Quantcast

Da li Ana Brnabic treba da ide u samoizolaciju?

Da li funkcioneri koji su bili u kontaktu sa zarazenima moraju u samoizolaciju na 14 dana?

• Da, oni su rizicni i odgovorno bi bilo otici u samoizolaciju

glasova: 16 100,0%
  • Ne, oni mogu da rade kako oni odluce.

glasova: 0 0,0%

• Ukupno glasova
    16

nonaligned

Poznat
Poruka
8.164
Svedoci smo da i nakon kontakta sa zarazenima kovidom nasa premijerka i drugi funkcioneri ne idu u samoizolaciju.

Sta vise, nasa premijerka odlazi u Novi Pazar u kom se srece sa gradjanima i iako nije proslo 14 dana od kontakta sa zarazenom Majom Gojkovic(takozvani period inkubacije).

Da li premijerka moze da bude potencijalno rizicna za gradjane sa kojima se srece?

Da li bi ona trebalo da ide u samoizolaciju na 14 dana?

Zasto su neki ljudi zavrsavali u pritvoru a premijerka i predsednik obavljaju normalno funkciju iako su potencijalno zarazeni?

Da li postoji neko ko moze da im postavi takvo pitanje?

Da li oni snose odgovornost za neodgovorno ponasanje?

Ja mislim da bi odgovorno bilo otici u samoizolaciju na 14 dana.

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
57.264
Svedoci smo da i nakon kontakta sa zarazenima kovidom nasa premijerka i drugi funkcioneri ne idu u samoizolaciju.

Sta vise, nasa premijerka odlazi u Novi Pazar u kom se srece sa gradjanima i iako nije proslo 14 dana od kontakta sa zarazenom Majom Gojkovic(takozvani period inkubacije).

Da li premijerka moze da bude potencijalno rizicna za gradjane sa kojima se srece?

Zasto su neki ljudi zavrsavali u pritvoru a premijerka i predsednik obavljaju normalno funkciju iako su potencijalno zarazeni?

Predsednik je u nekoj vrsti izolacije, nema ga vec tri dana na televizor.
U izolaciju bi trebalo da idu svi ( a tu je i ministar zdravlja) koji su shenlucili u izbornoj
noci sa predsednikom.

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
57.264

jolemisa

Veoma poznat
Poruka
11.283

Ako zakon vazi za sve,treba da bude u izolaciji

ChristopherWalken

Veoma poznat
Poruka
12.720
Predsednik je u nekoj vrsti izolacije, nema ga vec tri dana na televizor.
U izolaciju bi trebalo da idu svi ( a tu je i ministar zdravlja) koji su shenlucili u izbornoj
noci sa predsednikom.
Sad ćeš da vidiš za par dana kad se pojavi pa kad izađe "iz nekog" izvora da je preležao Koronu ali pošto on onako hrabar i nesebičan nije dao da se to objavljuje da se narod ne bi potresao.

nonaligned

Poznat
Poruka
8.164
Ako se ne varam ova devojka je sedela u zatvoru/pritvoru oko 20 dana (ispravite me ako gresim) jer nije bila u samoizolaciji a cak nije ni imala kontakt sa zarazenom osobom, i vratila se pre proglasanja vanrednog stanja.

Jovana Popović, autorka pesme „Bagra“, puštena na slobodu
Umetnici iz Kikinde Jovana Popović (24), koja je bila uhapšena zbog navodnog nespovođenja mera samoizolacije po povratku iz inostranstva, danas je ukinut pritvor, potvrdio je njen advokat Nikola Šijan za Danas.
39Piše: M. P./Beta13. aprila 2020. 12.47 Izmenjeno: 15.55

Kako je naveo, zahtev za puštanje iz pritvora je prihvaćen pred Osnovnim sudom
u Kikindi i Jovana će se od optužbi da nije poštovala zdravstvene propise za vreme epidemije braniti u redovnom postupku.

Kako saznajemo, Jovana će u toku dana biti puštena iz pritvora nakon završetka
procedure u ovoj ustanovi, koja podrazumeva lekarski pregled i razduživanje stvari. Po nju će u Požarevac otići porodica.
Ona je bila u pritvoru u Zabeli nakon što uhapšena jer je navodno prekršila meru karantina, nakon povratka iz Crne Gore gde je nastupala sa duvačkim orkestrom iz Kikinde.
Jovana Popović, međutim, tvrdi da se ona vratila 14. marta, odnosno pre uvođenja vanrednog stanja i pre nego je usvojena odredba o obaveznoj samoizolaciji za sve koji dolaze iz inostranstva.......................

https://www.danas.rs/drustvo/umetnica-iz-kikinde-jovana-popovic-pustena-na-slobodu/

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.