Da li bi ozenili nizi stalez?

kakodada

Primećen član
Banovan
Poruka
518
Pitanje je prosto, da li bi imai nesto sa zenom koja nije vasih intelektulanih sposobnosti, a koja je lepa. Uvek imam strah da imam glupu decu. Secam se jednom izadjem sa nekom ribom i ona mi simpa i posle pitam je sta je zavrsila frizersku. I nakako odmah kroz telo mi prodje neki neugodan osecaj. Kao da je rekla ima sidu. Da li vam se slicno desava. U zivotu sam bio zaljubljen u dve ribe i one obe imaju phd u statistici. Ali nije dovoljno da riba samo bude pametna, potrebno je i da bude simpaticna. Ako je riba bas pametna i ruzna ne mogu da se zaljubim. I da li bi ikada ozenili zenu prema kojoj nemate emocija samo da imate decu?

Pitanje je prosto, da li bi imai nesto sa zenom koja nije vasih intelektulanih sposobnosti, a koja je lepa. Uvek imam strah da imam glupu decu. Secam se jednom izadjem sa nekom ribom i ona mi simpa i posle pitam je sta je zavrsila frizersku. I nakako odmah kroz telo mi prodje neki neugodan osecaj. Kao da je rekla ima sidu. Da li vam se slicno desava. U zivotu sam bio zaljubljen u dve ribe i one obe imaju phd u statistici. Ali nije dovoljno da riba samo bude pametna, potrebno je i da bude simpaticna. Ako je riba bas pametna i ruzna ne mogu da se zaljubim. I da li bi ikada ozenili zenu prema kojoj nemate emocija samo da imate decu?
A zasto ti mislis da ta frizerka nije pametnija od tebe.

ali PhD u statistici kao garancija za pamet :zcepanje:
pa sigurno je pametija od proseka. U sustini dovoljno je sa ribom da odgledas slagalicu ili da pricas engleski cisto da vidis da li je bistra. Ako je ok u slagalici znaci ok je devojka, ako dobro prica engleski ok je devojka. Naravno mozda je ona ok i kad ne sastavi rec od 10 slova na slagalici, ali to je onda upitno

pa sigurno je pametija od proseka. U sustini dovoljno je sa ribom da odgledas slagalicu ili da pricas engleski cisto da vidis da li je bistra. Ako je ok u slagalici znaci ok je devojka, ako dobro prica engleski ok je devojka. Naravno mozda je ona ok i kad ne sastavi rec od 10 slova na slagalici, ali to je onda upitno

jel ti kontaš da ovo što pišeš više govori o tebi?

ako napišeš 'većina je na nivou zadruge' , razotkrivaš o sebi da se krećeš među ljudima koji su na nivou zadruge, što znači da ni ti nisi daleko

a pravo da ti kažem, tako i zvučis, bukvalno polupismeno i kao da ti fali dobar deo hipokampusa

decko ti si glup

a sad su zene simbol neke inteligencije, da mozes da vodis filozofske razgovore. Bukvalno sam u zivotu upoznao 3 zene koje su zanimljve, tj mislim da su cak pametnije od mene. Jeste da zvuci nemoguce, ali i to je ponekad slucaj.

opet, ovo više govori o tebi, među kakvim ljudima se krećeš, a verovatno ih i nesvesno biraš takve, zbog confirmation biasa. u mom ženskom društvu retko koja nema dva faksa (ovo zaista nije fleks, samo se tako pogodilo), ja sam sa jednim i najgora od svu decu. vidiš kako živimo u različitim univerzumima

Back