Пре неки дан је изашла вест о незгодама Тесле https://www.google.com/amp/s/www.te...obotaksi-pravi-haos-na-ulicama-brojke-ne-lazu роботаксија.
Онда Вејмо https://www.telegraf.rs/hi-tech/inf...ldfMnRYQ2FKSUpvd3JHN0U0MVBVX0VBb0FNbW5ub2dqRg.. вест и дискусија око тога.
Наравно :
Ето да имате прилику у који такси би пре ушли (не путује се у Америку,није време,многи никада тамо не иду у животу нити имају шта да виде јасно,посебно од почетка екстремних правила која сатреше туризам) а негде можда је ово та будућност сада и који такси би одабрали кликните горе а да изразимо мишљење овде.
Можда је доста популарних филмова и серија те тематике а баш сам скептик по питању аутоматизовања таксија - делује добро теоретски али зависи како
би то изгледало у пракси?
Онда Вејмо https://www.telegraf.rs/hi-tech/inf...ldfMnRYQ2FKSUpvd3JHN0U0MVBVX0VBb0FNbW5ub2dqRg.. вест и дискусија око тога.
Наравно :
Ето да имате прилику у који такси би пре ушли (не путује се у Америку,није време,многи никада тамо не иду у животу нити имају шта да виде јасно,посебно од почетка екстремних правила која сатреше туризам) а негде можда је ово та будућност сада и који такси би одабрали кликните горе а да изразимо мишљење овде.
Можда је доста популарних филмова и серија те тематике а баш сам скептик по питању аутоматизовања таксија - делује добро теоретски али зависи како
би то изгледало у пракси?
Poslednja izmena:





