Da li bi prosili zenu sa balkana bez dijamanta?

Ja sam za to da se ljudi zavole, odluce da zive zajedno i zive godinama u zajednici i tek nagon dugih godina odluce da li zele da se vencaju i okite se dijamantima... To bi onda bila kruna svega, nepogresiva i iskrena... Ovako mi sve deluje unapred sumanuto... :mrgreen:
Ima jedna poslovica
Sve ljubavi pocinju I zavrsavaju lazima , u sredini je mucenje da to moze biti iskreno.
 
zenu i dijamant zajedno bi prosio..

ulje.png
 
Ne bih prosio nikoga, nisam prosjak, imam svoje dostojanstvo. Zene mnogo cesce odbijaju muskarce nego sto oni odbijaju njih, da bi se smanjio broj nesporazuma u univrerzumu i posto je tako, logicnije je da zene treba da prose muskarce. One i bolje pokazuju emocije, recitije su, znaci, one to treba da cine.
Pa, kad zaprosi neka tebe, pristao bi?
Ti je ubedi da bude primorana da se uda, ne mora trudnocom.
 
2h gledam pink I naravno mi doslo pitanje na pamet.
Da li bi?
Moja se potrudila maximalno od početka da mi pokaže da je opuštena, fina i normalna i da je zanima samo prijateljstvo i ljubav i da uopšte ne traži ne znam šta, izvodi neke tripove i ludila, da joj skidam zvezde sa neba itd.

Čak se ona više trudila oko mene nego ja oko nje što mi je malo i neprihvatljivo.

Džet set je možda takav, ali stvari se u običnom svetu po mom mišljenju menjaju ili sam ja imao više sreće negoli pameti, mada i to treba potvrditi.
 

Back
Top