Quantcast

Da bi bilo Srba, 45% žena mora da ima troje dece

zemunski kej

Veoma poznat
Poruka
14.559
Ja imam bezobrazno veliku platu, 4 zavrsene sobe i jos nekoliko nezavrsenih. Roditelje uopste nemam.

Samo trazim pogodan genetski materijal za uprivanje.

Ali posto je ovo Srbija, meni se desavalo da me npr. gnjave devojke koje imaju preko 100kg (ja imam optimalan BMI), lepe, a glupe, neobrazovane, lenje devojke, pametne, bistre, ali ruznjikave devojke... cak mi se desavalo da i na prvom sastanku dobijem pitanje "volis li decu?"... tu su cuveni komentari "pa ti samo hoces sex"... i muskarci, a narocito devojke sebe vrednuju brojanjem lajkova na Instagramu, stoga ih pripadnici suprotnog pola iz neke njihove sopstvene lige jednostavno ne interesuju... prosecne devojke kukaju kako muskarci samo hoce sex, ali nikad nece da pogledaju nekog prosecnog momka... mada ima i obrnutih situacija, naravno. Na trzistu musko-zenskih romanticnih veza se po pravilu trazi puno vise nego sto se nudi za uzvrat. Previse je samaca zbog toga i jos zbog nekih drugih razloga. Nije lako naci pogodan genetski materijal za uparivanje.
Ne znam sta da ti kazem za to. Nekako se priroda pobrine sama ,kao da vas privuce jedno dugom Svakako da mora da bude i fizicki dopadljiva jer ces u braku potraziti drugu sto nije dobro ,narocito za decu,Upropastices zivot i sebi i njima ,bolje i da nemas porodicu, Zena posle 4 porodjaja izgleda jako lose jer je potrosena i izgubice lepotu tako da moras to da znas i ne posle nisam znao,Ostaviti zenu sa toliko dece je bedno i za svaki prezir.

dulesrbenda

Buduća legenda
Poruka
31.013
Nemam nijedno, ali planiram da napravim troje cim nadjem pogodan genetski materijal za uparivanje. Sve u skladu sa principima i nacelima pozitivne eugenike. :) Misljenja sam da nije bitan samo kvantitet, vec je bitan i kvalitet.
Мислим да, ако тражиш жену, треба да тражиш неку са којом ћеш моћи да се разумеш, да капираш ти њу и она тебе и да заједно подижете децу. Мислим да није поента у томе да она буде чистокрвна белкиња, мислим да је поента у томе да се разумете на некој емотивној, интелектуалној, психичкој бази.

Шта ће ти нека лудача само зато јер је чиста белкиња? То су лудости брате, не замајавај се глупостима. Природно је да људи размењују генетски материјал, манмо се небулоза.

Нек буде шта хоће било које расе или нације, важно је да теби буде добра и обратно, да те привлачи (и у емотивном и у сексуалном смислу) и да можеш са њом да проведеш животз и одгајиш децу. Мислим да је то најбитније.

arco

Ističe se
Poruka
2.477
Ja imam bezobrazno veliku platu, 4 zavrsene sobe i jos nekoliko nezavrsenih. Roditelje uopste nemam.

Samo trazim pogodan genetski materijal za uprivanje.

Ali posto je ovo Srbija, meni se desavalo da me npr. gnjave devojke koje imaju preko 100kg (ja imam optimalan BMI), lepe, a glupe, neobrazovane, lenje devojke, pametne, bistre, ali ruznjikave devojke... cak mi se desavalo da i na prvom sastanku dobijem pitanje "volis li decu?"... tu su cuveni komentari "pa ti samo hoces sex"... i muskarci, a narocito devojke sebe vrednuju brojanjem lajkova na Instagramu, stoga ih pripadnici suprotnog pola iz neke njihove sopstvene lige jednostavno ne interesuju... prosecne devojke kukaju kako muskarci samo hoce sex, ali nikad nece da pogledaju nekog prosecnog momka... mada ima i obrnutih situacija, naravno. Na trzistu musko-zenskih romanticnih veza se po pravilu trazi puno vise nego sto se nudi za uzvrat. Previse je samaca zbog toga i jos zbog nekih drugih razloga. Nije lako naci pogodan genetski materijal za uparivanje.
I onda kazu muskarci na Balkanu nisu primitivni:zcepanje:

tvoj problem je sto si primitivan dzaba ti bezobrazna plata

Srborus

Poznat
Poruka
7.663
I onda kazu muskarci na Balkanu nisu primitivni:zcepanje:

tvoj problem je sto si primitivan dzaba ti bezobrazna plata
Pa gde god da imas ponudu i potraznju necega, bilo cega (to ne moraju nuzno biti materijalne stvari i ne moraju biti robno-novcani odnosi) imas i trziste.

Po definiciji, trziste je skup odnosa ponude i potraznje necega (bilo cega, ne nuzno robe, usluga i novca).

E sad: kao i na svakom trzistu, problem moze da nastane ukokiko nema podudaranja izmedju ponude i potraznje, e tada nema ni transakcija. Ili ih ima nedovoljno. To je onda polu-paralizovano trziste. To je slucaj kada, recimo, debelim devojkama ne pada na pamet ni da pogledaju nekog debelog momka... ili kad prosecne devojke ne pokazuju ni najmanje interesovanje za prosecne momke... a onda kasnije pricaju kako momci hoce samo sex.. ili kako ne mogu da nadju "normalnog" momka (jer, navodono, danas uopste nema normalnih muskaraca)... ili kad prosecni momci hoce neke napucane, manekenski gradjene ribetine.... itd.

Poslednja izmena:
Poruka
19.162
Наталитет ће пасти до 60 хиљада и ту ће да се конзервира.

Морталитет ће али да опадне на 80ак хиљада када помру сви бејби бумери (у наредних 10 година, јер је животни век у СРЈ око 70 година), па ће минус са данашњих 35 000 да се смањи на 15-20 000. Онда ће да крену да умиру мање генерације рођене крајем 60их и почетком 70их.

То ће вероватно власт присвојити као "успех свог здравства".

arco

Ističe se
Poruka
2.477
Pa gde god da imas ponudu i potraznju necega, bilo cega (to ne moraju nuzno biti materijalne stvari i ne moraju biti robno-novcani odnosi) imas i trziste.

Po definiciji, trziste je skup odnosa ponude i potraznje necega (bilo cega, ne nuzno robe, usluga i novca).

E sad: kao i na svakom trzistu, problem moze da nastane ukokiko nema podudaranja izmedju ponude i potraznje, e tada nema ni transakcija. Ili ih ima nedovoljno. To je onda polu-paralizovano trziste. To je slucaj kada, recimo, debelim devojkama ne pada na pamet ni da pogledaju nekog debelog momka... ili kad prosecne devojke ne pokazuju ni najmanje interesovanje za prosecne momke... a onda kasnije pricaju kako momci hoce samo sex.. ili kako ne mogu da nadju "normalnog" momka (jer, navodono, danas uopste nema normalnih muskaraca)... ili kad prosecni momci hoce neke napucane, manekenski gradjene ribetine.... itd.
Jel' si se onda zapitao zasto ta od 100 kg misli da moze da te ima?

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
37.726

arco

Ističe se
Poruka
2.477

Srborus

Poznat
Poruka
7.663
da li ti mozda imas nerealna ocekivanja? :lol:
to sto imas platu i sto nemas visak masnih naslaga nije merilo nicega
mozda si nizak , glup, ruzan, bezobrazan, bubuljicav, klempav, nekulturan, neodgojen,
Nista od toga. 181, >125, nijedna fizicka mana, uvek otvaram vrata devojkama... i ostalo.
Problem je sto u Srbiji jako cest slucaj da mozda samo malko natprosecna devojka koja je visoka 165cm, ima 3kg pudera na faci, peglanu i lakiranu kosu, zavrsen privatni "fakultet" za menadzment i napucane profile na Instagramu i ostalim drustvenim mrezama hoce tipa koji je visok bar 190cm, crn je, ima kockastu facu, izgleda kao oni sa reklama za odecu i parfeme, uz to je jos i milioner, harizmatican je, naocit, markantan, sofisticiran... itd. Nekog Kristihana Greja iz 50 nijansi sive.
Niko od nas to nije.

E to je to nepdudaranje ismedju i ponude i potraznje na trzistu. To onda uzrokuje manjak transakcija na istom.

Poslednja izmena: