Da li bi neka žena pristala da bude sa muškarcem a da zna da je isti bio sa muškarcem?

Meliot

Elita
Poruka
16.794
Dame, da li biste pristale da budete sa muškarcem a da znate da je dotični imao intimne odnose sa drugim muškarcem? Sve vam kod njega odgovara, izgled, obrazovanje, socijalni status, ali vam na kraju saopšti da je bio sa muškarcem, ali da ga više to ne zanima.

P.S. Ovo se na mene ne odnosi, da ne bude zabune samo.
 
a u cemu je razlika da li je pre nje bio sa drugom zenom ili drugim muskarcem?

sad mi dade ideju za temu

png-clipart-idea-emoji-illustration-idea-youtube-thought-quiz-competition-innovation-smiley.png
 
Zašto? Ali više ga to ne zanima, a i nije odavno.
Ima ponasanja, izmedju ostalih I seksualna koja su mi nedopadljiva.
Ne znaci da se ne bih druzila sa njim, samo ga ne bih volela kao partnera.
Video I ton bi mi se uvek vrteo u glavi o tom cinu.
Imam bujnu mastu:rumenko:
 
ja ću nešto da ti kažem kao otvoreni biseks lik...nas ne zanima nečiji pol već osoba...i ne,sekualna orjentacija nije nešto promenljivo,samo se kod nas koji smo biseks menja to koja nas osoba u kom trenutku zanima...

A iz iskustva da ti kažem da gomila devojaka nemaju problem s tim što je neko imao iskustva i sa istim polom...neke čak i fetišiziraju to.
 
Ja da meni neka kaže bila sam lezbejka, i da pita može li ponekad da se priključi ona nama, reko bih joj može, kad god je slobodna neka dođe. :)
Meni je isto nekako drugacije kada su zene u pitanju. Nekako mi vise lici na mazenje... No sliku dva muskarca ne zelim da zamisljam
 
ja ću nešto da ti kažem kao otvoreni biseks lik...nas ne zanima nečiji pol već osoba...i ne,sekualna orjentacija nije nešto promenljivo,samo se kod nas koji smo biseks menja to koja nas osoba u kom trenutku zanima...

A iz iskustva da ti kažem da gomila devojaka nemaju problem s tim što je neko imao iskustva i sa istim polom...neke čak i fetišiziraju to.
To je tvoje mišljenje, ovde se nijedna još uvek nije javila da kaže da joj ne bi smetalo.
 
To je tvoje mišljenje, ovde se nijedna još uvek nije javila da kaže da joj ne bi smetalo.
nije to moje mišljenje nego iskustvo...devojke sa kojima sam do sad bio(većina njih) su jako dobro znale da sam bi i šta to podrazumeva...evo i trenutna...i uglavnom nije problem ako kapiraju da kod nas koji smo biseks nije bitno kog je osoba pola već koje kvalitete ima i da nećemo odmagliti sa drugom osobom suptrotnog pola od njih čim se pojavi
 
Šalim se ja malo, kad se malo bolje sagleda i to je bolesno kao i ovo drugo.
Ja nisam rekla da je bolesno vec da poznajem sebe dovoljno da znam da bi mi smetalo iz gore opisanih razloga.

Mada ja sam specificna i po tome da ne bih bila ni sa nekim ciju bivsu znam licno.
Osecala bih se da sa I njom vodim ljubav.

Kod mene je sto manje znam o bivsima, bolje :)
 
Ja nisam rekla da je bolesno vec da poznajem sebe dovoljno da znam da bi mi smetalo iz gore opisanih razloga.

Mada ja sam specificna i po tome da ne bih bila ni sa nekim ciju bivsu znam licno.
Osecala bih se da sa I njom vodim ljubav.

Kod mene je sto manje znam o bivsima, bolje :)
NIje bolesno dok je između vas troje, a zamisli imate decu, pa se sazna, pa ti decu zavitlavaju da im je majka lezbača.
 
nije to moje mišljenje nego iskustvo...devojke sa kojima sam do sad bio(većina njih) su jako dobro znale da sam bi i šta to podrazumeva...evo i trenutna...i uglavnom nije problem ako kapiraju da kod nas koji smo biseks nije bitno kog je osoba pola već koje kvalitete ima i da nećemo odmagliti sa drugom osobom suptrotnog pola od njih čim se pojavi
Pa kako ti onda možeš da budeš u braku ako si bi? Ja za ozbiljne veze i brakove mislim, ne na ove kombinacije.
 
Pa kako ti onda možeš da budeš u braku ako si bi? Ja za ozbiljne veze i brakove mislim, ne na ove kombinacije.
nisam ni rekao da sam u braku XD
I ne,moje veze nikad nisu bile "kombinacije" ni s momcima ni s devojkama nego baš veze... i ne nisam nikakav izuzetak... ti bi trebao da se malo oslobodiš tih glupih prerasuda jer deluješ autohomofobično jer "ne pitaš za sebe" a imaš neke čudne stavove i ideje XD
 
Ma naravno da bi bila sa njim,jos bi mu rekla dovedi i njega da zavrtimo kolo.
Ali taj treći koji dođe donese potvrdu da je čist, ali ta potvrda je lažirana jer ima neku vezu u bolnici. Kako možeš da budeš sigurna sa kim imaš posla?
 

Back
Top