Da bi bilo Srba, 45% žena mora da ima troje dece

Nista od toga. 181, >125, nijedna fizicka mana, uvek otvaram vrata devojkama... i ostalo.
Problem je sto u Srbiji jako cest slucaj da mozda samo malko natprosecna devojka koja je visoka 165cm, ima 3kg pudera na faci, peglanu i lakiranu kosu, zavrsen privatni "fakultet" za menadzment i napucane profile na Instagramu i ostalim drustvenim mrezama hoce tipa koji je visok bar 190cm, crn je, ima kockastu facu, izgleda kao oni sa reklama za odecu i parfeme, uz to je jos i milioner, harizmatican je, naocit, markantan, sofisticiran... itd. Nekog Kristihana Greja iz 50 nijansi sive.
Niko od nas to nije.

E to je to nepdudaranje ismedju i ponude i potraznje na trzistu. To onda uzrokuje manjak transakcija na istom.
cekaj imas 125 kg na 181 cm?
 
Ako ima onih koji i dalje ne razumeju zašto beli ljudi nestaju svuda u zapadnom svetu, u SAD, EU, Srbiji, Rusiji, Istočnoj Evropi, svim slovenskim, anglosaksonskim i romanskim zemljama, evo objašnjenje:

Ovih dana sam naišao na 2 jako zanimljiva video snimka:

1. 29-godišnja ženska kaže da je bila na 77 dejtova sa 77 muškaraca i da nijedan nije bio dovoljno dobar za nju!!! I još kaže kako, eto, smatra da uopšte nema previsoke kriterijume!!!???? :eek: :D


Da ne poveruješ!!! :lol:

Ima dobrih komentara dole: tipa "koliko su tih 77 muškaraca potrošili para na tebe, a koliko ti na njih? Nijedan peni." i sl.

2. Ženska priznaje da je sklona hipergamiji. Još za sebe kaže da je "self-proclaimed woman of high-value in current dating world" (iako to u realnosti uopšte nije, u realnosti je sasvim prosečna).


Takođe, vidim da se na Krstarici i ranije diskutovalo o pogubnim uticajima društvenih mreža na muško-ženske odnose:

https://forum.krstarica.com/threads...muskarci-u-poziciji-daj-sta-das.776444/page-2

Dr. NN
Žene su u poziciji da biraju dok su Muškarci u poziciji "daj šta daš".

Posmatramo ženu prosečnog izgleda, prosečnog finansijskog stanja.
Posmatramo muškarca prosečnog izgleda, prosečnog finansijskog stanja.

Žena objavi sliku na društvenoj mreži, padne 200 lajkova u proseku.
Muškarac objavi sliku, padne 20 lajkova u proseku.

Ženi od 200 lajkova, 150 su muškarci, ostalo rodbina/drugarice.
Muškarcu od 20 lajkova, 10 su muškarci, ostalo rodbina.

Od ovih 150 što je lajkovalo, ženi se javi njih 20.
Od tih 20, 5 izgleda ok. Dakle ona može da bira od tih 5 koga hoće.

Muškarac može da ga doji.

Primer društvenih mreža je iskorišten jer je dobar primer za statistički uzorak.
Uživo je slična priča.
Riba izađe, 5,6 njih u proseku je startuje.
Muškarac izađe, niko ga ne startuje, ****** ga kod 5,6, jer ova čeka da izabere onog najboljeg te večeri...

Od toga mi se *****, POVRAĆA, MUKA MI JE! Jer su te ribe toliko uobražene, one misle da izgledaju kao bombe jer im se javlja toliki broj muškaraca željnih seksa.
Zbog toga su nakurčene, ove normalne likove i ne pogledaju.

Moro sam neđe dase istresem.

white gypsy
Na mene su se uvijek kacile neke debele a nisam debel :)
Poslano sa mog Redmi Note 3 koristeći Tapatalk

Najkvalitetniji komentar je dao korisnik Renegade-Ns

Renegade-Ns
Istina jeste da danas zene imaju vece mogucnosti i izbor nego obrnuto. Razlog je u tome sto su tendencije u srpskom drustvu isle tim smerom da su ocekivanja od muskarca rasla a obrnuto su ocekivanja sve manja. Dobrim delom je to i sto u Srbiji ima 200 000 vise muskaraca nego zena u dobi do 40 godina , takva disproporcija i doprinosi da zene dizu standarde i diktiraju kriterijume jer muskarci sve vise obaraju standarde.
Pojava drustvenih mreza i njihova ekspanzija u poslednjih 6,7 godina je doprinela da svaka prosecna devojka moze da dize ego i ima gomilu udvaraca na svakom koraku a da ne pricamo o onima boljeg izgleda.
Takva situacija doprinosi da se veze tesko odrzavaju jer svaka prosecna i kada naidje na muskarca boljeg od nje u svemu, opet nije zadovoljna jer trazice jos vise a okruzenje i virtuelni svet ce joj stvarati sliku da je to moguce.
Tako da veliki broj devojaka ima paralelne veze, dugacku klupu rezervnih igraca u frendzoni i uvek kalkulise ipak na kraju samo one iznad proseka mogu naci ono sto zele.
Odnosi su postali nemoralni, neposteni, zasnovani na varanju i izigravanju i tu je tesko izgraditi ozbiljnu vezu, tu je i uzrok sto u Srbiji ima sve vise samaca i veci broj razvoda.

I Motorcyclist je dao solidan komentar:

Motorcyclist
Ja da sam vlasnk fb a uveo bih anonimni dislike na mesec dana. Tad bi videli odnos lajkova,povecan broj skokova sa mosta itd. Jer je tu mnogo malih kuckica koje pisu najlepsa,prelepa itd a u stvari seru

Znači u ovoj eri društvenim mreža devojke koje su prosečnog izgleda, društvenog statusa i karaktera ne pokazuju nikakvo intreresovanje za momke koji su isto tako prosečnog izgleda, društvenog statusa i karaktera. Otuda potiče to masivno nepodudaranje između ponude i potražnje i manjak ljubavnih transakcija na tržištu muško-ženskih spanđavanja.

Uglavnom, bez nekih RADIKALNIH rezova, poput ZABRANE Insagrama, a možda i još nekih drugih društvenim mreža, ništa se neće promeniti.
 
https://www.heartfoundation.org.au/your-heart/know-your-risks/healthy-weight/bmi-calculator

Ne fantaziraj, molim te. Nijedan normalan momak u Srbiji nikada neće pogledati neku debelu Amerikanku ili Kanađanku ni pod razno.
:hahaha: da sam sad zlonamerna okacila bih ti slike nekih prijatelja sa fejsa koji su pozenili obesity Amerikanke

toga sam se na brodu nagledala veruj mi


nasi muskarci mogu stvarno da budu bizarni kad se radi o papirima :zper:

nazalost Amerikanke misle- ljubav:D
 
:hahaha: da sam sad zlonamerna okacila bih ti slike nekih prijatelja sa fejsa koji su pozenili obesity Amerikanke

toga sam se na brodu nagledala veruj mi


nasi muskarci mogu stvarno da budu bizarni kad se radi o papirima :zper:

nazalost Amerikanke misle- ljubav:D

Ne razumem šta hoćeš da kažeš? Da su i muškarci u Srbiji skloni hipergamiji kao i žene? Ili, možda, da muškarci NISU vizuelna bića?
Ako je istina da postoje zgodni momci iz Srbije koji su oženili nekakve debele Amerikanke i Kanađanke razad papira, mogu misliti koji su to crvi od ljudi. :bljak:
Znam da nijedan moj drugar ili poznanik ne bi tako nešto uradio ni pod razno. Nijedan NORMALAN muškarac ne bi sa nekom debelom Amerikankom ili Kanađankom pa sve da je ona i poslednja žena na svetu i da od toga zavisi opstanak ljudske vrste. :)
 
Ne razumem šta hoćeš da kažeš? Da su i muškarci skloni hipergamiji kao i žene? Ili, možda, da muškarci NISU vizuelna bića?
Ako je istina da postoje zgodni momci iz Srbije koji su oženili nekakve debele Amerikanke i Kanađanke razad papira, mogu misliti koji su to crvi od ljudi. :bljak:
Znam da nijedan moj drugar ili poznanik ne bi tako nešto uradio ni pod razno.
Nijedan NORMALAN muškarac ne bi sa nekom debelom Amerikankom ili Kanađankom pa sve da je ona i poslednja žena na svetu i da od toga zavisi opstanak ljudske vrste. :)

Ne sekiraj se ima i gore od toga.Papir mnogo vredi,zato ljudi mnogo i žrtvuju.
 
Ne razumem šta hoćeš da kažeš? Da su i muškarci u Srbiji skloni hipergamiji kao i žene? Ili, možda, da muškarci NISU vizuelna bića?
Ako je istina da postoje zgodni momci iz Srbije koji su oženili nekakve debele Amerikanke i Kanađanke razad papira, mogu misliti koji su to crvi od ljudi. :bljak:
Znam da nijedan moj drugar ili poznanik ne bi tako nešto uradio ni pod razno. Nijedan NORMALAN muškarac ne bi sa nekom debelom Amerikankom ili Kanađankom pa sve da je ona i poslednja žena na svetu i da od toga zavisi opstanak ljudske vrste. :)
Hocu da kazem da su nasi muskarci licemerni
ovamo dobacuju malo debljoj devojci na ulici a onda su u stanju da ozene devojku od 100 kila koja jedva hoda da bi dobili papire
ne znam sta tu nije jasno i sta ne razumes
 
Hocu da kazem da su nasi muskarci licemerni
ovamo dobacuju malo debljoj devojci na ulici a onda su u stanju da ozene devojku od 100 kila koja jedva hoda da bi dobili papire
ne znam sta tu nije jasno i sta ne razumes

Zenskaci su jos i gori..... Siromasan debeo covek je ''smrdljiva svinja'' za njih, a bogat debeli covek ''slatki plisani meca''. Isto tako , siromasan mrsav covek za njih je ''odvratni kostur'', a bogat mrsavi covek ''Novak Djokovic''. :roll:
 
Hocu da kazem da su nasi muskarci licemerni
ovamo dobacuju malo debljoj devojci na ulici a onda su u stanju da ozene devojku od 100 kila koja jedva hoda da bi dobili papire
ne znam sta tu nije jasno i sta ne razumes

Hoćeš da kažeš da je socijalni status žene ingredient privlačnosti koji je muškarcima veoma bitan? :think:
Mislim svi znaju da to nije tako. :D
Pokušavaš sebe da ubediš u nešto što svi znaju da nema blage veze sa životom.

Psihologija 101: muškarci su vizuelna bića. To znači da su nama 70% ingredijenata privlačnosti izgled devojke, 25% karakter i možda 5% socijalni status.
Kod žena je to obrnnuto: 70% ingredijenata privlačnosti su socijalni status i karakter muškarca, a 30% izgled.

Pominješ nekakav brod, verovatno radiš na nekom kruzeru. Nemam razloga da ti ne verujem da je istina to što kažeš za te naše momke koji se zarad papira žene za neke debele Amerikanke i Kanađanke.
Ali mogu samo misliti koji gubavac, ljugavac, beskičmenjak trebaš da budeš da bi pristao da budeš sa nekom debelom ženskom iz neke razvijene zemlje samo zarad papira!!!???? :lol: :roll:

Ne možeš opšte zaključke donositi na osnovu par pojedinačnih slučajeva. To je zloupotreba induktivnog logičkog metoda.

I šta se desi kada konačno dobiju držaljanstvo posle 5 godina braka? Pretpostavljam da ih šutnu istog dana. :lol:

To je, pre svega, neljudski! :(

Mada, s druge strane, može se reći da te debele i zaslužuju tako da prođu kada ciljaju na momke koji su dve lige iznad njih. Jer nijednoj od tih debelih nikada nije palo na pamet da pogleda nekog momka iz njihove sopstvene lige, takođe debelog. :)

Na primer, ja se uvek nasmejem i nekako mi drago bude kad god čujem kako neka prosečna devojka kuka da ne može da nađe momka, kako muškarci samo hoće sex, kako danas nema "normalnih" muškaraca... jer znam šta se UVEK krije iza toga: ciljala je na momke koji su po socijalnom statusu, izgledu i karakteru jednu ili možda čak i dve lige iznad nje. :D

E to se zove hipergamija. Hipergamija je u suprotnosti je sa zakonom ponude i potražnje. Naime, veza između momka koji spada u top 10% muškaraca i prosečne ili ispodprosečne devojke može da traje taman dok ovaj ne svrši... :lol: ili dok ne dobije papire. :D Jer broj muškaraca i žena je manje-više svuda u svetu isti, 1:1.

Društvene mreže su strahovit boost za žensku hipergamiju.

Hipergamija postoji i u USA i u zemljama EU, UK, Istočnoj Evropi, Rusiji, svim anglo-saksonskim, germanskim, slovenskim i romanskim zemljama, s tim da u Srbiji imamo HIPERGAMIJU NA STEROIDIMA!!! Što je hipergamija u nekoj zemlji jača, to je i natalitet niži.
 
Poslednja izmena:
.....ja se uvek nasmejem i nekako mi drago bude kad god čujem kako neka prosečna devojka kuka da ne može da nađe momka, kako muškarci samo hoće sex, kako danas nema "normalnih" muškaraca... jer znam šta se UVEK krije iza toga: ciljala je na momke koji su po socijalnom statusu, izgledu i karakteru jednu ili možda čak i dve lige iznad nje. :D

izgleda je ovo upravo tvoj problem :lol:

kukas kako ne mozes da nadjes devojku
 
Ženska, aj oladi, molim te.
Ne znam šta si se zalepila za mene.
Verovatno zbog toga što si i sama non-stop jurila onih top 10% muškaraca, međutim oni ili uopšte nisu obraćali pažnju na tebe ili su ti bezbroj puta "slomili srce". :D Konkurencija i zakon ponude i potražnje su tako opake stvari. :( Ne znam koliko godina imaš i ne znam sa kime pričam tačno, ali ako imaš preko 30 godina, do 35, 40, verovatno si razočarana što još uvek nisi dočekala "princa na belom konju" koji će da poludi za tobom i koji će uneti neki novi, viši smisao u tvoj život, već si dočekala samo konja, bez princa. :D Dakle, nema nigde na vidiku princa, nema dvorca, nema života kao u bajkama, nema ničega. Nijedan san nije postao java i sada te pogađa ono što se naziva "quarter life crisis". :(


Budi siguran da sam bio sa mnogo više devojaka nego ti sa top 10% tipova - samo istina je da su uglavnom bile ili neke lepuškaste, a glupe kao noć ili bistre, a ružnjikave, ali poslužile su svrsi. ;)
 
Poslednja izmena:

Back
Top