Da li 4umashice znaju da napale 4umasa ?

Meni ne smeta ona nego ti sa svojim bolesnim nagonima,svi to vidimo i skrećemo ti pažnju,a ti uvijek jedno te isto,nevjerovatno koliko si emotivno obogaljen.

A sto tebe boli racku za to ...?

Zovem li te na temi ..ko te trazi uopste ...? :eek:

Sam se javljas ko ..khm ...ajde odebi vise od mene i svake moje teme ...zaobidji me !! :evil:

Idi tamo gde su normalni Gay-evi :rotf:
 
Uvijek ću ti skretati pažnju na tvoju bolest,dok god si tu,tako da se ne nadaš da možeš prosipati svoje psihozne ideje uokolo!Imaš li ti roditelje da vide koliko si skrenuo?Ili si zlostavljan od strane istih pa se ovako ponašaš?:think:

Ti patis od manije gonjenja 4umasha koliko vidim ...:think:

Treba te leciti sa 10 devojaka u sobi ..da uklone tvoju Gay-bolet i odvratnost prema golim devojkama i sexu :rotf:

Idi se ubi molim te ..pusti mene na miru :tajna:

ok? :ceka:

Ili si toliko nenormalan da ne shvatas sta pricam ? :eek:
 
Ti patis od manije gonjenja 4umasha koliko vidim ...:think:

Treba te leciti sa 10 devojaka u sobi ..da uklone tvoju Gay-bolet i odvratnost prema golim devojkama i sexu :rotf:

Idi se ubi molim te ..pusti mene na miru :tajna:

ok? :ceka:

Ili si toliko nenormalan da ne shvatas sta pricam ? :eek:
Hahahahahahahahahaha ti si neviđen psihijatrijski slučaj,sa većinom nas je sve u redu,ali sa tobom stvarno nije,svaki tvoj odgovor je dokaz tvoje zaostalosti,zato bi bilo dobro da što manje pišeš (pitam se kako si i to naučio) a da se uhvatiš kakve psihijatrijske ustanove!
 

Back
Top