Da li bi SAD bankrotirao kad bi čovečanstvo prestalo da kupuju Koka-kolu ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
24.255
Nešto baš razmišljao na ovu temu pošto pijem puno koce, a SAD mi baš nije prirastao srcu, pa sam se uplašio da ih ja na neki, ne daj bože način, finansiram? :think:

Moj prvi korak kao antiglobaliste je bio taj što već 3 godine nisam ušao u Mekdonalds, dobro da ne lažem izazivao mi je stomačne probleme, no prijateljima sam to prikazao kao moj patriotski stav! :mrgreen:

Nije tema za sprdnju, ozbiljno me zanima koliko američka ekonomija zavisi od koka-kole i da li bi ih obustava kupovine istog proizvoda bar malo opalila po budžetu?

Molba: Nemoj te zaključavati ovu temu kolko god smešno izgledala, jer mi je želja da možda ovde stvorimo grupu građana koja će se boriti da Srbin ne kupuje Koka-kolu, ako bi se to pozitivno odrazilo na nas( naravno i na naše zdravlje)!

Ajde ljudi Opletite!
 
Ne finansiras ti Ameriku, nego nase preduzece koje proizvodi po americkoj licenci.
Inace i ta nasa Koka-kola je sranje u odnosu na originalnu americku.

Kako bre ne finansiram kad rokam dva litra dnevno? 110 dinara puta 30 dana u mesecu puta 356 dana u godini = 1 174 800 dinara godišnje! Malo li je. Računaj koliko je takvih građana u Srbiji! Ja dajem pare prodavačima, oni licenciranim firmama, a oni posle koka-koli, a ona daje pare pentagonu! Dakle ja finansiram svetski terorizam! Ajde bre ozbiljno pričajte...
 
Nešto baš razmišljao na ovu temu pošto pijem puno koce, a SAD mi baš nije prirastao srcu, pa sam se uplašio da ih ja na neki, ne daj bože način, finansiram? :think:

Moj prvi korak kao antiglobaliste je bio taj što već 3 godine nisam ušao u Mekdonalds, dobro da ne lažem izazivao mi je stomačne probleme, no prijateljima sam to prikazao kao moj patriotski stav! :mrgreen:

Nije tema za sprdnju, ozbiljno me zanima koliko američka ekonomija zavisi od koka-kole i da li bi ih obustava kupovine istog proizvoda bar malo opalila po budžetu?

Molba: Nemoj te zaključavati ovu temu kolko god smešno izgledala, jer mi je želja da možda ovde stvorimo grupu građana koja će se boriti da Srbin ne kupuje Koka-kolu, ako bi se to pozitivno odrazilo na nas( naravno i na naše zdravlje)!

Ajde ljudi Opletite!
Кока кола у сваком случају није здрава. Садржи ортофосфорну киселину, која је погубна за коштани систем, а и за друге органе
 
Kako bre ne finansiram kad rokam dva litra dnevno? 110 dinara puta 30 dana u mesecu puta 356 dana u godini = 1 174 800 dinara godišnje! Malo li je. Računaj koliko je takvih građana u Srbiji! Ja dajem pare prodavačima, oni licenciranim firmama, a oni posle koka-koli, a ona daje pare pentagonu! Dakle ja finansiram svetski terorizam! Ajde bre ozbiljno pričajte...

tebe treba na prevaspitanje, pa da pijes vodu, da zdravo zivis ali prvo moras u "lazu" da se skines.:ok:;)
 
Кока кола у сваком случају није здрава. Садржи ортофосфорну киселину, која је погубна за коштани систем, а и за друге органе

To je zato što se ne proizvodi po originalnoj recepturi : biljka Coca i biljka Cola, a sad u to piće turaju hemiju i ostala veštačka sranja
 
Кока кола у сваком случају није здрава. Садржи ортофосфорну киселину, која је погубна за коштани систем, а и за друге органе

Ma jel ona pogubna za budžet Srbije? Ebeš koštani sistem, moje koske su tvrde! :mrgreen:
 
Kako bre ne finansiram kad rokam dva litra dnevno? 110 dinara puta 30 dana u mesecu puta 356 dana u godini = 1 174 800 dinara godišnje! Malo li je. Računaj koliko je takvih građana u Srbiji! Ja dajem pare prodavačima, oni licenciranim firmama, a oni posle koka-koli, a ona daje pare pentagonu! Dakle ja finansiram svetski terorizam! Ajde bre ozbiljno pričajte...

Ево сада озбиљно!
Престани да пијеш то Америчко ђубре.
Пређи на чесмовачу.
Здравије је, јефтиније и сигурно не финансираш светски тероризам.;)
 
Kako bre ne finansiram kad rokam dva litra dnevno? 110 dinara puta 30 dana u mesecu puta 356 dana u godini = 1 174 800 dinara godišnje! Malo li je. Računaj koliko je takvih građana u Srbiji! Ja dajem pare prodavačima, oni licenciranim firmama, a oni posle koka-koli, a ona daje pare pentagonu! Dakle ja finansiram svetski terorizam! Ajde bre ozbiljno pričajte...
Аритметика ти је на нивоу који ја не умем да докучим...Пијеш Колу у вредности 3 просечне српске годишње плате???!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top