• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Da li bi se udala za šonju?

Poruka
17.444
Istina, istina.

ooooo.gif

Poruka
16.676
Megan Markl bi trebala da šutne muža šonju koji ne ume da je zaštiti od alave egocentrične familije koja nije smela da prdne dok je baba bila živa.

Ebeš skupe gaće i šminku kad nemaš muško za čoveka.

:kafa:

Pa jbm ti život, napustio je život princa Velike Britanije i odrekao se kraljevskog života zbog lujke. Šta je trebao još, da ih pobije sve?
A nije baba davala kintu, jok. Megan ih finamsira.

Poruka
50.527
Meni uopšte ne deluje kao šonja,...baš ni malo (princ Hari) !
Dakle'm,...princ Hari je ok, ali se ja nikada ne udala za princa iz prostog razloga,...jer sam "ortodoksna" seljanka! :hehe:
P.S. Kraljevski maniri su mi "nula".
ma nema tu nekih posebnih manira

ponašaš se ko novopridošle seljančice po Beograd

načminkaš se i navučeš kompletić i kezućeš se samo nadredjenima, šta god ti kažu unapred klimaš glavom u znak slaganja a kolege ne čuješ...

to ti je neo-nobles takoreći
ranije se zvalo sub-kultura

Manastirka

Elita
Poruka
24.546
ma nema tu nekih posebnih manira

ponašaš se ko novopridošle seljančice po Beograd

načminkaš se i navučeš kompletić i kezućeš se samo nadredjenima, šta god ti kažu unapred klimaš glavom u znak slaganja a kolege ne čuješ...

to ti je neo-nobles takoreći
ranije se zvalo sub-kultura
Neka 'fala! 😁
P.S. "Prinčevi su davno izašli iz mode"!
Samo k'o baš mora. :roll:

Poruka
50.527
Pa jbm ti život, napustio je život princa Velike Britanije i odrekao se kraljevskog života zbog lujke. Šta je trebao još, da ih pobije sve?
A nije baba davala kintu, jok. Megan ih finamsira.
Sad bar može da počeše dupe sa otvorenim ustima dok mu se pogled gubi u neodredjenu daljinu...

...nije napustio ništa jer mu smestili da ne može biti večiti kandidat kao njegov izlapeli ćale

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.