Da li bi platili da saznate kada će te da umrete?

Poruka
3.966
Платио бих кад да умрем. Разумешебигаурац

Мада није искључено да неком пропалом допашу дам ћалетову заставу, тутнем му двеста јура и кажем пуцај кад се најмање надам. Разумешебигаурац
Koliko plaćaš? Pitam za drugaricu :D

Војвода

Aktivan član
Poruka
1.857

Zauz

Buduća legenda
Poruka
28.995
A ima još fore. Poginut ću na proslavi svog 97. rođendana. Past ću s kornjače koju budem jahala na Galapagosu :(
Duga bolna smrt 😱
Screenshot_20220628-174822_Chrome.jpg

:think::think:...

Zauz

Buduća legenda
Poruka
28.995
Da li bi platili da saznate kada će te da umrete?
Odbila jer bi verovatno saznala da cu biti
Screenshot_20220628-175830_Chrome.jpg

jos nekih pedeset godina te zavrsiti tako sto me nadju komsije neke / postar / neko ko dodje na vrata ne znam ni ja zasto.

Obradovalo bi me da sutra odem Gore mirno tiho brzo / obradovalo bi me da sa trideset devet odem Gore mirno tiho brzo / to koliko cu godina da budem u ovom gore citatu bolje ne znati.

4thman

Iskusan
Poruka
5.743

4thman

Iskusan
Poruka
5.743
Odbila jer bi verovatno saznala da cu biti Pogledajte prilog 1178548

jos nekih pedeset godina te zavrsiti tako sto me nadju komsije neke / postar / neko ko dodje na vrata ne znam ni ja zasto.

Obradovalo bi me da sutra odem Gore mirno tiho brzo / obradovalo bi me da sa trideset devet odem Gore mirno tiho brzo / to koliko cu godina da budem u ovom gore citatu bolje ne znati.
Polako sa tim. Desiće se kad mora da se desi. U poznom dobu vrv...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.