Da li bi neka žena pristala da bude sa muškarcem a da zna da je isti bio sa muškarcem?

Otvoren za razne igre?

Dakle imaš želju da ga nakundačis s guza?
Strapon I to jel...

Nacrtaces si I brkove dok ga budeš bambusala?

:nono2: neee taj tip igara, obicno volim da se zna tko koga :zper:
a razmisljas li o nekim drugim pojmovima kada se spomenu igre u krevetu ili se samo zadrzis na ideji o straponu :ceka:
 
:nono2: neee taj tip igara, obicno volim da se zna tko koga :zper:
a razmisljas li o nekim drugim pojmovima kada se spomenu igre u krevetu ili se samo zadrzis na ideji o straponu :ceka:
Pa ako si i za onog koji voli da je furundzija rekoh...

Ili si ti OK za gejove koji nisu furundzija tj osećajni već što bi reko sojic za one koji nasrću?
 
Pa ako si i za onog koji voli da je furundzija rekoh...

Ili si ti OK za gejove koji nisu furundzija tj osećajni već što bi reko sojic za one koji nasrću?

ako uvdni post procitamo s razumijevanjem kaze ovako

Dame, da li biste pristale da budete sa muškarcem a da znate da je dotični imao intimne odnose sa drugim muškarcem? Sve vam kod njega odgovara, izgled, obrazovanje, socijalni status, ali vam na kraju saopšti da je bio sa muškarcem, ali da ga više to ne zanima.

znaci tip probao i shvatio da ga to ne zadovoljava ili ne zanima.
 
ako uvdni post procitamo s razumijevanjem kaze ovako

Dame, da li biste pristale da budete sa muškarcem a da znate da je dotični imao intimne odnose sa drugim muškarcem? Sve vam kod njega odgovara, izgled, obrazovanje, socijalni status, ali vam na kraju saopšti da je bio sa muškarcem, ali da ga više to ne zanima.

znaci tip probao i shvatio da ga to ne zadovoljava ili ne zanima.
Dakle bio blesav i nastran psihički pa se opametio.
 
Mislim da je to samo gluma. Budimo realni dvije žene u ljubavnom zanosu su hot, dva muškarca...pa baš i not? E sad ako se deklarišeš kao open majnded, u trendu, 21 stoljeće kind a girl moraš reći ma to je ok, šta ima veze bla bla da ne bi ispala licemjerna. Stvarnost je drugačija, stresemo se na pomisao da je jedan muškarac zajahao drugog.
Postoji hromozomski poremecaj, redje kod devojaka, a seks je seks, pol je nebitan, osoba koju biras nije.
 
To je tvoj stav i ja ga poštujem. Ali ja mislim da ako je neko krenuo pogrešnim putem i vratio se na pravi da mu treba a ti šansu, naravno pod uslovom da se više ne ponaša neozbiljno.

P.S. Ovo se se ne odnosi na mene, pošto moram non stop da podsećam, jer zbog ove teme mnogi misle da sam derpe.
 
To je tvoj stav i ja ga poštujem. Ali ja mislim da ako je neko krenuo pogrešnim putem i vratio se na pravi da mu treba a ti šansu, naravno pod uslovom da se više ne ponaša neozbiljno.

P.S. Ovo se se ne odnosi na mene, pošto moram non stop da podsećam, jer zbog ove teme mnogi misle da sam derpe.
A ne.Losa iskustva.A i postoje one slike koje bi mi ostale u glavi/scene sa muskom osobom.Fuj.
 
Dame, da li biste pristale da budete sa muškarcem a da znate da je dotični imao intimne odnose sa drugim muškarcem? Sve vam kod njega odgovara, izgled, obrazovanje, socijalni status, ali vam na kraju saopšti da je bio sa muškarcem, ali da ga više to ne zanima.

P.S. Ovo se na mene ne odnosi, da ne bude zabune samo.
Проблем је што не може да се напали на вагину, већ само фиксира анални секс...
 
Nego kako je? I obrnuto je ista situacija, žena kojoj nije dovoljan njen muškarac znači da ga ne voki dovoljno.
Реч је о томе да нечију жељу за тројком тумачиш као потребу која настаје јер партнер наводно није довољан.
 
Ја сам за тројку. Двоје су се тако смували.
Ali za koju trojku? Sa dva muškarca ili sa dve žene?

Ne razumem muškarce koji pristanu na trojku sa dva muškarca, sisa moje majke i žene (ili devojke) nije za svakoga.
 
Poslednja izmena:
Nego kako je? I obrnuto je ista situacija, žena kojoj nije dovoljan njen muškarac znači da ga ne voki dovoljno.

Mislim da ne treba mijesati pojmove, ljubav i sex ponekad idu zajedno a ponekad bas i ne :)
mozemo voljeti nekoga bas jako i iskreno ali da recimo sex s njim nije nesto posebno, kao i obrnuto, mozemo imati savrsen sex s osobom koju ne volimo previse (ipak postoji djelic ljubavi i postovanja samo u manjoj mjeri)
 
Mislim da ne treba mijesati pojmove, ljubav i sex ponekad idu zajedno a ponekad bas i ne :)
mozemo voljeti nekoga bas jako i iskreno ali da recimo sex s njim nije nesto posebno, kao i obrnuto, mozemo imati savrsen sex s osobom koju ne volimo previse (ipak postoji djelic ljubavi i postovanja samo u manjoj mjeri)
Ma daj bre da neko +ara ženu do koje mi je stalo. Odmah kraj ona više nije moja.
 
Ma daj bre da neko +ara ženu do koje mi je stalo. Odmah kraj ona više nije moja.
zena nikada i nije tvoja u tom smislu u kojemu pises. Ljubav ne uvjetuje i ne posjeduje, ona se razvija, formira ali ne po kalupu nego po potrebama dvoje ljudi koji su u tom odnosu :)
 

Back
Top