Quantcast

Da li Baka Prase loše utiče na našu djecu

Da li Baka Prase loše utiče na našu djecu

• Da

glasova: 13 76,5%
  • Ne

glasova: 1 5,9%
  • Ko je to

glasova: 3 17,6%

• Ukupno glasova
    17

SilkRoad

Aktivan član
Poruka
1.015
Šta mislite? Sad sam malopre gledao snimak gdje vozi svog oca sveštenika u ferariju 200 na sat i otac sveštenik ne može da vjeruje da mu je sin takav delikvent.. šta će jadan čovjek... i šta mislite da li ga je Velja Nevolja reketirao i ako jeste da li Vam je drago zbog toga jer se ovaj jutjuber ponašao bahato i nosio sat od 10 hiljada evra.. Ja nemam djecu, ali pitam roditelje sa foruma - da li vaša djeca gledaju takve sadržaje i šta mislite da li takve stvari loše utiču na njih, da li takve stvaraju stvaraju komplekse djeci :think:

Poslednja izmena:

SilkRoad

Aktivan član
Poruka
1.015
ima i klip gdje njegova djevojka dolazi da se upozna sa ocem sveštenikom i onda on tati svešteniku pokazuje njene polugole slike sa instagrama na kojima se vidi njega velika dobro izvajana guza
Cringe Dies GIF by Zion

Screenshot_1.jpg

SilkRoad

Aktivan član
Poruka
1.015
sto se ne povuce
razmonasi
kad nije uspeo svog sina da vaspita
sta on pametuje i koga prestavlja?
Ne znam mozemo da diskutujemo da li je on dobar otac ili nije ali ko ti garantuje da sjutra moje ili tvoje dijete nece biti takvo ali kad tako postavis u pravu si on kao svestenik trebalo bi da se zapita za neke stvari jer mu sin grijesi makar 8/10 Bozijih zapovijesti 🙄

Милорад

Poznat
Banovan
Poruka
7.882
No Home Jerome:
Ne znam mozemo da diskutujemo da li je on dobar otac ili nije ali ko ti garantuje da sjutra moje ili tvoje dijete nece biti takvo ali kad tako postavis u pravu si on kao svestenik trebalo bi da se zapita za neke stvari jer mu sin grijesi makar 8/10 Bozijih zapovijesti 🙄
moze on da bude jos toliko dobar ili los otac
ali nije za svestenika kad mu je takav sin
mene prvo..kao takav odvratja od crkve

Sizif

Buduća legenda
Poruka
38.128
Буде ли почео овакве дебиле да гледа,васпитна да му уши зазвоне.
Ma ne vredi to druže, ne možemo ih non-stop kontrolisati. Ok, neće gledati kod kuće, ali će gledati sa drugarom na velikom odmoru... zato bolje da nauče na vreme zašto takve stvari ne vrede i zašto su ti ljudi obični prevaranti. Onda će jedino biti sigurni i van kuće.

Moj klinja ima 6 godina, i kad čuje reklamu za "najbolje ovo ili najbolje ono" pita "tata, zašto ovi sa reklama toliko lažu? Kako oni znaju da je to najbolje?" Bude mi lakše kad shvatim da nisam džaba pričao.

gost 433281

Ističe se
Poruka
2.555
Ma ne vredi to druže, ne možemo ih non-stop kontrolisati. Ok, neće gledati kod kuće, ali će gledati sa drugarom na velikom odmoru... zato bolje da nauče na vreme zašto takve stvari ne vrede i zašto su ti ljudi obični prevaranti. Onda će jedino biti sigurni i van kuće.

Moj klinja ima 6 godina, i kad čuje reklamu za "najbolje ovo ili najbolje ono" pita "tata, zašto ovi sa reklama toliko lažu? Kako oni znaju da je to najbolje?" Bude mi lakše kad shvatim da nisam džaba pričao.
Хвала Богу,прво све лепо и полако кроз причу да му се објасни. Али ако је повукао на мајку што се тврдоглавости тиче,ебо сам јежа. Мада већ сад показује неке склоности ка мајсторисању,гледа оне стране рестаурације,купио му пластични алат па трипује да је мајстор. Има тек три године,видећемо. Само капирам да ће бити све горе што се садржаја тиче,тек ће да се појављују ликови као што је овај..

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.