Da dobijete vanredni prihod od 20.000 evra šta biste radili sa tim parama?!

Znači desi se neka poslovna zezancija nebitno kakva i po dogovorima sa poslovnim partnerima vaša firma prihoduje dodatnih 20.000 evra.
Ili nekako vama lično "kapnu" te pare.

Pod pretpostavkom da možete da ih potrošite na sebe i lično uživanje ili bilo šta drugo ne polagajući račune nikom na šta biste potrošili te pare?!

Pogledajte prilog 1559271

Mozda na stednu knjižicu par godina.
Malo je to da se reši stambeno pitanje, novi auto me ne zanima a necu da dam sve ba provod.

Znači desi se neka poslovna zezancija nebitno kakva i po dogovorima sa poslovnim partnerima vaša firma prihoduje dodatnih 20.000 evra.
Ili nekako vama lično "kapnu" te pare.

Pod pretpostavkom da možete da ih potrošite na sebe i lično uživanje ili bilo šta drugo ne polagajući račune nikom na šta biste potrošili te pare?!

Pogledajte prilog 1559271
kako doslo, tako oslo..:) iman normalno sve i spiska bi ne gledajuc :)

Sve si omasio.

Kuću za te pare ne mozes da sagradio a ovo ostalo bi već uradio do sada da si hteo.
Пре годину дана је могло 40 квадрада за око 12 500 €, ушао сам био на сајт неке грађевинске фирме и ту сам укуцавао податке и приказала ми се рачуница.

Ако ја нешто желим не значи и да ћу успети. Данас сам се вратио кући с посла јер ми није добро и питање је колико ћу бити у стању да функционишем. Ја са суицидалним мислима идем да радим, ја бих требао да сам у болници а не на послу, ја само гурам колико могу. Ако сви наставе да ме осуђују као што то сви и чине нема ми друге. Кад ћете више да сјашете???

Пре годину дана је могло 40 квадрада за око 12 500 €, ушао сам био на сајт неке грађевинске фирме и ту сам укуцавао податке и приказала ми се рачуница.

Ако ја нешто желим не значи и да ћу успети. Данас сам се вратио кући с посла јер ми није добро и питање је колико ћу бити у стању да функционишем. Ја са суицидалним мислима идем да радим, ја бих требао да сам у болници а не на послу, ја само гурам колико могу. Ако сви наставе да ме осуђују као што то сви и чине нема ми друге. Кад ћете више да сјашете???

Za kucu ti treba i plac i gradjevinska dozvola.
Pre 10 godina nisi mogao samo plan da dodbijes za manje od 500 evra a ne verujem da cene idu na dole.

Ti si taj koji samo kuka a nista ne radi po tom pitanju.
Psihijatar i psiholog su za tebe.

Za kucu ti treba i plac i gradjevinska dozvola.
Pre 10 godina nisi mogao samo plan da dodbijes za manje od 500 evra a ne verujem da cene idu na dole.

Ti si taj koji samo kuka a nista ne radi po tom pitanju.
Psihijatar i psiholog su za tebe.
Како не радим? Ја на ивици да се убијем па ипак идем редовно да радим, и опет не ваља? Ја морам нешто да радим јер морам да се вадим из го*ана, али да ли ћу то успети не знам. Данас сам доживео гејм овер, чак је и срце кренуло да ме ебе поред свега, шта сам требао, да умрем на радном месту, да ме одведе хитна помоћ оданде и испадне скандал, само да не би испало да ништа не радим? И требаће ми још много година да бих се извукао из ср*ања, а до тад да живим у агонији, без права да и са ким попричам у реалу.

Како не радим? Ја на ивици да се убијем па ипак идем редовно да радим, и опет не ваља? Ја морам нешто да радим јер морам да се вадим из го*ана, али да ли ћу то успети не знам. Данас сам доживео гејм овер, чак је и срце кренуло да ме ебе поред свега, шта сам требао, да умрем на радном месту, да ме одведе хитна помоћ оданде и испадне скандал, само да не би испало да ништа не радим? И требаће ми још много година да бих се извукао из ср*ања.

Opet izvrces stvari, nista novo od tebe Ciki.

Opet izvrces stvari, nista novo od tebe Ciki.
Ти мене вређаш, нападаш, као и сви мене и мени сличне. Ја да сам на самрти опет не бих ваљао јер се као нешто не трудим. Буквално сатераваш у ћошак некога, шутираш некога ко већ лежи, уништаваш нечије здравље.

Не могу више, мене срце почело да еве од свега, прескаче ми, још ће опет увек неко да ме напада, идем одавде ...

Ти мене вређаш, нападаш, као и сви мене и мени сличне. Ја да сам на самрти опет не бих ваљао јер се као нешто не трудим. Буквално сатераваш у ћошак некога, шутираш некога ко већ лежи, уништаваш нечије здравље.

Не могу више, мене срце почело да еве од свега, прескаче ми, још ће опет увек неко да ме напада, идем одавде ...

0*AmYXrtpALhMlQcZI.png

Како не радим? Ја на ивици да се убијем па ипак идем редовно да радим, и опет не ваља? Ја морам нешто да радим јер морам да се вадим из го*ана, али да ли ћу то успети не знам. Данас сам доживео гејм овер, чак је и срце кренуло да ме ебе поред свега, шта сам требао, да умрем на радном месту, да ме одведе хитна помоћ оданде и испадне скандал, само да не би испало да ништа не радим? И требаће ми још много година да бих се извукао из ср*ања, а до тад да живим у агонији, без права да и са ким попричам у реалу.
Gde da se ubijas sad kad je sve svedeno na tezak rad i uspeh ne moze da omane....
Kad uslove za uspeh svedes na tezak rad a ne na nerviranje i strahove, onda ti je sve reseno i tacno znas da ces da uspes...;.samo ne lako i ne odmah...
Ali znas sigurno i znas bez sumnje....
A bez 5000e sigurno ne mozes ni dozvole da odradis....Nije ovo zemlja za jeftine kuce i planove....ovo je sad dranje jaganjaca i ovaca....

Дабогда завршио исто ко и ја. Нашао си где ћеш да лечиш комплексе а знам да их имаш охо јер знам ко си, нашао си кога ћеш. Јадно и покварено. Нажалост, он је један од примера са каквима често радимо на послу и које морамо да трпимо.

Gde da se ubijas sad kad je sve svedeno na tezak rad i uspeh ne moze da omane....
Може и те како да омане. Ко је луд да се труди за џабе? На грешкама се учи, за џабе се не труди, то је једноставно систем награде и казне.

Kad uslove za uspeh svedes na tezak rad a ne na nerviranje i strahove, onda ti je sve reseno i tacno znas da ces da uspes...;.samo ne lako i ne odmah...
Једно без другог не иде. Можеш да се трудиш за џабе, ту нема никакве гаранције, док неко други само добија. Наравно да ће да иде уз фрустрације када не добијаш ништа за свој труд, и логично је да ћеш кад тад да дигнеш руке од свега. Али проблем је што си ти већ научио лекцију а сви те терају поново на исту грешку да би уживали у твојој фрустрацији и патњи, док исти ти људи који те осуђују што нећеш да се трудиш за џабе свашта добијају без труда, са таквима треба мало оштрије јер то су велика ђубрад и плус чине огроман део људи.

A bez 5000e sigurno ne mozes ni dozvole da odradis....Nije ovo zemlja za jeftine kuce i planove....ovo je sad dranje jaganjaca i ovaca....
То зависи и од квадратуре и од површине плаца.

Дабогда завршио исто ко и ја. Нашао си где ћеш да лечиш комплексе а знам да их имаш охо јер знам ко си, нашао си кога ћеш. Јадно и покварено. Нажалост, он је један од примера са каквима често радимо на послу и које морамо да трпимо.

Sta je Ciki?
Počeo si da kunes preko foruma jer ne smeš da pisnes u RL a ovde ljudi videli da si trol koji samo kuka.
Da si delic pažnje posvetio nečemu osim kukanju i pretnji samoubistvom sada bi imao drugačiji život.

Ti nisi jadan samo razmaženo deriste željno pažnje koju više ne dobija od majke.

Sta je Ciki?
Počeo si da kunes preko foruma jer ne smeš da pisnes u RL a ovde ljudi videli da si trol koji samo kuka.
Da si delic pažnje posvetio nečemu osim kukanju i pretnji samoubistvom sada bi imao drugačiji život.

Ti nisi jadan samo razmaženo deriste željno pažnje koju više ne dobija od majke.
Ја бар никог не вређам ко је у проблемима. Нисам добар човек али од тебе сам бољи 50 пута што и није тешко јер просто је чудно како неко може да буде овакав, али има разних људи. Мене би било срамота да сам на твом месту. Ти си онај који гази слабије да би лечио своје комплексе, ја сам онај ко штити себе али и себи сличне, ја се увек буним против неправде и пишем истину и поносан сам на то уместо да лажем и да будем лицемерштина која гази друге које то не заслужују и која је фактор неправде. Ти и немаш срама, не знам ни што то пишем, ваљда ће други овде то сконтати.

Back