Da li bi se udala/ozenio-momkom/devojkom druge nacionalnosti

luna:
MORAVA:
E vala i ti što deliš ljude na DVE VRSTE idi pa se udaj negde drugde,ovde treba da se rađaju isključivo SRPSKA deca! :evil: :!:
Morava,slazem se sa Gloriom!Ti si vala neki fanaticni extremist,i jos nesto nema cistog srbina,svi smo mi u bivsoj Jugoslaviji izmesani :lol:
UF..OVDE SE OGRAĐUJEM(ZNAM SVOJE POREKLO JOŠ OD ČUKUN DEDOVA I NIJEDNA GENERACIJA MOJIH PREDAKA SE NIJE MEŠALA SA DRUGIM NACIJAMA) :evil: :evil: :!:
NEMOJ ME POGREŠNO SHVATITI,NISAM FANATIČNI EXTREMIST! :!:
ZAR NE MISLIŠ DA SE U MEŠANIM BRAKOVIMA UVEK OSETI NEKA NETRPELJIVOST-NE KAŽEM BAŠ OD BRAČNOG PARTNERA,ALI OD OKOLINE(RODBINE,PRIJATELJA) SIGURNO!OVO KAŽEM JER SAM IMALA PRILIKE DA VIDIM TO ROĐENIM OČIMA! :wink: :wink:
 
Anonymous:
Svima zainteresovanim :
Da li vi imate pametnijeg posla osim pronalaženja
razloga za podelu ljudi na razne nenormalne podele?
Ili je u pitanju nacionalnost, veroispovest, boja kože,ili neka slična glupost! Šta se dešava kada neko prođe sve ove kriterijume,delite ih po obliku,mirisu,....?

na zalost, upravo je tako...
steta, svet bi bio srecniji i lepsi kada ne bi bilo predrasuda i podela... Ali je problem sto na ovoj Planeti nema mnogo mesta za takve... I ja sam u dilemi: da li se treba po svaku cenu boriti protiv opsteprihvacenih normi ili ih bar delimicno prihvatiti? Ne zato sto se sa njima slazemo, vec da i dalje ne komplikujemo vec dovoljno komplikovan zivot... i rizikujemo da izgubimo sopstvene vrednosti i kriterijume uludo troseci energiju... Zaista nemam odgovor.
 
MORAVA:
luna:
MORAVA:
E vala i ti što deliš ljude na DVE VRSTE idi pa se udaj negde drugde,ovde treba da se rađaju isključivo SRPSKA deca! :evil: :!:
Morava,slazem se sa Gloriom!Ti si vala neki fanaticni extremist,i jos nesto nema cistog srbina,svi smo mi u bivsoj Jugoslaviji izmesani :lol:
UF..OVDE SE OGRAĐUJEM(ZNAM SVOJE POREKLO JOŠ OD ČUKUN DEDOVA I NIJEDNA GENERACIJA MOJIH PREDAKA SE NIJE MEŠALA SA DRUGIM NACIJAMA) :evil: :evil: :!:
NEMOJ ME POGREŠNO SHVATITI,NISAM FANATIČNI EXTREMIST! :!:
ZAR NE MISLIŠ DA SE U MEŠANIM BRAKOVIMA UVEK OSETI NEKA NETRPELJIVOST-NE KAŽEM BAŠ OD BRAČNOG PARTNERA,ALI OD OKOLINE(RODBINE,PRIJATELJA) SIGURNO!OVO KAŽEM JER SAM IMALA PRILIKE DA VIDIM TO ROĐENIM OČIMA! :wink: :wink:
 
Svako na ovoj planeti ima slobodu izbora, ali pre svakog izbora treba dobro razmisliti.........!
Pa zamislite situaciju : sta ce deca posle da pomisle sta su oni kad ih neko pita koje su nacionalnosti , nece osecati gde pripadaju, koji jezik da uce...kako bi se vi osecali da ne razumete sta vam dete prica sa vasom suprigom/supruznikom. Drugo postoji razlika u kulturi u obicajima pa u smislu za humor....Pa zato pamet u glavu !!!!! :wink:
 
Ljudi koji se opterecavaju ancionalnoscu su ljudi za kameno doba. Sav normalan svijet ide naprijed u svijetliju i prosperitivnu buducnost,a nazalost na nasim terenima i poslije onakvog pakla koji ih je potrefio, i dalje se mogu cuti nacionalisticke prepirke.

Koja je svrha svega toga i koje dobro to donosi nasem drustvu - mislim na sve ljude koji zive na zemlji.

Dijete sam iz mjesanog braka i sama sam u mjesanom braku. Dokaz da zdrava pamet i cista ljubav prepoznaju prave kvalitete u samim sebi,a zatim i u drugim ljudima.

Nacionalisti, zao mi vas je, ali globalizacija je uveliko uzela maha. Ako zelite laksi zivot, pridruzite se nama, pacifistama! :D
 
*SAYA*:
KOLIKO VIDIM-VEĆINA VAS OVDE SMATRA DA NEMA PRAVIH SRBA,E PA JA SAM PRAVA SRPKINJA I NE BIH SE UDALA ZA DEČKA DRUGE NACIONALNOSTI NE ZATO ŠTO MRZIM SVE OSTALE VEĆ ZATO ŠTO I SUVIŠE POŠTUJEM SVOJE!!!
SMATRAM DA SRBI NE TREBAJU DA SE MEŠAJU SA OSTALIM NACIJAMA. [/i][/b]


Ti si prilicno ogranicena zar ne.
Mora da tvoj IQ sluzi na cast i kao primer kako pravi imbecil treba da izgleda..:)
 
*SAYA*:
KOLIKO VIDIM-VEĆINA VAS OVDE SMATRA DA NEMA PRAVIH SRBA,E PA JA SAM PRAVA SRPKINJA I NE BIH SE UDALA ZA DEČKA DRUGE NACIONALNOSTI NE ZATO ŠTO MRZIM SVE OSTALE VEĆ ZATO ŠTO I SUVIŠE POŠTUJEM SVOJE!!!
SMATRAM DA SRBI NE TREBAJU DA SE MEŠAJU SA OSTALIM NACIJAMA. [/i][/b]

Svakom njegovo ***** najprimamljivije mirise :P ...
Jedini zez je u tome sto je to i dalje ***** :D
 
Ja sam dete iz mesovitog braka (otac srbin, majka madjarica) i uvek sam bila ponosna na to zbog znanja dva jezika, vise obicaja. Ali najvise me je radovalo ono decije da dobijam duplo vise poklona od baka za dva uskrsa i dva bozica. Kad' sam bila devojka zanosila sam se da se udam za nekog iz mesovitog braka sa razlicitim obicajima od mojih, pa da nasa deca znaju jos vise jezika i da dobijaju jos vise poklona i imaju vise praznika. Medjutim kad' je doslo do udaje nisam vise mislila glavom nego srcem i udala sam se za srbina.
 

Back
Top