Quantcast

"Da komsiji crkne krava"...

Kakav smo mi Srbi narod?

• Ukupno glasova
    44
  • Anketa je zatvorena .

Vlada 77

Početnik
Poruka
18
Da li je istina da smo mi Srbi "zlonameran" narod i da nas boli tudj uspeh?:besna:
Verujete li u izreku "da se u Srbiji samo uspeh ne prasta"...:per:

Ja licno ne mislim tako, i po meni su Srbi generalno dobronameran narod, mada postoje i izuzeci koji su na osnovu sopstvenih "misli" kreiralii ove izreke i tako stvaraju pogresnu sliku koja se provlaci o jednom od najdobronamernijh i druzeljubivih naroda:maramica:

Kakvo je vase misljenje i iskustvo po tom pitanju:?:

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Elita
Banovan
Poruka
15.722
Da li je istina da smo mi Srbi "zlonameran" narod i da nas boli tudj uspeh?:besna:
Verujete li u izreku "da se u Srbiji samo uspeh ne prasta"...:per:

Ja licno ne mislim tako, i po meni su Srbi generalno dobronameran narod, mada postoje i izuzeci koji su na osnovu sopstvenih "misli" kreiralii ove izreke i tako stvaraju pogresnu sliku koja se provlaci o jednom od najdobronamernijh i druzeljubivih naroda:maramica:

Kakvo je vase misljenje i iskustvo po tom pitanju:?:
Jeste........ali ja mislim da se u Srbiji ne prasta tudji uspeh prvenstveno zato sto ovde uspe onaj koji se ne napregne bas najvise.......i zato su uglavnom ovde ljudi malo i s razlogom ljubomorni jedni na druge......e kada se to pomesa sa bezrazloznom ljubomorom postaje zaebano :mrgreen:

nikadvise90te

Ističe se
Poruka
2.016
Jeste........ali ja mislim da se u Srbiji ne prasta tudji uspeh prvenstveno zato sto ovde uspe onaj koji se ne napregne bas najvise.......i zato su uglavnom ovde ljudi malo i s razlogom ljubomorni jedni na druge......e kada se to pomesa sa bezrazloznom ljubomorom postaje zaebano :mrgreen:

Само би се надовезао, на ову ''крилатицу'''Да комшији цркне крава.........
Са почетка деведесетих добила је наставак......Да цркне и мени да комшија не може да ми тражи млеко ујутро...........

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Elita
Banovan
Poruka
15.722
Само би се надовезао, на ову ''крилатицу'''Да комшији цркне крава.........
Са почетка деведесетих добила је наставак......Да цркне и мени да комшија не може да ми тражи млеко ујутро...........
To je ono........

Ma imam da otrujem bunar da komsija nema sta da pije.

-Ali tata i mi uzimamo vodu sa tog bunara!

-Ma nema veze sine,samo da oni vise ne uzimaju :hahaha:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.