Da je vlast u mojim rukama, mere bi bile...

Krizni stab je jos davno rekao citiram "sad je svaka porodica svoj krizni stab". Stoga nikakvo uslovljavanje tipa izgubices posao ili neces moci uci u pekaru po hleb, da nisam cuo. Nek svako radi sta misli da treba onaj ko se boji nek nosi 2 ili 3 maske i vizir i rukavice ili najbolje kao ronilac sa bocom kiseonika na ledjima pa u grad Bog da ga vidi. Vakcine isto ko hoce i to najbolje 10 odjednom za svaki slucaj.
 
zabranio bih rad svih ugostiteljskih objekata. hrana može samo za poneti.
sve muzičke i sportske događaje takođe. svaki vid okupljanja ljudi u cilju zabave bih sasekao u korenu.
maske i distanca u prevozu i marketima obavezne, brojanje ljudi koliko sme da uđe.
ne bih ukidao te mere dok god ne vežemo 3 meseca bez novih slučajeva na nivou zemlje.
 
Ja bih uveo COVID propusnice, kako bi mogle funkcionisati kafane, kafići. Uslov poput negativnkg PCRa je sumanut jer ko ima danas da plaća 9000 svaki drugi dan, ali nalaz preležane bolesti i vakcinacije bi mi bili okej.

I ljudi - nije to diskriminacija nevakcinisanih, to je potreva da se zdravi ne izlažu potencijalno zaraženim ljudima.

Niko vam ne brani da stičete prirodan imunitet, ali ne možete da širite zarazu.
 
zabranio bih rad svih ugostiteljskih objekata. hrana može samo za poneti.
sve muzičke i sportske događaje takođe. svaki vid okupljanja ljudi u cilju zabave bih sasekao u korenu.
maske i distanca u prevozu i marketima obavezne, brojanje ljudi koliko sme da uđe.
ne bih ukidao te mere dok god ne vežemo 3 meseca bez novih slučajeva na nivou zemlje.
Срећа па си битан као семафор у ГТА.
 
koliko ja čujem, zarazu šire svi
a u poslednje vreme vakcinisani i revakcinisani ljudi sa težim posledicama zavrašavaju u kovid bolnicama što znači da zaraza koju emituju ugrožava zdrave ljude (zdrave po svim pitanjima)
njihovo širenje virusa niste uračunali poštovani, vi mislite ako se vakcinišete nekoliko puta rešili ste problem
epa niste.
 
Ja bih uveo COVID propusnice, kako bi mogle funkcionisati kafane, kafići. Uslov poput negativnkg PCRa je sumanut jer ko ima danas da plaća 9000 svaki drugi dan, ali nalaz preležane bolesti i vakcinacije bi mi bili okej.

I ljudi - nije to diskriminacija nevakcinisanih, to je potreva da se zdravi ne izlažu potencijalno zaraženim ljudima.

Niko vam ne brani da stičete prirodan imunitet, ali ne možete da širite zarazu.
Nene tu papagajsku pricu slusamo nonstop,zdravi ne postoje jer je virus napravljen da se zarazi cela planeta,a kroz vakcine da sprovedu sta zele,vakcinisani su prenosnici ako si tu vest propustio,znaci besmislena je tvoja covid propusnica a posebno nam puca k za kafice i kafane,sto ti onako ljudski stavljas na mesto broj 1:idea:
 
Nene tu papagajsku pricu slusamo nonstop,zdravi ne postoje jer je virus napravljen da se zarazi cela planeta,a kroz vakcine da sprovedu sta zele,vakcinisani su prenosnici ako si tu vest propustio,znaci besmislena je tvoja covid propusnica a posebno nam puca k za kafice i kafane,sto ti onako ljudski stavljas na mesto broj 1:idea:
Ne pričaj svašta, nisu nikome No 1, ali su deo života, kao i galerije, muzeji, dvorane i sl.
Ako je tebi okej da budeš izvan tog konteksta, zašto te sekiraju propusnice?
 
koliko ja čujem, zarazu šire svi
a u poslednje vreme vakcinisani i revakcinisani ljudi sa težim posledicama zavrašavaju u kovid bolnicama što znači da zaraza koju emituju ugrožava zdrave ljude (zdrave po svim pitanjima)
njihovo širenje virusa niste uračunali poštovani, vi mislite ako se vakcinišete nekoliko puta rešili ste problem
epa niste.
Свекар и свекрва моје сестре обоје заражени,а људи вакцинисани.
 
koliko ja čujem, zarazu šire svi
a u poslednje vreme vakcinisani i revakcinisani ljudi sa težim posledicama zavrašavaju u kovid bolnicama što znači da zaraza koju emituju ugrožava zdrave ljude (zdrave po svim pitanjima)
njihovo širenje virusa niste uračunali poštovani, vi mislite ako se vakcinišete nekoliko puta rešili ste problem
epa niste.
Nezavisno od bilo kojih stavova, info:
U jednoj vecoj Bg bolnici, prekjuce je bilo njih 11 na intenzivnoj nezi, od cega 10 vakcinisanih i 1 nevakcinisan.
 
Pa eto, vakcinisana sam i imala sam beskonačne rasprave u vezi sa tim.
Takođe, pisala sam da je svako dužan da vodi računa o svom zdravlju i zdravlju drugih, ali od antivaksera ne možeš slovo napisati na tu temu.
Ponavljam, baš me zanima šta će izmisliti da bi spas'li svet!
A ko ce spasti kada su rekli da ce virus zauvek ostati. Sta ti mislis zbog cega Vucko gradi fabriku iz koje ce godisnje sa trake silaziti 40 miliona vakcina
 
Ne pričaj svašta, nisu nikome No 1, ali su deo života, kao i galerije, muzeji, dvorane i sl.
Ako je tebi okej da budeš izvan tog konteksta, zašto te sekiraju propusnice?
Ti si naveo nesto sto meni nije bitno,kao sto mali % ide u pozoriste,kao sto bioskopi ne postoje,znaci nije vredno pomena,mani je smesno sta je ljudima bitno a na ivici su smrti,neki su se opametili pa pobegli u prirodu,oslonili se na porodicu,probudili neke emocije,a ti,mahao bi papirom da udjes u kafic,svasta
 

Back
Top