Da bi bilo Srba, 45% žena mora da ima troje dece

najsmesnije mi je kad jedne drugima na drustvenim mrezama dele komplimente tipa "prelepotice" i sl...a one ruzne k'o lopovi...

Pa da. To je postalo izlizano i otrcano preko svake mere. Ali opet, taj imbecilni fenomen u kombinaciji sa poltronstvom, podilazenjem i kvazidžentlemnstvom većeg broja tzv. žednih beti stvara strahovit boost i inflaciju ženskog ega, neverovatnu deluziju kod mnogih ispodprosecnih devojaka da one pomišljaju da će stvarno jednog dana neki bogati i zgodan dasa poludeti za njima. :)
Komentari i komplimenti su UVEK na isti sablon i svaki put kolutam očima kad vidim tako nesto. :roll: I onda takve ispodprosecne devojke cesto uopste nemaju problem da same ucine prvi korak, da cimaju momke preko drustvenih mreza, ali, naravno, nikad iz sopstvene lige, nego samo 2 lige iznad sebe. Znaci ako postoji taj gap od 2 lige, onda nemaju nikakav problem da one ucine prvi korak. To znam i iz licnog iskustva, a i iz smehotresnih iskustava nekih mojih drugara. :lol: Na primer, imam drugara sa kojim idem na skijanje, on je bio suvlasnik nekoliko nocnih klubova po NS-u, ima agenciju za marketing, jako je uspesan, vozi skup flashy auto, napucan, visok 190cm, sav je u misicima i tetovazama, slikao se za neke casopise, znaci jaka alfta, skoro sigurno top 1% muskaraca i NON-STOP mu se devojke same nabacuju preko drustvenih mreza. :lol: I to kakve? :think: Zadnji put za 7 ili vec koliko dana koliko smo bili na odmoru nabacivale su mu se 3: jedna ima pljosnatu glavu kao da ju je neko tresnuo tiganjem po faci (komentar joj je "nisi bas previse pricljiv"), druga shvata da ne moze da mu privuce paznju na normalan nacin, vec mu odmah nudi blowjob :lol: i treca isto neka bzvz.
To je sociološki fenomen koji ranije nije postojao, postoji samo zadnjih 10 godina.

Pročitaj ovo:

http://www.pressonline.rs/plus/ona_...-srbiji-samuje-zbog-nerealnih-ocekivanja.html

„VIKTORIJIN ANĐEO“ SA FEJSBUKA
Iskrivljenoj slici o sebi kumuju i društvene mreže. Fotografije koje kačimo na Fejsbuk ili Instagram često su propraćene desetinama lajkova i komentara, poput "Prelepa si". Mada su komentari najčešće kurtoazni i lažni, imaju stvarni uticaj na naš ego, koji raste do granica kada umislimo da smo Viktorijin anđeo ili Apolon koji se spustio među smrtnike.
 
Poslednja izmena:
Hej, Srborus, sve zavisi od ponude i potražnje.

Dakle, ako nemaš uspeha sa ženama u SRJ, ima načina da se to promeni.

Recimo, možeš da odeš u Afriku ili Kinu gde bi ti žene nudile Rimming I da to očiste stan jer si beo i Egzotičan.

Ili u SSSR gde će ti kao strancu kandidatu za EU koji ne pije vodku, ne tuče žene osim na zabavan način i nije klempavi Ivan svaka Oksana odmah reći Ja Ljublju Tibja.

Ili u UK gde u lepoj kolibi u Devonu čeka pirgava Emili Firecrotch kojoj je dosadila Hipergamija i koja je postmoderna postmoderne, a to je hteti radjati decu plodnom pastuvu.

Dakle opcije su Beskonačne, i zato ne treba ogorčen što neke žene iz SRJ ne vole tvog krivog Stojka.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Hej, Srborus, sve zavisi od ponude i potražnje.

Dakle, ako nemaš uspeha sa ženama u SRJ, ima načina da se to promeni.

Recimo, možeš da odeš u Afriku ili Kinu gde bi ti žene nudile Rimming I da to očiste stan jer si beo i Egzotičan.

Ili u SSSR gde će ti kao strancu kandidatu za EU koji ne pije vodku, ne tuče žene osim na zabavan način i nije klempavi Ivan svaka Oksana odmah reći Ja Ljublju Tibja.

Ili u UK gde u lepoj kolibi u Devonu čeka pirgava Emili Firecrotch kojoj je dosadila Hipergamija i koja je postmoderna postmoderne, a to je hteti radjati decu plodnom pastuvu.

Dakle opcije su Beskonačne, i zato ne treba ogorčen što neke žene iz SRJ ne vole tvog krivog Stojka.

Seks sa osobama iste nacije je ionako Incest.
moji muški pretci i sa muške i sa ženske strane su upravo tvrdili to isto... :D zato su dovodili žene iz belog sveta...
 
prvo pricamo o Kineskinji, ja na brodu nisam vise a ne znam sto se ti sprdas s konobarisanjem oni zarada po 3000 dolara mesecno
vecina nasih ljudi po brodovima ima fakultete a spremni su da rade teske fizicke poslove po 14 sati dnevno i ne znam sto bi se ti s tim sprdao
svako ko se bori i radi je za mene vredan postovanja
nisu se okacili na drzavnu sisu i lade jaja 7 sati dnevno iz nekog ofisa
vec rade i salju pare ovima sto lade jaja u Srbiji

sve si fulao o mojoj koleginici btw

imas lose prepostavke zato tako i prolazis u zivotu

Ne sprdam se uopšte. Svaka čast za snalažljivost. Svakako bolje nego raditi za 350-400 evra u Srbiji za nekog "gazdu". Kum mog brata konobariše na jednom kruzeru, i dok je on na brodu, ja pazim na deo njegove imovine. Znam sve priče.
Ja ne radim za državu, ja radim kao software developer i biznis analitičar u fintech industriji za velike banke i osiguravajuće kuće. Malo ko u Srbiji dobro prolazi kao ja. Ali npr. ako bi kum mog brata koji konobariše na kruzeru ili bilo ko od mojih drugara pričao kako želi neku i zgodnu i bogatu žensku, ja bih mu krajnje dobronamerno sugerisao da je to nerealistično i da će ostati kratkih rukava ako nastavi da insisira na tome. :roll: Zapravo, imam jednog durgara sa kojim sam ranije izlazio koji je prosečan momak i koji je u svakom klubu birao da priđe najnapucanijoj ženskoj skoro svaki put, njegova braća i ja smo mu dobronamerno sugerisali da to ne radi, da neće imati rezultate, al' džabe smo trošili reči. Naravno da on ništa nije priveo zadnjih par godina. :D
Mislim ako ti stvarno veruješ da će tvoja drugarica stvarno jednog dana upoznati nekog bogatog i zgodnog momka koji će odlepiti za njom i kako će živeti happily ever after... onda ne znam šta bih ti rekao!? Da bi ona realistično mogla da privuče pažnju takvog, morala bi da izgleda bukvalno kao Sloboda Mićalović ili Anica Dobra u mlađim danima ili Rada Manojlović ili Nina Seničar. :lol:
 
Hej, Srborus, sve zavisi od ponude i potražnje.

Dakle, ako nemaš uspeha sa ženama u SRJ, ima načina da se to promeni.

Recimo, možeš da odeš u Afriku ili Kinu gde bi ti žene nudile Rimming I da to očiste stan jer si beo i Egzotičan.

Ili u SSSR gde će ti kao strancu kandidatu za EU koji ne pije vodku, ne tuče žene osim na zabavan način i nije klempavi Ivan svaka Oksana odmah reći Ja Ljublju Tibja.

Ili u UK gde u lepoj kolibi u Devonu čeka pirgava Emili Firecrotch kojoj je dosadila Hipergamija i koja je postmoderna postmoderne, a to je hteti radjati decu plodnom pastuvu.

Dakle opcije su Beskonačne, i zato ne treba ogorčen što neke žene iz SRJ ne vole tvog krivog Stojka.

E budi siguran da sam zadnjih godinu dana bio sa više njih, nego ti za ceo život. ;)
 
Ne sprdam se uopšte. Svaka čast za snalažljivost. Svakako bolje nego raditi za 350-400 evra u Srbiji za nekog "gazdu". Kum mog brata konobariše na jednom kruzeru, i dok je on na brodu, ja pazim na deo njegove imovine. Znam sve priče.
Ja ne radim za državu, ja radim kao software developer i biznis analitičar u fintech industriji za velike banke i osiguravajuće kuće. Malo ko u Srbiji dobro prolazi kao ja. Ali npr. ako bi kum mog brata koji konobariše na kruzeru ili bilo ko od mojih drugara pričao kako želi neku i zgodnu i bogatu žensku, ja bih mu krajnje dobronamerno sugerisao da je to nerealistično i da će ostati kratkih rukava ako nastavi da insisira na tome. :roll: Zapravo, imam jednog durgara sa kojim sam ranije izlazio koji je prosečan momak i koji je u svakom klubu birao da priđe najnapucanijoj ženskoj skoro svaki put, njegova braća i ja smo mu dobronamerno sugerisali da to ne radi, da neće imati rezultate, al' džabe smo trošili reči. Naravno da on ništa nije priveo zadnjih par godina. :D
Mislim ako ti stvarno veruješ da će tvoja drugarica stvarno jednog dana upoznati nekog bogatog i zgodnog momka koji će odlepiti za njom i kako će živeti happily ever after... onda ne znam šta bih ti rekao!? Da bi ona realistično mogla da privuče pažnju takvog, morala bi da izgleda bukvalno kao Sloboda Mićalović ili Anica Dobra u mlađim danima ili Rada Manojlović ili Nina Seničar. :lol:
Sta ti mislis da vise vredis od tog momka koji radi na kruzeru kao konobar odnosno da vredis vise u ocima zena? Posebno sa tim svojim arogantnim stavom verovatno svi beze glavom bez obzira od tebe. Nema nista privlacnije od skromnog vrednog momka. Zene ne vole egomanijake.

Moja drugarica vec ima momka kakvog je trazila inace. A Sloboda Micalovic bas i nije neko merilo lepote.Moja drugarica je lepsa :lol:
 
Sta ti mislis da vise vredis od tog momka koji radi na kruzeru kao konobar odnosno da vredis vise u ocima zena? Posebno sa tim svojim arogantnim stavom verovatno svi beze glavom bez obzira od tebe.

Moja drugarica vec ima momka kakvog je trazila inace. A Sloboda Micalovic bas i nije neko merilo lepote.Moja drugarica je lepsa :lol:
Da ali posle kad je taj Čad bude šutnuo, onda će ona da Prdi da je to krivica nekog drugog.
 
Ја волим да женим Плавуше, 22 године, са сисама које стану у шаку па још мало преко да кипи.

Међутим, мора се рећи и да сурпуга од 29.5 година може да буде веома занимљива јер је већ сексуално искусна и зна како да задовољи Свог Мушкарца.

Hoće da kažeš da mu je Tašta još iskusnija bila? Daleko bilo,svašta na ovom svetu ima.
 

Back
Top