Da ja nesto pitam nase lepe i pametne dame

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Dvoumio sam se da li da pitanje postvim na podforumu psihologija ili Zene....

Ipak sam se odlucio za Zene, jer se njih tice. (Iako znam da moderatori ovde ne vole polemicne teme, nego samo one koje nikome ni ne stete ni ne koriste)


Stvar je mnogo ozbiljnije nego sto se mnogima cini, iako sada vec ceo svet pocinje da sagledava opasnost.

Naime o cemu se radi:

STA VI ZENE MISLITE - POSTOJI LI NEKA UZROCNO-POSLEDICNA VEZA IZMEDJU EMANCIPACIJE ZENE I PANDEMIJE HOMOSEKSUALIZMA U SVETU?

Uvek su postojale emancipovane zene, jos pre kraljice od Sabe i Kleopatre, i uvek su postojali ******, ali ovo danas prerasta u RAK COVECANSTVA....

Da li u muskoj podsvesti, negde duboko u mozgu, postoji znak jednakosti izmedju emancipovane zene i ......drugog muskarca? :sad2:

Ne seku li zene sa svojom emancipacijom onu granu na kojoj (po nekad) sede? :think:

 
Mislim da uzročno-posledične veze nisu nastale borbom žena za svoju emacipaciju,već potrebom i isticanjem nacionalnih manjina za ostvarivanje prava nacionalnih manjina u lokalnim zajednicama.Tada se kreće sa ljudskim pravima...
-Svaki pripadnik nacionalne manjine ima pravo da slobodno bira, da se prema njemu ophode ili ne
ophode kao takvim i ne sme doći u nepovoljan položaj zbog takvog opredeljenja, a bilo kakav oblik
diskriminacije po tom osnovu je zabranjen.
Nije dozvoljena asimilacija pripadnika nacionalnih manjina.
-Pripadnici nacionalnih manjina imaju pravo na slobodu organizovanja i okupljanja radi izražavanja i
zaštite svojih kulturnih, verskih, obrazovnih, socijalnih, ekonomskih i političkih sloboda, prava, interesa,
potreba i identiteta.
Videvši sve to G&L populacija je rešila da ostvari svoja prava...
Zato po meni ne treba vezivati emancipaciju žena kao posledicu nagle pojave i porasta G&L populacije.
 

STA VI ZENE MISLITE - POSTOJI LI NEKA UZROCNO-POSLEDICNA VEZA IZMEDJU EMANCIPACIJE ZENE I PANDEMIJE HOMOSEKSUALIZMA U SVETU?

Uvek su postojale emancipovane zene, jos pre kraljice od Sabe i Kleopatre, i uvek su postojali ******, ali ovo danas prerasta u RAK COVECANSTVA....

Da li u muskoj podsvesti, negde duboko u mozgu, postoji znak jednakosti izmedju emancipovane zene i ......drugog muskarca? :sad2:

Ne seku li zene sa svojom emancipacijom onu granu na kojoj (po nekad) sede? :think:


Kako mogu da stavljaju znak jednakosti? Jel to znaci da su zbinjeni pa ne znaju gde udaraju? Po toj teoriji i homoseksualci treba da predju na zene, jer ...isto mu dodje...

Da si rekao da se muskarci osecaju ugrozenim od zena, pa se okrecu drugom muskarcu kao slabijem polu...pa i ajde...ovako, ne pije vodu :think:
 

STA VI ZENE MISLITE - POSTOJI LI NEKA UZROCNO-POSLEDICNA VEZA IZMEDJU EMANCIPACIJE ZENE I PANDEMIJE HOMOSEKSUALIZMA U SVETU?

Uvek su postojale emancipovane zene, jos pre kraljice od Sabe i Kleopatre, i uvek su postojali ******, ali ovo danas prerasta u RAK COVECANSTVA....
Da li u muskoj podsvesti, negde duboko u mozgu, postoji znak jednakosti izmedju emancipovane zene i ......drugog muskarca? :sad2:
Ne seku li zene sa svojom emancipacijom onu granu na kojoj (po nekad) sede? :think:

možda da, ali u smislu veće slobode mišljenja, odnosno slobode generalno
ranije su vremena bila drugačija
 
Dvoumio sam se da li da pitanje postvim na podforumu psihologija ili Zene....

Ipak sam se odlucio za Zene, jer se njih tice. (Iako znam da moderatori ovde ne vole polemicne teme, nego samo one koje nikome ni ne stete ni ne koriste)


Stvar je mnogo ozbiljnije nego sto se mnogima cini, iako sada vec ceo svet pocinje da sagledava opasnost.

Naime o cemu se radi:

STA VI ZENE MISLITE - POSTOJI LI NEKA UZROCNO-POSLEDICNA VEZA IZMEDJU EMANCIPACIJE ZENE I PANDEMIJE HOMOSEKSUALIZMA U SVETU?

Uvek su postojale emancipovane zene, jos pre kraljice od Sabe i Kleopatre, i uvek su postojali ******, ali ovo danas prerasta u RAK COVECANSTVA....

Da li u muskoj podsvesti, negde duboko u mozgu, postoji znak jednakosti izmedju emancipovane zene i ......drugog muskarca? :sad2:

Ne seku li zene sa svojom emancipacijom onu granu na kojoj (po nekad) sede? :think:


ovo je polna deskriminacija
 
Dvoumio sam se da li da pitanje postvim na podforumu psihologija ili Zene....

Ipak sam se odlucio za Zene, jer se njih tice. (Iako znam da moderatori ovde ne vole polemicne teme, nego samo one koje nikome ni ne stete ni ne koriste)


Stvar je mnogo ozbiljnije nego sto se mnogima cini, iako sada vec ceo svet pocinje da sagledava opasnost.

Naime o cemu se radi:

STA VI ZENE MISLITE - POSTOJI LI NEKA UZROCNO-POSLEDICNA VEZA IZMEDJU EMANCIPACIJE ZENE I PANDEMIJE HOMOSEKSUALIZMA U SVETU?

Uvek su postojale emancipovane zene, jos pre kraljice od Sabe i Kleopatre, i uvek su postojali ******, ali ovo danas prerasta u RAK COVECANSTVA....

Da li u muskoj podsvesti, negde duboko u mozgu, postoji znak jednakosti izmedju emancipovane zene i ......drugog muskarca? :sad2:

Ne seku li zene sa svojom emancipacijom onu granu na kojoj (po nekad) sede? :think:


Ne postoji nikakva veza izmedju ta dva, ali postoji jaka veza izmedju bankara i pedera na sveckom politicko-ekonomskom nivou.
 
ovo je polna deskriminacija

a što su pojedinim muškarcima za sve krive žene
Nazalost,ti treba josh duuugo da idesh u shkolu uz pozeljnu zabranu pisanja na forumu.
Chika Blajbi u temi ne vredja zene nego pita zashto su zene,veliki deo zena podlegle propagandi iz medija i vechina podrzava davanje gay populaciji prava koja od njih prave povlascen deo populacije a nas ostale polako smeshta u ghetto.
 
Današnje društvo omogućava pravo izbora ženi da može postati ono što želi ili za što ima sposobnosti. Prije je ta mogućnost dana samo muškarcima. Dakle današnje žene mogu birati između karijere i kućnih poslova ali obično se sve završi tako da rade i jedno i drugo.
U muškim mozgovima je još uvijek ostala slika njihovih predaka, muških naravno koji su bili gazde, samo zato jer su radili, a žene su bile potčinjene samo zato jer su bile doma i radile one takozvane ženske poslove i bile ovisne o muževime po pitanje novca, jer ga same nisu imale. Pitanje materijalne neovisnosti je tu vrlo bitno.
Ako današnja žena zarađuje, ne može više biti s ničim ucjenjivana, pa dolazi do pobune onog muškog dijela koji se s tim ne može nositi, odnosno koji bi rado držao u pokornosti ženu, ali kako da to postigne. Obično neki u osjećaju nemoći prelaze u drugu krajnost, pa odluče da će oni onda preuzeti nekadašnju ulogu žena-kućanica, ali im ona duboko usađana slika predaka- gazde to ne dozvoljava, pa zaboga nisu oni rođeni za ženske poslove.:rtfm:
Onda se odlučuju na najčešću varijantu, pa neću raditi ništa,jer je ona tako i tako sposobna da ih sve uzdržava.
Pa to i ne bi bio neki problem, u bračnim odnosima, ako bi se partneri na početku dogovorili tko će šta raditi, kakvi su im prioriteti i takav dogovor bi trebali poštivali i svi bi bili sretni i zadovoljni.:)
Jer ima puno muškaraca koji nisu dorasli ulozi glave kuće, ali tu nametnutu ulogu moraju igrati jer to okolina traži od njih, pa da ne ispadnu nesposobni počnu krivca tražiti u ženi na primjer koja nije uspjela od njega učiniti sposobnog čovjeka. Ona izreka da se iza svakog uspješnog muškarca nalazi uspješna žena je pravi odraz takvog razmišljanja.
Ali naše društvo je još daleko od toga jer uvriježene predodžbe o muškarcima- gazdama i ženama-inferiornim domaćicama, te o muškim i ženskim poslovima neće tako brzo nestati.:(
Pa ko kaže da žena ne može dovoljno zarađivati ili više u odnosu na muža, ali to njega ne bi trebalo smetati, već bi to trebao prihvatiti kao normalnu situaciju, a ne se odmah osjećati da mu je ugrožena muškost i da se osjeća manje vrijedan. Dakako da im se te bi trebalo ni nabijati na nos. :zper:
Ali ako današnji muškarci ženu koja radi i ima neku karijeru smatraju emancipiranom i to izjednačavaju s nekadašnjem muškarcem –gazdom, pa zbog toga imaju problem s vlastitom sexualnošću, jer misle da spavaju s muškarcem, a iz toga proizlazi da im onda žena ne treba već mogu izabrati i muškarca jer je to u navedenom slučaju isto, pod hitno trebaju psihijatra. :zcepanje:

A što ako su prvo nastali “******“ koji neće raditi, pa je to natjeralo žene da se “emancipiraju“ odnosno da počnu raditi. :mrgreen:
Pa kakve to veze ima s homoseksualizmom???:eek:
 
Poslednja izmena:
Blajbi @

Ne mislim da postoji veza izmedju pandemije homoseksualizma i emancipacije ali mislim da postoji izuzetno jak trend flerta sa granicom sexualnosti koja odredjuje hetero/homo...medjutim to ne znaci da su svi koji sebe traze pa isprobavaju homo veze postaju uistinu homosexualci, iako tako izgleda, buduci da je nemoguce da covek legne kao hetero a probudi se kao homo. Niko nece postati ni ostati gay ako toj grupi prirodno ne pripada ali se slazem sa tobom da je zenstvenost potisnuta, da li su zene krive? Nisu zato sto im svet servira ista jela kao i muskarcima ali im ne daje pribor za rucavanja pa se one muce daleko vise, to ogrubi coveka hteli mi to da priznamo ili ne...
 
Kad cujem pojam emancipacija zene,pitam se da li postoji i emancipacija muskaraca..Ili su oni rodjeni,tj.prirodno emancipovani...:)

A ako emancipacija podrazumijeva neki napredak,ne vidim razlog da se drugi tj.muskarci osjecaju ugrozeno,tj.da postanu ******...

Tj.kratko i jasno...ne postoji uzrocno-posljedicna veza na koju postavljac teme aludira...:)
 

Back
Top