Da dobijete vanredni prihod od 20.000 evra šta biste radili sa tim parama?!

Саградио бих кућу, стекао бих приватност од родитеља, и почео бих да стичем пријатеље и девојку.
Nezavisnost, dobra stvar...ali za 20 000 evra teze moze da se sagradi nova kuca, bolje kupiti neku manju kucu i srediti po svom ukusu...znam zato sto su cene katastrofalno otisle za sve a pogotovo za gradjevinski materijal ....jer sam i sam placao pre nekih godina dana neko betoniranje, ne nesto puno, izaslo me preko 1000 evra.

Nezavisnost, dobra stvar...ali za 20 000 evra teze moze da se sagradi nova kuca, bolje kupiti neku manju kucu i srediti po svom ukusu...znam zato sto su cene katastrofalno otisle za sve a pogotovo za gradjevinski materijal ....jer sam i sam placao pre nekih godina dana neko betoniranje, ne nesto puno, izaslo me preko 1000 evra.
Ако је у унутрашњости онда се може купити, али ако је у околини неког већег града тешко да се кућа може купити али се може саградити мала кућа за те паре, не говорим о кућама од 100 квадрата. 30-40 квадрата се може саградити, људи ионако живе у прецењеним голубарницима исте квадратуре, шта је онда срамота имати своју кућу исте величине.

Ако је у унутрашњости онда се може купити, али ако је у околини неког већег града тешко да се кућа може купити али се може саградити мала кућа за те паре, не говорим о кућама од 100 квадрата. 30-40 квадрата се може саградити, људи ионако живе у прецењеним голубарницима исте квадратуре, шта је срамота имати своју кућу.
Nije sramota nista, gde sam to napisao, pricam kakvo je stanje na terenu.

Znači desi se neka poslovna zezancija nebitno kakva i po dogovorima sa poslovnim partnerima vaša firma prihoduje dodatnih 20.000 evra.
Ili neko vama lično "kapnu" te pare.

Pod pretpostavkom da možete da ih potrošite na sebe i lično uživanje ili bilo šta drugo ne polagajući račune nikom na šta biste potrošili te pare?!
liči kao san, iluzija.. šta bi bilo kad bi.. jbga to je gubljenje vremena na imaginacije.

To би ми било учешће за кредит који бих узео да купим неки станчић од 60 квадрата надомак Ужица. У ширем центру су увелико скупљи станови. А ако не бих купио стан онда бих купио неку одличну машину за ласерско гравирање и опробао се у том послу.

Znači desi se neka poslovna zezancija nebitno kakva i po dogovorima sa poslovnim partnerima vaša firma prihoduje dodatnih 20.000 evra.
Ili nekako vama lično "kapnu" te pare.

Pod pretpostavkom da možete da ih potrošite na sebe i lično uživanje ili bilo šta drugo ne polagajući račune nikom na šta biste potrošili te pare?!

Pogledajte prilog 1559271
Kada bih dobio 20000e kupio bih trosoban stan u Bg na vodi.I auto od 8000e.

Back