da cujem misljenje...

zgodan&nezgodan

Aktivan član
Poruka
1.223
Eto o5 teme o parama,MYOB ce me ubiti,ali podstaknut sam vukovom temom-tako da je on kriv...;)

I ja sam od onih sto misle da pare ne mogu da uticu na ljubav,na srecu DA,ali ljubav tesko,osim ako nekome nije ljubav kad privedu dva namontirana skota i igraju se "masne fote" u kolima...:pAli gledam drugara jednog,ima mnogo para,ne solidno,nego bas milione,tj njegov tata ima,evo sad pitanja: ZASTO njega devojke ne bi volele?!Izvodi ih na vecere,kupuje im garderobu,vodi ih na putovanja,to je po meni neki znak paznje,to vam godi,ili gresim...?!
Neka devojka je malopre rekla da je raskinula sa deckom jer joj se ta vidjanja finansijski nisu isplatila,to je cinjenica...Budite iskreni,one price,setacemo se na -10,kao nije nam vazno ,VOLIMO SE,ma daj...To ne pije vodu...Znam po sebi,da nemam stan i kola meni bi mnogo tesko bilo,jer u kaficu vidjanje mi nije prirodno,jer volim i da poljubim,pomazim,a da devojku saljes notjnim busom kutji,psovala bi te celim putem...:D:D

pozz
 
Eto o5 teme o parama,MYOB ce me ubiti,ali podstaknut sam vukovom temom-tako da je on kriv...;)

I ja sam od onih sto misle da pare ne mogu da uticu na ljubav,na srecu DA,ali ljubav tesko,osim ako nekome nije ljubav kad privedu dva namontirana skota i igraju se "masne fote" u kolima...:pAli gledam drugara jednog,ima mnogo para,ne solidno,nego bas milione,tj njegov tata ima,evo sad pitanja: ZASTO njega devojke ne bi volele?!Izvodi ih na vecere,kupuje im garderobu,vodi ih na putovanja,to je po meni neki znak paznje,to vam godi,ili gresim...?!
Neka devojka je malopre rekla da je raskinula sa deckom jer joj se ta vidjanja finansijski nisu isplatila,to je cinjenica...Budite iskreni,one price,setacemo se na -10,kao nije nam vazno ,VOLIMO SE,ma daj...To ne pije vodu...Znam po sebi,da nemam stan i kola meni bi mnogo tesko bilo,jer u kaficu vidjanje mi nije prirodno,jer volim i da poljubim,pomazim,a da devojku saljes notjnim busom kutji,psovala bi te celim putem...:D:D

pozz

a zasto ovakve teme ne otvarate negde na ekonomiji ili slicno? ili na nekom podforumu za ex-jugoslovenski soc-realizam
 
Ima ta mjesta, zavisi sve stari moj mada ja to ne gotivim poklonit cu ja njoj svu paznju koju treba bez tog kupovanja odjece,putovanja, jer takva ceme sutra ostaviti i otici s drugim koji ima vise bolje skontaj malo, mada je to dobro nako radi cisto j.eba.cine..obecaj sve slazi puno i deri....:D
 
Eto o5 teme o parama,MYOB ce me ubiti,ali podstaknut sam vukovom temom-tako da je on kriv...;)

I ja sam od onih sto misle da pare ne mogu da uticu na ljubav,na srecu DA,ali ljubav tesko,osim ako nekome nije ljubav kad privedu dva namontirana skota i igraju se "masne fote" u kolima...:pAli gledam drugara jednog,ima mnogo para,ne solidno,nego bas milione,tj njegov tata ima,evo sad pitanja: ZASTO njega devojke ne bi volele?!Izvodi ih na vecere,kupuje im garderobu,vodi ih na putovanja,to je po meni neki znak paznje,to vam godi,ili gresim...?!
Neka devojka je malopre rekla da je raskinula sa deckom jer joj se ta vidjanja finansijski nisu isplatila,to je cinjenica...Budite iskreni,one price,setacemo se na -10,kao nije nam vazno ,VOLIMO SE,ma daj...To ne pije vodu...Znam po sebi,da nemam stan i kola meni bi mnogo tesko bilo,jer u kaficu vidjanje mi nije prirodno,jer volim i da poljubim,pomazim,a da devojku saljes notjnim busom kutji,psovala bi te celim putem...:D:D

pozz

Ne bi te psovala nego ne bi ni dosla. Ma nadju i tipovi koji nemaju kesha cure , samo onda svasta trpe dok mogu, a retko ko moze dugo onda oni te cure odyebu i budu sami, zato siromasni i jesu uglavnom sami. Mozda te zene ne mrze toliko te svoje siromasne tipove ali u vecitoj zelji za trosenjem novca svaki dan su isfrustrirane i onda pljuju po ovim tipovima.

Da ima zena koje se mogu naci bez kesha, ali to su zene koje su starije i nemaju kud vise pa pricaju kako ne gledaju muske kroz kesh, a nije ni cudo da ne gledaju kad im je hitno da nadju bilo kakvog da ne ostanu same.
Ali ako neko misli da iste te dok su bile mladje nisu gledale na kesh gadno se vara.
 
nismo se razumeli,svako moze da nadje devojku,da se skines go u knez mihajlovoj,100 devojaka ce pobeci jedna ce reci:"vidi ga kako je lud,boli ga uvo za sve,bas mi je simpa"...
hotju da pitam da li je ljubav nemoguca ili samo manja ako je finansijska situacija nepovoljna,ako jeste znaci da novac IPAK utice...?!:(
 
nismo se razumeli,svako moze da nadje devojku,da se skines go u knez mihajlovoj,100 devojaka ce pobeci jedna ce reci:"vidi ga kako je lud,boli ga uvo za sve,bas mi je simpa"...
hotju da pitam da li je ljubav nemoguca ili samo manja ako je finansijska situacija nepovoljna,ako jeste znaci da novac IPAK utice...?!:(

razumeli smo se, ali mozda gledamo stvari iz drugog kuta.....8-)
......sve je moguce......nazalost......
.....a da utice utice vecini.......smajliizsrbije...
 
Budite iskreni,one price,setacemo se na -10,kao nije nam vazno ,VOLIMO SE,ma daj...To ne pije vodu...

Pazi, kod mene ne pije vodu .. ali ja nisam devojka vec zena koja je zivela prilichno luksuzno i kad ti tako prodje pola zivota to vise nije san o luksuzu, vec nachin zivota .. i onda mi se pojavi neki sirotanovic ... mislim, osim kite nema nishta .. ni za sebe da plati da odemo negde .. za mene ne mora, ja imam .. a bash da mu ja placam nisam u tom fazonu. Ma i kao devojka sam zaradjivala dosta para, a posle sa muzem izgradila sasvim solidan zivot, tako da me slucajevi, koje nema pas za sta da ujede, prosto ne zanimaju .. osim kite .. nista dalje.
 
Budite iskreni,one price,setacemo se na -10,kao nije nam vazno ,VOLIMO SE,ma daj...To ne pije vodu...Znam po sebi,da nemam stan i kola meni bi mnogo tesko bilo,jer u kaficu vidjanje mi nije prirodno,jer volim i da poljubim,pomazim,a da devojku saljes notjnim busom kutji,psovala bi te celim putem...:D:D
Ako hoće da ide taksijem, ili kolima, ili ako hoće da putuje i kupuje, pa neka sama sebi obezbedi.
Paraziti, kažem ja.
 
Srećom, te sam bio sa normalnim devojkama i kada sam imao i više, i normalno i manje. Sve su trezveno stajale nogama na zemlji, nisu živele u Pink svetu i bilo im je važno da budu sa muškarcem, a ne novčanikom.
 
Pazi, kod mene ne pije vodu .. ali ja nisam devojka vec zena koja je zivela prilichno luksuzno i kad ti tako prodje pola zivota to vise nije san o luksuzu, vec nachin zivota .. i onda mi se pojavi neki sirotanovic ... mislim, osim kite nema nishta .. ni za sebe da plati da odemo negde .. za mene ne mora, ja imam .. a bash da mu ja placam nisam u tom fazonu. Ma i kao devojka sam zaradjivala dosta para, a posle sa muzem izgradila sasvim solidan zivot, tako da me slucajevi, koje nema pas za sta da ujede, prosto ne zanimaju .. osim kite .. nista dalje.

kapiram,ali steta je sto je ovo vreme zesce izopaceno,i sto se tvoje razmisljanje sa ne znam koliko godina(ovo nije uvreda) podudara sa razmisljanjem devojcice od 17,18...One treba da se setaju,i treba da plate pitje decku,dobijaju i jedno i drugo od roditelja,zasto bi on morao da ima vise,zzato sto je musko?!gluposti...

Ali konkretno za malo starije generacije,cinjenica je da je lakse sa novcem,sad da li u tolikoj meri da povlaci zavist,svadjanje,pa cak i raskid?!
 
Sa 16, 17 godina zaista nisam razmishljala o novcu .. ali poshto zaradjujem od 18-te u takvom sam se drustvu kretala gde smo svi zaradjivali solidno .. i od tada se druzim samo sa ljudima koji imaju .. e onda sam se razvela i ponovo se nashla u situaciji da trazim 'dechka' .. a vremena se promenila, i siromashnih nikad vishe ..
 
A, zasto novac vezujete samo za pitanje ljubavi?
Pa, ne mozes ni da se lijecis, ako nemas novca...
Ne mozes ni da se skolujes, ako nemas novca...
Ni da jedes, ni da se obuces, obujes...nista...

I nije problem ako priznas da je novac i bitan i neophodan... Naravno da jeste!
Problem je ako ti je novac glavni kriterijum za gradjenje odnosa sa drugim ljudima...
 

Back
Top