Da li bi se neko od vas udao za crnca?

  • Začetnik teme Alexandra
  • Datum pokretanja
pa...za crnca i bih.Mislim BIH! VEOMA BIH!Naravno uz preduslove da me obozava, da je nezan, pazljiv,druzeljubiv , da nije opterecen time sto je crnac(da ne bude kada mu nesto prigovorim , da mi kaze :,,Ti to tako zato sto sam black!"), da je lep...na onaj poseban crnacki nacin...pametan,sarmantan,duhovit...to su stvari koje uopste trazim kod decaka, pa bili oni crni,zeleni,beli,plavi,ljubicasti...samo mi se bas ne dopadaju ovi kosooki,mali i zuti
 
Bas sam skoro o tome razmisljala i ne bih mogla resi nista precizno dok i se to ne bi dogodilo.Mislim da to nije problem ukoliko je on o.k,izuzetno privlacan i sladak jer mislim da u ovom slucaju duhovna strana je u podredjenom polozaju,ali naravno da j i ona bitna to ne osporavam
 
Crnka:
Pa gde pored naših divnih frajera ti nađe CRNCA????????????
bravo CRNKA !! ona cim pita za crnca znaci puko zvek ,oladi bre ,kako te nije sramota
zar nije strasno na ulici videti nase bele devojke sa novorodjenim majmuncetom???? pa bre da ti se zgadi zivot,zar bi mogla da priredis tako nesto svojim roditeljima??? znam posle ovoga sledi odgovor pa ne zivi ona za roditelje jel??? ili dovoljno je odrasla da razmislja od svojoj buducnosti :lol: nemoj da bude posle j*b*nja nema kajanja
 
Crnka:
Pa gde pored naših divnih frajera ti nađe CRNCA????????????
bravo CRNKA !! ona cim pita za crnca znaci puko zvek ,oladi bre ,kako te nije sramota
zar nije strasno na ulici videti nase bele devojke sa novorodjenim majmuncetom???? pa bre da ti se zgadi zivot,zar bi mogla da priredis tako nesto svojim roditeljima??? znam posle ovoga sledi odgovor pa ne zivi ona za roditelje jel??? ili dovoljno je odrasla da razmislja od svojoj buducnosti :lol: nemoj da bude posle j*b*nja nema kajanja
 
Moj najbolji drug je crnac.I ima gomilu slatkih drugova i uopste mi ne bi smetalo da sa tako nekim,po boji,drugacijim budem.
E,sad sto ja nisam za brak...to je neka druga prica.
Ja sam u pricnipu open mind po pitanju mnogo stvari.
Sto da ne...druge stvari su bitne za dobar brak,boja je tu skroz ne bitna.
 
Draga moja, nisam imala direktno iskustvo, ali poznanica moje mame jeste. On je bio poreklom iz Sudana, studirao je medicinu kod nas, upoznao je maminu prijateljicu, ozenio se njom, imaju troje divne dece. Ne znam kako su prevazisli problem religije, verovatno jesu cim su bili zajedno. Kazem bili, jer ona je sada na zalost udovica. Da skratim: gde ima ljubavi ima i razumevanja, tolerancije i svega ostalog. Ako ga volis- udaj se i ne razmisljaj o irelevantnim stvarima. Srecno od srca. :lol:
 
-zar nije strasno na ulici videti nase bele devojke sa novorodjenim majmuncetom????
Gresis,silno gresis!!!
Zivela sam u Holandiji.
Svi brakovi su mahom mesoviti.
Tamo su zene plave i toliko svete puti...
Videla sam milion primera kakva su deca od oca crnca
i majke belkinje:
Uopste ne lice na ''majmuncice'',
vec imaju predivan taman ten;
Simpaticno je to videti :D
 
Anonymous:
Alexandra:
Zanima me da li bi se neko od vas udao za crnca! Naravno da ima priliku i da joj se on svidja! A sta je sa religijom?
BI ; ako bi se zaista zaljubila i ako bi ga volela
joj, ima u francuskoj tako slatkih crnih tipova, ma da ti pamet stane

Ma da posebno oni koji su vec iz mijesnog braka pa su malo izblijedjeli znas kako lijepe cure da ti pamet stane.
 
znam tri sestre, krajnje nestvarno, one su vec zene u godinama...dve su se udale za crnce iz Afrike, studenti ovde, jedam zavrshio medicinu, drugi stomatologiju, a treca za Arapina.. dolaze 2x godisnje sa decom... ljubav ne bira boju, chak ni godine, a verujem ni klasne razlike...
 

Back
Top