Da li bi ozenili nizi stalez?

pa sigurno je pametija od proseka. U sustini dovoljno je sa ribom da odgledas slagalicu ili da pricas engleski cisto da vidis da li je bistra. Ako je ok u slagalici znaci ok je devojka, ako dobro prica engleski ok je devojka. Naravno mozda je ona ok i kad ne sastavi rec od 10 slova na slagalici, ali to je onda upitno
Postoji više vrsta pameti, logička, jezička, muzička, ....

Žena, a NE RIBA, koja ima PhD u Statistici vjerovatno ima logičku, dok žena koja sastavlja roječ u Slagalici od 10 slova vjerovatno ima jezičku pamet izraženiju.

a sad su zene simbol neke inteligencije, da mozes da vodis filozofske razgovore. Bukvalno sam u zivotu upoznao 3 zene koje su zanimljve, tj mislim da su cak pametnije od mene. Jeste da zvuci nemoguce, ali i to je ponekad slucaj.
Ti se opasno ložiš na pamet. To je OKej, tvoj prioritet.

Tebi je zanimljivo jednako pametnija od tebe.

Ali evo dobronamjeran komentar- razmisli što to tako tripuješ da je važna pamet. Možda od svoje znesenosti pogrešno procjenjuješ "pamet", zato što neko ko tek ima pamet da objedini i druga razmišljanja i interesovanja, neće se trsiti sa stvrima koje zna.
To je više stvar gordosti i nedostatka socijalne inteligencije .

Zato je bolje sebe usmjeiti na širinu, obuhvatanje više stvari, i onda naći osobu koja nas oduševljava svojim razmišljanjem i povezivanjem.
A ovo što ti pričaš, meni djeluje veoma naivno. A vidiš i drugima. Zapitaj se malo što ljudi imaju takvu reakciju.
Postoji i socijalna inteligncija, i personalna(inteospekcija itd.)

LP

Moj neki glavni kriterijum je da li je emotivna i moralna. Jer ako je emotivna ona može da voli. I obični implicira da je moralna i nije neki skot.

Znači moja filozofija ti je ono Niče u Zaratustri. Žena je mačka, srna ili krava.

1) Imaš te egocentrične koje luduju i provode se - to su po NIčeu Mačke i prioritet im je provod i zadovoljenje svog ega. Obično traže najboljeg frajera.
2) Imaš samosvesne koje traže nekog normalnog - to su po Ničeu krave - dakle krave koje su mirne, staložene i glavno im je da nađu nekog normalnog. Umeju da budu i samosvesne i fine, ali češće su konformisti da ne rade ništa a ti sve da radiš.
3) 3 vrsta žena su emotivne koje traže veliku ljubav. Po Ničeu to su srne. E one traže veliku ljubav i vrlo su emotivne. Po meni najbolja opcija.

Evo sumnjam da sam pametniji od Ničea, a moje mišljenje se slaže i konvergira sa njegovim tako da bolji savet i nemam.

to su faze života, a ne tipovi žena

mislim da su se filozofi, bog da im dušu prosti, najviše od sviju prosrali o ženama.
muškarac nekako što je pametniji ovako akademski, to je gluplji za žene i odnose

Ali evo dobronamjeran komentar- razmisli što to tako tripuješ da je važna pamet. Možda od svoje znesenosti pogrešno procjenjuješ "pamet", zato što neko ko tek ima pamet da objedini i druga razmišljanja i interesovanja, neće se trsiti sa stvrima koje zna.

Zato je bolje sebe usmjeiti na širinu, obuhvatanje više stvari, i onda naći osobu koja nas oduševljava svojim razmišljanjem i povezivanjem.
A ovo što ti pričaš, meni djeluje veoma naivno. A vidiš i drugima. Zapitaj se malo što ljudi imaju takvu reakciju.

LP
zasto sto ljudi lazu. Danas je interakcija izmedju staleza ogromna, ali opet ljudi se uglavnom pare sa slicnim stalezom. Koliko forumasica siri noge smecarima ili slicno. Ja sam imao brdo sumskih radnika i neki su i dobro izgledali, ali njihove ribe su obicno bile ili neke eks prostitutke ili aktulne prostitutuke. Secam se ja i ortak upoznali dve ribe i dosle one kod nas, jedna je bas vrh ***** i to ortak predvideo za sebe, meni je bila losija data, ali ta losija je bas pametna. Jedino me ohladilo kad je rekla da je pisala za djindjica neke hvalospeve, reko ova i nije bas u vinklu. Ali posle ortak i ja diskutujemo i obojica smo se slozili da je ova djindjicevica iako daleko losije izgleda bolja zena za brak.

LP
Ma pametno moje Bosanče malo, slatko! :heart:

Back