Da ispricamo neki smijesan dogadjan iz naseg zivota?

Ovo mi se desilo kad sam imao 12 godina:

Vozio sam bicikl po gradu i zezajuci se kao i svaki klinac poceo sam da cackam nogom prednji tocak(kocheci nogom)i dok sam tako zanesen kocio u jednom momentu sam previse pritisnuo nogu na tocak i preletio preko bicikla i pao na ulicu i onako "stilski" zaplivao po asfaltu.Na svu srecu nista mi nije bilo povrijedjeno osim ponosa :))
Zatim sam ustao onako dok su ljudi gledali oko mene i nasalio se: Lijepo su meni rekli ljudi nemoj bolan pijan na biciklo a ja ocu pa ocu i eto mi sad.

Sreca izvuko sam se dobro na foru hahahahahaha
 
kako sam ostao skoro bez prednjih zuba
prije neke dvije godine jednog ljetnog popdneva (ebes bajku) igrali smo basketa ispred zgrade poslje nekih 5 partija zagrijavanja igra je postala ostrija i zesca i u jednom trenutku kada sam skakao za loptu jedan lik mi je postavio kuku
drzeci loptu u ruci pao sam na prednje zube i s j ebao usne i tek onda primjetio da sam ostao bez pola prednjeg zuba

i na kraju sam stavio navlaku
i sada kada me tata da otvorim usta kaze mi da vidi 150 maraka (toliko kosta navlaka)
 
Bese to u prvoj godini srednje.Vreme izlaska do 21 i 30.Al mom drugu rodjendan,ja jedva umolim oca da me pusti do 10 uvece.Nekako se smilovao.Oces djavola,ja popijem to vece 5 piva i mrtav!Donose me kuci u 1 po ponoci.Otac stoji,psuje,vice na mene:PA STA JE BRE OVO?Ja,kao,nista,sta je,a jedva stojim.Kako bre nista,kolko je sati,pita?Ja kazem:pa 10.Kad u tom momentu Opstinski sat kuca samo JEDANPUT(jedan sati)..Otac vice:Kako bre 10,kad sat otkuca JEDAN?A ja,onako umiljato:PA STA OCES TATA,DA TI KUCA I NULU?!
 
DON:
Bese to u prvoj godini srednje.Vreme izlaska do 21 i 30.Al mom drugu rodjendan,ja jedva umolim oca da me pusti do 10 uvece.Nekako se smilovao.Oces djavola,ja popijem to vece 5 piva i mrtav!Donose me kuci u 1 po ponoci.Otac stoji,psuje,vice na mene:PA STA JE BRE OVO?Ja,kao,nista,sta je,a jedva stojim.Kako bre nista,kolko je sati,pita?Ja kazem:pa 10.Kad u tom momentu Opstinski sat kuca samo JEDANPUT(jedan sati)..Otac vice:Kako bre 10,kad sat otkuca JEDAN?A ja,onako umiljato:PA STA OCES TATA,DA TI KUCA I NULU?!
xaxaxxxaxxaxaxax
ti si genije......vidish od malih nogu se vidi potencijal
 
DON:
Bese to u prvoj godini srednje.Vreme izlaska do 21 i 30.Al mom drugu rodjendan,ja jedva umolim oca da me pusti do 10 uvece.Nekako se smilovao.Oces djavola,ja popijem to vece 5 piva i mrtav!Donose me kuci u 1 po ponoci.Otac stoji,psuje,vice na mene:PA STA JE BRE OVO?Ja,kao,nista,sta je,a jedva stojim.Kako bre nista,kolko je sati,pita?Ja kazem:pa 10.Kad u tom momentu Opstinski sat kuca samo JEDANPUT(jedan sati)..Otac vice:Kako bre 10,kad sat otkuca JEDAN?A ja,onako umiljato:PA STA OCES TATA,DA TI KUCA I NULU?!

E da ne znam za ovaj vic, pomislila bih da ti se to stvarno desilo. zanimljivo, ali definitivno nije orginalno!!!
 
beogradjanka:
DON:
Bese to u prvoj godini srednje.Vreme izlaska do 21 i 30.Al mom drugu rodjendan,ja jedva umolim oca da me pusti do 10 uvece.Nekako se smilovao.Oces djavola,ja popijem to vece 5 piva i mrtav!Donose me kuci u 1 po ponoci.Otac stoji,psuje,vice na mene:PA STA JE BRE OVO?Ja,kao,nista,sta je,a jedva stojim.Kako bre nista,kolko je sati,pita?Ja kazem:pa 10.Kad u tom momentu Opstinski sat kuca samo JEDANPUT(jedan sati)..Otac vice:Kako bre 10,kad sat otkuca JEDAN?A ja,onako umiljato:PA STA OCES TATA,DA TI KUCA I NULU?!

E da ne znam za ovaj vic, pomislila bih da ti se to stvarno desilo. zanimljivo, ali definitivno nije orginalno!!!

Mora te razocaram.Definitivno je originalan!Svojevremeno ga je u Maxoviziji ispricao Jova Radovanovic,bese to odavno,pa postade vic.
Beogradjanka,verovala ili ne,nemam obica cak ni ovde da lazem.
 
Dynamite:
Ovo mi se desilo kad sam imao 12 godina:

Vozio sam bicikl po gradu i zezajuci se kao i svaki klinac poceo sam da cackam nogom prednji tocak(kocheci nogom)i dok sam tako zanesen kocio u jednom momentu sam previse pritisnuo nogu na tocak i preletio preko bicikla i pao na ulicu i onako "stilski" zaplivao po asfaltu.Na svu srecu nista mi nije bilo povrijedjeno osim ponosa :))
Zatim sam ustao onako dok su ljudi gledali oko mene i nasalio se: Lijepo su meni rekli ljudi nemoj bolan pijan na biciklo a ja ocu pa ocu i eto mi sad.

Sreca izvuko sam se dobro na foru hahahahahaha

Auf sine bwe .. pa to ne tuzhno to zhalosno ... Mogo si bez porodicu da ostanesh ...
:P
 
Bilo vreme kad bijase fora hvalit se pred drugovima da si bio u nocnom baru.Joj,kakve su to ribe...-govorili bi."joj,bili smo do 4 ujutru sta smo radili,..."
E ja ko da ne budem crna ovca odlucim se da odem i ja i karam.Pa makar puko pare,ali znao sam da moram i ja to da uradim pa da i ja pricam.
E to vece bio neki party i ja sam greskom umjesto extazija dobio neku tabletu za zivce od nekog momka,koja kad se pomijesa sa alkoholom moze da izazove jedan efekat,a to je da kad karas nema sperme a imas orgazam.Ja sam ranije cuo za to,ali nisam nikako probao,mada su neki momci savjetovali to kao kontracepciju :roll:
E otiso ja tako puko pare,karo,kad ono riba skida mi kondom a on prazan???
"Ma to ja pijem kontraceptivne pilule...",rekoh ja a riba se odvalila od smijeha!!Onda mi je za iste pare dala jos jednom,kao u fazonu "bas si sladak i duhovit...". 8)
Posle ja to pricam drugovima a oni se odvale smijat,"pa nismo mi ******",kazu,"mi smo se samo po'vatali s njima tamo u baru..!"
E otada me zajebavaju uvjek "kad cemo u nocni bar!"
MA kladim se da nemate vece provale!! :) :)
 
imala sam 12,13 godina kad je jedno leto mene i moju drugaricu zaustavio neki mladic, desetak godina stariji od nas, valjda... elem, pitao nas je "ej devojke, jel pusite, jel imate cigaretu?" na sta sam ja BISER odgovorila "mi pusimo samo ekoloski". onda nas je tip najnormalnije pitao "pa dobro, jel imate te, ekoloske cigarete?"... na sta smo mi prsnule u smeh... :wink:
 
Dobijem nekad na poklon od jedne starije nemacke dame kartu za nekakav koncert klasicne muzike i na koji sam trebala ici sa njenom cerkom. Ova druga malo starija od mene, nekih 5-6 god., vidjale se po nekim porodicnim druzenjima... Elem, prodje prvi deo koncerta, pauza, i ja kao strastven pusac svih nikotinskih i bliskih mu proizvoda, velim toj, ajmo molim te da zapalim... E, sad, ona je Svabica, teska na recima, nikako da zapocnemo neki small-talk. Tek velim joj ja (a uz to DOBRO promislim sta cu reci) :idea: : "Znas, dodjoh do zakljucka, da svi ljudi koji ne puse i ne piju kafu su u biti negde dosadni." Znala sam da ne pusi :wink: , ali sam bila 100% ubedjena da sam je nekad videla sa soljicom kafe u ruci... Tek ce ona: "Pa ja ne pijem kafu." Ja tu zatecena :shock: , rekoh: "Pa dobro, sigurno si je nekad pila." A ona: "Ma jesam, samo mi ju je doktor zabranio pre par godina, zbog zeluca." Na to cu ja: "Eto vidis, kad i ja dodjem u tvoje godine, sigurno ni ja necu smeti piti kafu." I tu shvatih da se samo zavlacim jos vise u neprijatnosti :roll: , srecom prodje pauza 8) ...
p.s. Za sve nepusace i neljubitelje kafe: Nemojte molim vas uzeti ovo licno, uostalom, tu noc se i moje misljenje malo promenilo :D
 
DON:
Bese to u prvoj godini srednje.Vreme izlaska do 21 i 30.Al mom drugu rodjendan,ja jedva umolim oca da me pusti do 10 uvece.Nekako se smilovao.Oces djavola,ja popijem to vece 5 piva i mrtav!Donose me kuci u 1 po ponoci.Otac stoji,psuje,vice na mene:PA STA JE BRE OVO?Ja,kao,nista,sta je,a jedva stojim.Kako bre nista,kolko je sati,pita?Ja kazem:pa 10.Kad u tom momentu Opstinski sat kuca samo JEDANPUT(jedan sati)..Otac vice:Kako bre 10,kad sat otkuca JEDAN?A ja,onako umiljato:PA STA OCES TATA,DA TI KUCA I NULU?!

Ej, Don, ovo je bas cool... aj' ispricaj jos koju, mora da ih imas
 
Da bilo :oops: :oops: :oops: :oops: .Svi iz razreda smo bili u ucionici srpskog jezika i nastavnica nam je predavala nesto iz gramatike...
Svi smo otvorili kulturu izrazavanja i drugarica pored mene. MOJA PAMETNA DRUGARICA MI JE HEMIJSKOM OBELEZILA STRANICU I JA SAM POLUDELA jer ni ja nikad nisam skrabala hemijskom po svojoj knjizi.
Pa dosao je i moj red da nadoknadim stetu pa sam naglo ustala sa stolice uzela joj knjigu i ja njoj obelezila hemijskom stranicu.
Kada sam ustala tezina torbe je srusila stolicu, a ja nism primetila......
E, sada brzo sam krenula da sednem jer je nastavnica pocela da gleda u mom pravcu sta se tamo dogadja pa i sam razred...
Moj najbolji drug iz razreda je poceo da vice ,,Pazi"!!!
Dok sam ja slusajuci njega trosnula celom svojom duzinom i sirinom na pod,razbila se ko krmaca i poderala ruku naj strasnije!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: .Svi su gledali u mene.... i cepali se i umirali od smeha narednih 5 min.

Koji blam............... :oops:
 
Radio sam preko student servisa u pozoristu.
I izmedju ostalih stvari, na repertoaru su bili i koncerti klasicne muzike.I,dodju tako neki stranci,
jako poznati,gudacki trio bla,bla i ja izmedju ostalog budem zaduzen da na KRAJU koncerta unesem na binu korpu sa cvecem.
I tako ja kuliram u hodniku,kad se zacuje gromoglasan aplauz,uskocim na scenu i ugledam zbunjena lica muzicara.Okrenem se kad vidim svi se u publici drze za glavu,izmedju ostalih i moj sef.
A ono je bio tek kraj prvog stava....
 
a ovo nikad necu zaboraviti ,dosao ja na autobusku stanicu u NS i normalno cekam autobus za BG,i ono ko i obicno naroda puno ravno,pogleda ja na stranu kad ono riba boli glava ih kakva je , ko grom :lol:
moram da vam je opisem u kratkim crtama visoka jedno oko 172 crna duga kosa nabacila neki minjak ijaooj sine {nemate pojma sta je to} i drzi djete musko za rucicu a ono djete nemirno u pic.mat ja ono gledam kad ona malo po malo evoti nje kod mene.kaze ona meni kao ono >izvinite mladicu da li bi ste mi sina pricuvali na minut samo nesto ovdje da pogledam ja sta cu , mislim se uff jedva cekam ,ode ona ja osta sa djetetom kad proslo je i pet i deset i dvaest min i sat ,nje nema jaoj sta cu sad ebote lude zenske meni i autobus uteko radi nje,nemam izbora nemogu sad djete ostaviti samo ,ja fino sa javne govornice zovnem policiju i sta ce supci dodjose ,ja njima lijepo objasni sta se desilo ali oni meni nevjeruju nego oni pitaju dijete ko ti je ovo a onaj mali ko iz topa >to mi je tata ,ja poludijo ,vicem na dijete ma sta lazes ebem ti majku'
ali dijete nece nego po svome a ljudi , ma da ono lici na mene pa aj sad pa i da lici nikad zensku prvo nisam vidio, ma nema pojma od nicemu..
 
Milion puta sam se izblamirala u gradskom prevozu,jer,kako kaze moja drugarica,"jako sam suptilna".Evo jedne situacije:vracamo se sa fakulteta cimerka i ja,a ispred nas sedi covek od 50-ak godina.Ja ga pogledam i sapnem cimerki:"pogledaj kolike su mu dlake na i u usima".Posle par sekundi,onako "suptilno" krecem da pricam (glasno):"Znas li kako mozes da razlikujes muski i zenski les koji je u stanju raspadanja?Ne znas?Pa po dlakama iz usiju!!!"Naravno,to su culi svi,pa i taj covek!!!
 

Back
Top