Da li bi Srbija vojno intervenisala?

RSmusliman

Domaćin
Poruka
3.743
U slucaju da dodje do agresije na Republiku Srpsku da li bi rezim Borisa Tadica vojno intervenisao u BIH ili bi se ponasao kao Slobodan Milosevic tokom rata u BIh od 1992 -1995, pravio se da se to njega ne tice,pruzao samo podrsku ali se nije vojno ukljucio u sukob...

i na kraju u kakvom je stanju Vojska Srbije,ljudstvo,naoruzanje ,da li bi mogla kad bi dobila naredbu da izvrsi takav zadatak
 
U slucaju da dodje do agresije na Republiku Srpsku da li bi rezim Borisa Tadica vojno intervenisao u BIH ili bi se ponasao kao Slobodan Milosevic tokom rata u BIh od 1992 -1995, pravio se da se to njega ne tice,pruzao samo podrsku ali se nije vojno ukljucio u sukob...

i na kraju u kakvom je stanju Vojska Srbije,ljudstvo,naoruzanje ,da li bi mogla kad bi dobila naredbu da izvrsi takav zadatak

to je vojna tajna:mrgreen:..a tema je
SHBB KBB
mislim stvarno...al ajd...da vidim sta ce da bude :cool:
 
U slucaju da dodje do agresije na Republiku Srpsku da li bi rezim Borisa Tadica vojno intervenisao u BIH ili bi se ponasao kao Slobodan Milosevic tokom rata u BIh od 1992 -1995, pravio se da se to njega ne tice,pruzao samo podrsku ali se nije vojno ukljucio u sukob...

i na kraju u kakvom je stanju Vojska Srbije,ljudstvo,naoruzanje ,da li bi mogla kad bi dobila naredbu da izvrsi takav zadatak

ti si jedan pametan i posten bosnjak, razmisljas o bitnim stvarima pravilno i unaprijed a proslost poznajes perfektno i znas da ju racionalno i uravnotezeno odmjeris:)
mislim da za intervencijom nebi bilo potrebe-dobro smo se ukopali
 
U slucaju da dodje do agresije na Republiku Srpsku da li bi rezim Borisa Tadica vojno intervenisao u BIH ili bi se ponasao kao Slobodan Milosevic tokom rata u BIh od 1992 -1995, pravio se da se to njega ne tice,pruzao samo podrsku ali se nije vojno ukljucio u sukob...

i na kraju u kakvom je stanju Vojska Srbije,ljudstvo,naoruzanje ,da li bi mogla kad bi dobila naredbu da izvrsi takav zadatak

Taj rat u Srbiji bi bio nepopularan ali to ne znači da policija ne bi uspela na navata 40 000 - 50 000 dobrovoljaca , koji bi bili prebačeni preko Drine radi uspostavljanja ravnoteže.
 
Poslednja izmena:
a koji ti zakljucak zelis da izvedes sa ovom temom?

cisto da vidim kakvo je raspolozenje u srbiji..u BIh smo na pragu novog sukoba,,,,RS ne zeli sukob ali sarajevski ekstremisti ili hrvatska vrlo lako mogu napasti RS,zanima me kakva bi bila reakcija Srbije i da li bi Srbi iz RS mogli da racunaju na srbiju makar u tom pocetnom udaru dok se ne organizuje odbrana,kao sto znas NATO je razoruzao Vojsku RS
 
cisto da vidim kakvo je raspolozenje u srbiji..u BIh smo na pragu novog sukoba,,,,RS ne zeli sukob ali sarajevski ekstremisti ili hrvatska vrlo lako mogu napasti RS,zanima me kakva bi bila reakcija Srbije i da li bi Srbi iz RS mogli da racunaju na srbiju makar u tom pocetnom udaru dok se ne organizuje odbrana,kao sto znas NATO je razoruzao Vojsku RS
Situacija je jednostavna: za pare sve može... Ovi naši političari neće gledati mnogo na krv i nacionalnost...
 
cisto da vidim kakvo je raspolozenje u srbiji..u BIh smo na pragu novog sukoba,,,,RS ne zeli sukob ali sarajevski ekstremisti ili hrvatska vrlo lako mogu napasti RS,zanima me kakva bi bila reakcija Srbije i da li bi Srbi iz RS mogli da racunaju na srbiju makar u tom pocetnom udaru dok se ne organizuje odbrana,kao sto znas NATO je razoruzao Vojsku RS

Ma ne brini, u tom slucaju bi poslali ostru notu sarajevu i hrvatskoj.
 

Back
Top