Da imate puno para sta biste radili...
:shock:
:shock:Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
:shock:nanuska:Da imate puno para sta biste radili...![]()
:shock:
bio bih iskvaren do koske.. mozda je i bolje ovako...nanuska:Da imate puno para sta biste radili...![]()
:shock:
nanuska:Da imate puno para sta biste radili...![]()
:shock:
Ne bih se pitala cak ni sta je to. Na sta si sad navucencLick - OR - Die:nanuska:Da imate puno para sta biste radili...![]()
:shock:
skinuo bih se sa krstarice i navukao na ne$to mnogo skuplje, lep$e i smrtonosnije![]()
:shock: ...maliPrinc:Uplatio bih dozivotnu rentu svojoj "bivsoj" dragoj, ali da se ne zna odakle novac stize
maliPrinc:Uplatio bih dozivotnu rentu svojoj "bivsoj" dragoj, ali da se ne zna odakle novac stize
goodday::shock: ...maliPrinc:Uplatio bih dozivotnu rentu svojoj "bivsoj" dragoj, ali da se ne zna odakle novac stize
"...jer njihovo je carstvo nebesko"
maliPrinc:Uplatio bih dozivotnu rentu svojoj "bivsoj" dragoj, ali da se ne zna odakle novac stize
Ne, jednostavno zelim da bude srecna (nije fraza!) jer je bas dobro poznajem i mnogo toga smo pregurali zajedno. Ok, nije sreca u lovi ali nije ni zgoreg biti obezbedjen po tom pitanju.Nina2:maliPrinc:Uplatio bih dozivotnu rentu svojoj "bivsoj" dragoj, ali da se ne zna odakle novac stize
Jel to neka teska griza savesti u pitanju?
Hellen:maliPrinc:Uplatio bih dozivotnu rentu svojoj "bivsoj" dragoj, ali da se ne zna odakle novac stize
Ево, уплати мени, не морам да знам одакле новац стиже!![]()
HA-HAA!!!.maliPrinc:Hellen:maliPrinc:Uplatio bih dozivotnu rentu svojoj "bivsoj" dragoj, ali da se ne zna odakle novac stize
Ево, уплати мени, не морам да знам одакле новац стиже!![]()
Rado, ali nemam bas toliko novca :wink:

goodday:HA-HAA!!!.maliPrinc:Hellen:maliPrinc:Uplatio bih dozivotnu rentu svojoj "bivsoj" dragoj, ali da se ne zna odakle novac stize
Ево, уплати мени, не морам да знам одакле новац стиже!![]()
Rado, ali nemam bas toliko novca :wink:
SIROMASHAN SIROMASHAN!!!!...uta-ta![]()

ops:Zasto deplasiranoskocko:Koliko god da zvuci deplasirano, dala bih ga onoj jadnoj bolesnoj i ostavljenoj deci iz domova, njima je mnogo vise potrebniji nego meni ili bilo kome od nas[/i]


zorab:Osnovala fond za stipendiranje Roma
