Sreten Žujović
Elita
- Poruka
- 24.255
Nešto baš razmišljao na ovu temu pošto pijem puno koce, a SAD mi baš nije prirastao srcu, pa sam se uplašio da ih ja na neki, ne daj bože način, finansiram? 
Moj prvi korak kao antiglobaliste je bio taj što već 3 godine nisam ušao u Mekdonalds, dobro da ne lažem izazivao mi je stomačne probleme, no prijateljima sam to prikazao kao moj patriotski stav!
Nije tema za sprdnju, ozbiljno me zanima koliko američka ekonomija zavisi od koka-kole i da li bi ih obustava kupovine istog proizvoda bar malo opalila po budžetu?
Molba: Nemoj te zaključavati ovu temu kolko god smešno izgledala, jer mi je želja da možda ovde stvorimo grupu građana koja će se boriti da Srbin ne kupuje Koka-kolu, ako bi se to pozitivno odrazilo na nas( naravno i na naše zdravlje)!
Ajde ljudi Opletite!

Moj prvi korak kao antiglobaliste je bio taj što već 3 godine nisam ušao u Mekdonalds, dobro da ne lažem izazivao mi je stomačne probleme, no prijateljima sam to prikazao kao moj patriotski stav!

Nije tema za sprdnju, ozbiljno me zanima koliko američka ekonomija zavisi od koka-kole i da li bi ih obustava kupovine istog proizvoda bar malo opalila po budžetu?
Molba: Nemoj te zaključavati ovu temu kolko god smešno izgledala, jer mi je želja da možda ovde stvorimo grupu građana koja će se boriti da Srbin ne kupuje Koka-kolu, ako bi se to pozitivno odrazilo na nas( naravno i na naše zdravlje)!
Ajde ljudi Opletite!

