- Poruka
- 5.913
Ову тему отварам више ради анкете, да видимо како стоје ствари, кад би се Путин кандидовао на председничким изборима у Србији да ли би сте гласали за њега?
Инспирацију за тему сам добио на Маракани, јер без обзира што ја обожавам Владимира Владимировича, помало је понижавајуће да цео стадион скандира премијеру једне туђе земље, ма колико била пријатељска, а свога изабраног председника сложно цео стадион позива на самоубиство. Верујем да и међу Делијама има много оних који су гласали за тог истог председника пре само 3 године, што имплицира једну од две ствари, или смо ми јако глуп и неодговоран народ, или земља у којој живимо није демократска већ диктатура најгоре врсте.
Инспирацију за тему сам добио на Маракани, јер без обзира што ја обожавам Владимира Владимировича, помало је понижавајуће да цео стадион скандира премијеру једне туђе земље, ма колико била пријатељска, а свога изабраног председника сложно цео стадион позива на самоубиство. Верујем да и међу Делијама има много оних који су гласали за тог истог председника пре само 3 године, што имплицира једну од две ствари, или смо ми јако глуп и неодговоран народ, или земља у којој живимо није демократска већ диктатура најгоре врсте.

.. koja nema alternativu ... 


