Quantcast

da cujem misljenje...

Mr. Hard

Buduća legenda
Poruka
44.196
A, zasto novac vezujete samo za pitanje ljubavi?
Pa, ne mozes ni da se lijecis, ako nemas novca...
Ne mozes ni da se skolujes, ako nemas novca...
Ni da jedes, ni da se obuces, obujes...nista...

I nije problem ako priznas da je novac i bitan i neophodan... Naravno da jeste!
Problem je ako ti je novac glavni kriterijum za gradjenje odnosa sa drugim ljudima...
Tako je, onda takve osobe stvarno imaju problem!:|

georgejune

Starosedelac
Poruka
152.910
Sta reci..Razlika izmedju muskaraca i devojaka je velika..jako je jeftino,sta su devojke spremne da urade,i sa kakvim likovima,samo da ne idu gsp-om..Ako devojka koja ima kesh,i razmislja kao vzb,znaci da ide glavom a ne srcem..Ok..mozda tako treba..I prica para se na paru lepi,mi ne pije vodu..vazno je da sa pupak poklopi..;)

zgodan&nezgodan

Aktivan član
Poruka
1.209
Ajde da ti crtam malo..... ko ne moze sa 20 i kusur da zaradi za polovnog juga, taj je nesposoban.

ako si mislio na mene...samo cu reci da nisi u pravu,nemam ja problem nikakav,pogotovo sto se para tice,samo me je zanimalo nesto!!!
Ustvari problem mi je sto sam sa 20 i kusur nezreo,sto me privlace manje inteligentne devojke za kojima se svi okrecu,sto mi se "obicne"veze uvek zavrse tako sto me devojke napuse zbog ,citiram, "nedovoljne posvecenosti i nezrelosti"...to mi je problem koji me smara,ali ne volim da pricam o mojim problemima ovako,samo me je zanimalo sta mislite o onome sto sam pitao...

Fibo

Ističe se
Poruka
2.302
Ovo sto fibo kaze je glupost..prodao sam automobil i kupio bike..U glavi,je ko sta zeli,sposoban sam za sebe,ne za druge i ko sta misli..da li je neko nesto napravio..stvar vaspitanja i odnosa vrednosti..
Prijatelju, govorim liku koji je postavio temu i kuka na gsp i sl. gluposti.. losem q i dlaka smeta., ja prvi do 28.godine nisam imao kola nego samo bicikl.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
206.435
Problem je sto se za svaki problem vezuje novac kao razlog.
Problem nije problem ako se moze resiti novcem..takav nacin je najednostavniji i najbezbolniji..a vodanje za rucice na -10 i prebrojavanje i slicno .ne pije vodu..mozemo se lagati do sutra..jednog trenutka to pocne da smeta...Novac omogucava komfor pa i u ljubavi..Mozes voleti ..ali nacini na koji uzivas u toj svojoj ljubavi su uslovljeni imanjem ili nemanjem novca..

zgodan&nezgodan

Aktivan član
Poruka
1.209
ali zar se kroz novac,ne tatin naravno, ne odrazava necija sposobnost,pruza se osecaj sigurnosti,sto su neke vrlo lepe i pozeljne osobine...

o5 da kazem da se ovo nista ne odnosi na mene,rekao sam da ja ne verujem da novac utice na ljubav,zanima me da li vi verujete...samo diskutujemo

Mr. Hard

Buduća legenda
Poruka
44.196
ali zar se kroz novac,ne tatin naravno, ne odrazava necija sposobnost,pruza se osecaj sigurnosti,sto su neke vrlo lepe i pozeljne osobine...

o5 da kazem da se ovo nista ne odnosi na mene,rekao sam da ja ne verujem da novac utice na ljubav,zanima me da li vi verujete...samo diskutujemo
Jeste kada se razmišlja o osnivanju porodice, ali za sitne i mnogobrojne veze... jok!
Mada znam i primere kada se devojka uda namenski, da ne misli od danas do sutra, pa posle koje godine odlepi od dosade i "lepog" muža, pa uz svo blagostanje počne da pravi gluposti i smicalice istom tom vajnom muškarcu koji joj je pružio sve (očigledno... ne baš sve, a?):!::|

zgodan&nezgodan

Aktivan član
Poruka
1.209
Jeste kada se razmišlja o osnivanju porodice, ali za sitne i mnogobrojne veze... jok!
Mada znam i primere kada se devojka uda namenski, da ne misli od danas do sutra, pa posle koje godine odlepi od dosade i "lepog" muža, pa uz svo blagostanje počne da pravi gluposti i smicalice istom tom vajnom muškarcu koji joj je pružio sve (očigledno... ne baš sve, a?):!::|
naravno,desava se,ali isto toliko znas koliko se samo ljudi razvode,svadjaju i nerviraju zbog tog novca,a i oni su voleli kao mi sad,ali u jednom trenutku mozda bas taj novac bude razlog razilazenja i prekida,nekad velike,ljubavi...