Da li Beograd postaje tesan ili prevelik?

Ja sam u Valjevu na 600m od centra grada. Ti baš ništa ne umeš da pogodiš.

Pravi odgovor je da su "znatiželjni pogledi" prvenstveno problem malograđana, stoga me savršeno boli pimpek da li neko gleda ili ne gleda.

Srbija nije džamahirija.
Само ћу да кажем да џамахирија у преводу значи република...

Стога, "џамахирија" ми јесмо... Али свакако нисмо калифат.
 
To što su na Dedinju zidovi ne znaci da je to dobro,lepo i da mora svima da se svidja
I kao sto sam rekla svako radi prema svome i onako kako misli da je najbolje
Naravno da je dobro bolje gledati zid nego tudje noseve,mnogo lepo znaju da ih naprave a zamisli samo zelena zica onako providna i kao ograda izmedju placeva na dedinju a,i dalje ti stoji teorija o lepoti prirode
 
Valjevo selo,da si cuo za dedinje kao sto nisi ,bilo bi ti jasno cemu privatnost,sto u centru sto na periferiji sto po unutrasnjosti,mislim da znam da si mi prvi komsija s takvim nastupom, pored zida bi bila i bodljikava zica pod naponom,kapiras ,do tebe je
Valjevo je grad, i to poslednjih sto i kusur godina. Ti baš ništa ne umeš da pogodiš.

Znaš kako kažu, od svih ljudi na svetu, lopov se najviše plaši da bude pokraden.

To važi i za one koji vole da turaju nos u tuđa dvorišta - naravno da će takvi biti prvi koji će praviti zid od pet metara oko svoje kuće. Nama koji nemamo naviku da turamo nos u tuđa dvorišta ograda i ne treba. Moja kuća nema ni zavese na prozorima, što je na zapadu sasvim normalna pojava po gradovima - ljudi se prosto ne bave buljenjem u tuđe kuće i stanove.

To su sportovi rezervisani za malograđane.
 
Koliko znam obustavljena je svaka radnja u Zvezdarskoj šumi
За неко време. То што нико не сме да казни оне који су дозволили да уопште почне било каква радња у ЗШ је предуслов да за пар година уништавање шуме и градња буде настављена.
 
Valjevo je grad, i to poslednjih sto i kusur godina. Ti baš ništa ne umeš da pogodiš.

Znaš kako kažu, od svih ljudi na svetu, lopov se najviše plaši da bude pokraden.

To važi i za one koji vole da turaju nos u tuđa dvorišta - naravno da će takvi biti prvi koji će praviti zid od pet metara oko svoje kuće. Nama koji nemamo naviku da turamo nos u tuđa dvorišta ograda i ne treba. Moja kuća nema ni zavese na prozorima, što je na zapadu sasvim normalna pojava po gradovima - ljudi se prosto ne bave buljenjem u tuđe kuće i stanove.

To su sportovi rezervisani za malograđane.
Pa vidi pinokio ti i ovde turas nos u tudj profil malogradjana koji izmisljas ne bi li dokazao praznu teoriju ,slobodno mogu reci da vredjas prave beogradjane i velicas svoje selo,da vam nema zeljka joksimovica ne bi vas ni na karti bilo,u svakom slucaju sto je tvoj nos duzi u tudjem zivotu to je zid vislji,opet kazem do tebe je
 
Poslednja izmena:
Pa vidi pinokio ti i ovde turas nos u tudj profil malogradjana koji izmisljas ne bi li dokazao traznu teoriju ,slobodno mogu reci da vredjas prave beogradjane i velicas svoje selo,da vam nema zeljka joksimovica ne bi vas ni na karti bilo,u svakom slucaju sto je tvoj nos duzi u tudjem zivotu to je zid vislji,opet kazem do tebe je
Ne kaže se "višlji" nego se kaže "viši".

Inače, ja sam Beograđanin, iz čistog inata rođen u Valjevu.

Kao što rekoh, ništa ne možeš da pogodiš, od gramatike do pukih činjenica.
 
To je znak nemanja argumenata,ne zelim tvoju pismenu njusku u svojoj avliji razumes,zbog takvih se desavaju hronike,pobiju se komsije,kad nema zida eto tudjih mudasca preko da beru tresnje,ne moze idi na pijac
Onomad si se hvalio kako ste familijarno pokrali banku, naravno da ćeš se plašiti da ti neko ne pokrade trešnje.

Imam na desetine stabala voća, i naravno da su sva deca iz komšiluka dobrodošla da beru koliko hoće. Ne gleda se kod nas tako oštro na jedenje tuđih trešanja kao kod vas.
 
Onomad si se hvalio kako ste familijarno pokrali banku, naravno da ćeš se plašiti da ti neko ne pokrade trešnje.

Imam na desetine stabala voća, i naravno da su sva deca iz komšiluka dobrodošla da beru koliko hoće. Ne gleda se kod nas tako oštro na jedenje tuđih trešanja kao kod vas.
Deca su jedno motoristi drugo,oni ne postuju punu liniju i izazivaju nesrece,to je gore od lopovluka,tebi daje slobodu da se kurcis pa pravis balans davajuci deci tresnje
 
Valjevo je grad, i to poslednjih sto i kusur godina. Ti baš ništa ne umeš da pogodiš.

Znaš kako kažu, od svih ljudi na svetu, lopov se najviše plaši da bude pokraden.

To važi i za one koji vole da turaju nos u tuđa dvorišta - naravno da će takvi biti prvi koji će praviti zid od pet metara oko svoje kuće. Nama koji nemamo naviku da turamo nos u tuđa dvorišta ograda i ne treba. Moja kuća nema ni zavese na prozorima, što je na zapadu sasvim normalna pojava po gradovima - ljudi se prosto ne bave buljenjem u tuđe kuće i stanove.

To su sportovi rezervisani za malograđane.
Na forumu sam primetio da ima onih koji za gradove poput Pančeva, Kraljeva itd misle da su sela.
To su upravo oni koji žive u BG...jednostavno ne priznaju status grada ako nema milion stanovnika haha da li je neki komplex , isti su pobegli iz takvih gradova ali nekako je tužno...
 
Deca su jedno motoristi drugo,oni ne postuju punu liniju i izazivaju nesrece,to je gore od lopovluka,tebi daje slobodu da se kurcis pa pravis balans davajuci deci tresnje
Da rezimiramo - ja dajem deci da jedu voće da bih kompenzovao činjenicu da vozim motor, jer je vožnja motora opasna.

Čestitam, to je jedna od najbesmislenijih teorija koju je iko postavio na ovom forumu.

P.S. Ne kaže se "davajući". Ponovi oblike glagolskog priloga sadašnjeg pa sam ispravi grešku.
 
Na forumu sam primetio da ima onih koji za gradove poput Pančeva, Kraljeva itd misle da su sela.
To su upravo oni koji žive u BG...jednostavno ne priznaju status grada ako nema milion stanovnika haha da li je neki komplex , isti su pobegli iz takvih gradova ali nekako je tužno...
Jedan od najpoznatijih Beograđana ikad, Duško Radović, rođen je u Nišu. Šta tome dodati...
 
Da rezimiramo - ja dajem deci da jedu voće da bih kompenzovao činjenicu da vozim motor, jer je vožnja motora opasna.

Čestitam, to je jedna od najbesmislenijih teorija koju je iko postavio na ovom forumu.

P.S. Ne kaže se "davajući". Ponovi oblike glagolskog priloga sadašnjeg pa sam ispravi grešku.
Pa nema potrebe,ne moram da zavrsim osmoljetku da bih bio pravi beogradjanin i da bi nas u vojsci svi mrzeli samo zbog toga,imate od nas komplex nize vrednosti pa dajete tresnje koje mi u zgradi ne gajimo
 
Ima i to.
Prodaju i kupuju , Marić sa Hepi TV redovno dolazi.
Ali ne samo to, dolaze da žive u Pa.
Inace bezimo iz grada u koji su se doselili malogradjani ,seljaci prodali krave i njive ,kupili decurliji stanove jer nece na selu da ostanu i rade za sebe,pa dodjosi kriminalci iz okolnih zemalja bivse sfrj ruse kuce prave zgrade krvavim novcem,nema to veze gde bezimo samo da nije blizu njih
 

Inace bezimo iz grada u koji su se doselili malogradjani ,seljaci prodali krave i njive ,kupili decurliji stanove jer nece na selu da ostanu i rade za sebe,pa dodjosi kriminalci iz okolnih zemalja bivse sfrj ruse kuce prave zgrade krvavim novcem,nema to veze gde bezimo samo da nije blizu njih
Ima i toga , kažu pravi Beograđani odavno nisu više u Beogradu.
Dosadi svakome , treba menjati.
 


Ima i toga , kažu pravi Beograđani odavno nisu više u Beogradu.
Dosadi svakome , treba menjati.
Ma dosada nije problem nego zgrade pojedu kuce,mladji nemaju obraz da nastave nikakve tradicije,za kucu dobiju par stanova zbog lokacije i nista ne rade,ja sam bio na 4 spratu a ispred prozora nikla zgrada od 8 spratova,sunca ni za lek,robija
 
Ma dosada nije problem nego zgrade pojedu kuce,mladji nemaju obraz da nastave nikakve tradicije,za kucu dobiju par stanova zbog lokacije i nista ne rade,ja sam bio na 4 spratu a ispred prozora nikla zgrada od 8 spratova,sunca ni za lek,robija
Druže to nije samo u Bg-u...to je opšti trend u Srbiji u svakom gradu pa čak i u nekim većim selima.
Ne mogu da kažem počelo je pre naprednih ali u vreme sotone se ubrzalo i gradi se bukvalno kao da nas ima 10 miliona u Srbiji.
 
Baš ste se ste se zaneli sa ogradama..... vama samo u glavi one turske od 3 metra :hahaha:

Normalno da imam ogradu na placu običnu oko 1,5 m a evo i par razloga, ulica je vrlo blizu ,
postala je dosta prometna od kada su pomerili nalatnu rampu zbog Ikeje a ide i gradski autobus, neću da mi deca istrče da ih pokupi neki entuzijasta koji nepoštuje ograničenje brzine, a i cenim svoju privatnost,
evo još jedan ima pasa lutalica, neću da se skupi njih 20 kada se pravi roštilj i sl..
ulazile bi razne životinje da izgaze cveće , a možda bi i nekom prolazniku palo na pamet da uzme pelcer ...... ITD

šta fali recimo živoj ogradi

ziva-ograda.jpg
 

Back
Top