Да ли би изашли на изборе?

да се избори данас одржавају, да ли би изашли на биралиште

  • Да

  • Не

  • Не знам


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ситуација је таква да се мора изаћи на изборе, јер је неподношљиво, али опет не знаш за кога да гласаш јер сви они смрде. Кад би се на изборима кандидовали Владимир Путин или Милорад Додик, било би, јел да, јасно за кога треба гласати.
 
И опет:

Једино је смислено изићи, и прецртати листић. И показује праву националну и грађанску свест.

Све остало показује да се и даље ситно странчари, бира "мање зло", и тсл. А то значи заправо - ону политичку незрелост о којој стално говорим.

Дакле, докажите, Срби, коначно, да сте бар мало политички сазрели, изиђите, и учините листић неважећим, на који год начин.
 
... а у свету имејлова однедавно кружи ланчано писамце с оваквом садржином, добих га пре неки дан:

"Predlažem da se na sledećim izborima uvede dodatno glasačko polje sa tekstom "Nisam ni za jednog od predloženih sa liste". Ukoliko više od 50% glasaca zaokruži ovo polje, izbori se ponavljaju, a svim kandidatima sa te liste se zabranjuje kandidovanje na izborima u naredne 4 godine.

Ako ti je do Srbije pošalji ovo na bar 3 adrese !!!!!! "
 
Једноставно питање,
Да су избори данас, да ли би изашли и да ли уопште верујете неком политичару-странци да би сте били у стању да му дате свој глас?

Da, izasla bih. Nemam(o) vise luksuz da cutimo i budemo neopredeljeni. Mozda, nekom kom je mnogo fino. Meni nije.
 
... а у свету имејлова однедавно кружи ланчано писамце с оваквом садржином, добих га пре неки дан:

"Predlažem da se na sledećim izborima uvede dodatno glasačko polje sa tekstom "Nisam ni za jednog od predloženih sa liste". Ukoliko više od 50% glasaca zaokruži ovo polje, izbori se ponavljaju, a svim kandidatima sa te liste se zabranjuje kandidovanje na izborima u naredne 4 godine.

Ako ti je do Srbije pošalji ovo na bar 3 adrese !!!!!! "

У Русији је била та опција на изборима да се гласа ''ПРОТИВ СВИХ'', али су је недавно укинули ако се не варам.
 
Једноставно питање,
Да су избори данас, да ли би изашли и да ли уопште верујете неком политичару-странци да би сте били у стању да му дате свој глас?
П. С.

Анкета је непотпуна, да не понављам опет да таква потврђује ту политичку незрелост о којој све време причам, јер не предвиђа опцију експлицитно наведену као излазак и поништавање листића.
 

Back
Top