava zabeležila ubedljivo najviši egzodus stanovništva od svih zemalja EU. Kao što je činjenica da Hrvatice masovno dolaze ovde, ne da bi radile, već da se skuće i žive normalno :kafa:
Tko je zabilježio koliki egzodus to će pokazat popisi stanovništva za par godina. Ovo sada je samo nagađanje.
 
U svim mogućim, a ti možeš da navedeš i Hrvate šampione u tom sportu. Baš kao što možeš da postaviš i neki video o tim silnim Srpkinjama u Hrvatskoj. Pardon, ne možeš jer nemaš šta da postaviš. Da imaš, do sada bi to već bilo okačeno ovde :kafa:
U svim mogućim kategorijama ? Hahahaha moš mislit 😂. Zato i ne možeš reći njihova imena jer znaš da lažeš. Ja sam ti hrvatske borce već naveo. Ali samo ti sanjaj i pričaj bajke ako će ti tako biti lakše.
 
U svim mogućim kategorijama ? Hahahaha moš mislit 😂. Zato i ne možeš reći njihova imena jer znaš da lažeš. Ja sam ti hrvatske borce već naveo. Ali samo ti sanjaj i pričaj bajke ako će ti tako biti lakše.

Upravo tako, ali vidiš, naš spisak šampiona je suviše dugačak da bi se kompletno navodio, dok ti ne možeš da navedeš nijedno ime. Uzgred, rekao sam kik - boks, ne MMA, tako da na spisak kržljavih mana dodajemo još jednu, to jest nepismenost :kafa:
 
Smiješni i neozbiljni su ti izgovori.

Vidiš, to je još jedan od razloga što si zakržljao. Jer, ako se ti ponosiš situacijama gde čopor tvojih jadnika prebije nekoga ko tako nešto niti je očekivao niti zbog toga došao, a u isto vreme bežiš u svoju rupu kada dođe neko ko upravo sve to očekuje i spreman je za to, onda se tvoje stanje može jedino opisati kao šizofrenija generisana monumentalnim kompleksima od Srba :kafa:
 
Upravo tako, ali vidiš, naš spisak šampiona je suviše dugačak da bi se kompletno navodio, dok ti ne možeš da navedeš nijedno ime. Uzgred, rekao sam kik - boks, ne MMA, tako da na spisak kržljavih mana dodajemo još jednu, to jest nepismenost :kafa:
Nisam te tražio kompletno. Ne pravi se luđi nego što jesi. Ti nisi naveo nijednog srpskog borca a da je taj u svjetskom vrhu u nekoj ozbiljnoj kategoriji barem do 100 kg. Nisi naveo jer takvog nema. Ja mogu da navedem imena i već sam ti ih naveo u jednom od prethodnih komentara. Zar sad ni čitat više ne znaš ? Evo opet ću ih nabrojat: Stipe Miočić, Mirko Filipović Cro Cop, Antonio Plazibat, Ante Delija, Filip Hrgović, Petar Milas.
 
Nisam te tražio kompletno. Ne pravi se luđi nego što jesi. Ti nisi naveo nijednog srpskog borca a da je taj u svjetskom vrhu u nekoj ozbiljnoj kategoriji barem do 100 kg. Nisi naveo jer takvog nema. Ja mogu da navedem imena i već sam ti ih naveo u jednom od prethodnih komentara. Zar sad ni čitat više ne znaš ? Evo opet ću ih nabrojat: Stipe Miočić, Mirko Filipović Cro Cop, Antonio Plazibat, Ante Delija, Filip Hrgović, Petar Milas.

Upravo zato sam ti i rekao da si nepismen. Kik - boks, ne MMA :kafa:
 
Nisam navodio mma borce nego borce. Borci su svi koji se bore i u boksu, i u mmu, i kikboksu. Tekwando niko normalan ne računa i to niko prati. Na tebi je red da navedeš vaše. Ja hrvatske već jesam.

Izvoli, kao što rekoh, spisak je dugačak :kafa: Ali, da skratimo jednim citatom koji se odnosi samo na 2017. godinu...

U 2017. godini srpski kik bokseri su osvojili 96 medalja na najvećim međunarodnim takmičenjima, od kojih je 41 zlatna, 29 srebrnih i 26 bronzanih medalja.

https://www.kick.rs
 
Izvoli, kao što rekoh, spisak je dugačak :kafa: Ali, da skratimo jednim citatom koji se odnosi samo na 2017. godinu...



https://www.kick.rs
Anonimci iz lakih kategorija uglavnom od 50 do 70 kg za koje nitko nije čuo i koji dolaze iz natjecanja koja nisu ni u top 10 po važnosti i konkurenciji. Tako sam i mislio 😂😂😂. Šta misliš kako bi ti tvoji prošli u borbama sa onim Hrvatima koje sam ja nabrojao ? Pazi šta ćeš odgovorit da ti se svijet ne smije.
 
Anonimci iz lakih kategorija uglavnom od 50 do 70 kg za koje nitko nije čuo i koji dolaze iz natjecanja koja nisu ni u top 10 po važnosti i konkurenciji. Tako sam i mislio 😂😂😂. Šta misliš kako bi ti tvoji prošli u borbama sa onim Hrvatima koje sam ja nabrojao ? Pazi šta ćeš odgovorit da ti se svijet ne smije.

Pa i ne baš, pošto su ovde u pitanju najbitnija međunarodna takmičenja. Uzgred, pronašao sam i podatak koliko su ukupno medalja osvojili kržljavi kikbokseri od '92 do danas, u pitanju je tačno 88 medalja, dakle manje od srpskog učinka za jednu godinu :hahaha1: Inače, po pravilima kik - boksa bi Srbi zgazili kržljavce, baš kao što je Mejveder u klasičnom boksu odvalio Mekgregora. Jer su u pitanju različite stvari, što ti ne umeš baš da skapiraš. Na primer, ja sa štanglom u ruci lomim koga 'oćeš od tvojih kržljavaca, a bez štangle dobijam batine, veoma jednostavno :kafa:
 

Back
Top