Quantcast

Da bi bilo Srba, 45% žena mora da ima troje dece

Srborus

Poznat
Poruka
7.673
Mislim da ce u Srbiji eknomska sutacija za 5 , 10 godina biti bolja nego sto je danas, ali ce natalitet biti jos gori nego sto je danas.
Ovaj put glavni krivac su egoizam i drustvene mreze: Instagram, Facebook....

Nije to samo do ekonomije. U Nemackoj je ekonomija jaka, ali opet, natalitet je slab. Tacnije, negativan je. Broj rodjenih je manji od broja umrlih. I taj gap je narocito izrazen medju samim Nemcima, bez imigranata.
U Srbiji je to isto kao u Nemackoj, samo multiplikovano nekoliko puta.

Sta uciniti po ovom pitanju? Nemam pojma, iskreno.
Zabraniti Instagram? Zabraniti kretenske filove poput "Pedeset nijansi sive"? Ma daaaaj... to se nece desiti.

Poslednja izmena:

Jami19

Poznat
Poruka
8.343
Mislim da ce u Srbiji eknomska sutacija za 5 , 10 godina biti bolja nego sto je danas, ali ce natalitet biti jos gori nego sto je danas.

Nije to samo do ekonomije. U Nemackoj je ekonomija jaka, ali opet, natalitet je slab. Tacnije, negativan je. Broj rodjenih je veci od broja umrlih. I taj gap je narocito izrazen medju samim Nemcima, bez imigranata.

Zabraniti Instagram? Zabraniti kretenske filove poput "Pedeset nijansi sive"? Ma daaaaj... to se nece desiti.
Blizu si.

Zapravo će i ekonomska situacija biti mnogo gora nego danas.

Podsetimo da je krivac za sve dosadašnje krize upravo Aleksandar Vučić (SRS).

zemunski kej

Veoma poznat
Poruka
14.581

Nije to samo do ekonomije. U Nemackoj je ekonomija jaka, ali opet, natalitet je slab. Tacnije, negativan je. Broj rodjenih je veci od broja umrlih. I taj gap je narocito izrazen medju samim Nemcima, bez imigranata.

Koliko imas dece? Nijedno verovatno, Onaj Tihi laze da ima troje, Jel znas sta znaci troje dece,robija, kakav internet kakvi forumi ,samo juruis da zaradis da ih nahranis i obuces, Laze Vucic mada on ima troje dece koje i ne vidja ,sto je isto bez veze ,da sve ostavis majkama,mada ima para vise nego sto mu treba.

Dogma101

Primećen član
Poruka
781
Takav natalitet je nemoguć danas u Evropi ili u bilo kojem dijelu zapadnog svijeta. To samo mogu da imaju ove vukoj..... tipa Egipta, Indonezije, afričkih plemenskih država, ultra religiozno zatucanih sredina tipa Pakistan, Avganistan itd.

Penzioni sistem koje je osmislio Bizmark su stvar prošlosti, jer se životni vijek ljudi produžio pa se ostajalo i po dvije decenije u penziji. To su za moju generaciju morale već da odavno bude jasno (i ja sam milenijalac) Tačnije moralo je da bude jasno odmah kad se krenulo u radni odnos da će se morati štediti čitavog života i odvajat na poseban račun za neku nadu pod stare dane.

zemunski kej

Veoma poznat
Poruka
14.581
Nemam nijedno, ali planiram da napravim troje cim nadjem pogodan genetski materijal za uparivanje. Sve u skladu sa principima i nacelima pozitivne eugenike. :) Misljenja sam da nije bitan samo kvantitet, vec je bitan i kvalitet.
Nemoj da se ljutis ,to je i neodgovorno, Od plate neces moci da ih izdrzavas ,moraces da zavisis od roditelja i tvojih i zeninih a onda si u problemu jer ce da te kecaju jedino ako nisu neki kulturni ljudi sto je ovde retkost, Moj komsija ima 3 dece ali mu pomazu i otac i maceha ,majka i ocuh pa i zenini ,8 ljudi ukupno finasira odrastanje troje dece u Srbiji ,

Dogma101

Primećen član
Poruka
781
Brojnost ne znaci - NISTA!

Vazan je KVALITET.

Eno Arapa ima 180 miliona - pa - nista....1,5 milion Izraerlaca ih samara kako stigne.
Arapima hodže govore šta da rade, kako da žive, koga da mrze, njihovi političari služe samo da ih kontrolišu uz pomoć američkih novčanih i vojnih donacija tj obuzdavanje. Uvijek je neka mrska jevrejska zavjera u pitanju kad hoće da opravdaju svoje gluposti i objasne moderni svijet u kojem žive. Pa čovječe oni i dan danas koriste stari britanski kolonijalni ustav pomiješan sa šerijatom-valjda to dovoljno govori.

JeanColdHand

Elita
Poruka
17.666
Moja ce roditi cetvoro petoro ako Bog da

A to sto drugi sa svojim zenama ne rade nista sta da im ja radim
ti si počeo da najavljuješ to famozno četvrto dete još pre nego što si napravio treće...:zcepanje:
ne bih da ti kvarim iluziju, ali nemoj previše da se nadaš, mislim da se tvoja žena pobrinula da do začeća ne dođe...nije luda da sama gaji onoliku decu dok ti hvataš zjale... :D

Srborus

Poznat
Poruka
7.673
Nemoj da se ljutis ,to je i neodgovorno, Od plate neces moci da ih izdrzavas ,moraces da zavisis od roditelja i tvojih i zeninih a onda si u problemu jer ce da te kecaju jedino ako nisu neki kulturni ljudi sto je ovde retkost, Moj komsija ima 3 dece ali mu pomazu i otac i maceha ,majka i ocuh pa i zenini ,8 ljudi ukupno finasira odrastanje troje dece u Srbiji ,

Ja imam bezobrazno veliku platu, 4 zavrsene sobe i jos nekoliko nezavrsenih. Roditelje uopste nemam.

Samo trazim pogodan genetski materijal za uprivanje.

Ali posto je ovo Srbija, meni se desavalo da me npr. gnjave devojke koje imaju preko 100kg (ja imam optimalan BMI), lepe, a glupe, neobrazovane, lenje devojke, pametne, bistre, ali ruznjikave devojke... cak mi se desavalo da i na prvom sastanku dobijem pitanje "volis li decu?"... tu su cuveni komentari "pa ti samo hoces sex"... i muskarci, a narocito devojke sebe vrednuju brojanjem lajkova na Instagramu, stoga ih pripadnici suprotnog pola iz neke njihove sopstvene lige jednostavno ne interesuju... prosecne devojke kukaju kako muskarci samo hoce sex, ali nikad nece da pogledaju nekog prosecnog momka... mada ima i obrnutih situacija, naravno. Na trzistu musko-zenskih romanticnih veza se po pravilu trazi puno vise nego sto se nudi za uzvrat. Previse je samaca zbog toga i jos zbog nekih drugih razloga. Nije lako naci pogodan genetski materijal za uparivanje.

JeanColdHand

Elita
Poruka
17.666
Ja imam bezobrazno veliku platu, 4 zavrsene sobe i jos nekoliko nezavrsenih. Roditelje uopste nemam.

Samo trazim pogodan genetski materijal za uprivanje.

Ali posto je ovo Srbija, meni se desavalo da me npr. gnjave devojke koje imaju preko 100kg (ja imam optimalan BMI), lepe, a glupe, neobrazovane, lenje devojke, pametne, bistre, ali ruznjikave devojke... cak mi se desavalo da i na prvom sastanku dobijem pitanje "volis li decu?"... tu su cuveni komentari "pa ti samo hoces sex"... i muskarci, a narocito devojke sebe vrednuju brojanjem lajkova na Instagramu, stoga ih pripadnici suprotnog pola iz neke njihove sopstvene lige jednostavno ne interesuju... prosecne devojke kukaju kako muskarci samo hoce sex, ali nikad nece da pogledaju nekog prosecnog momka... mada ima i obrnutih situacija, naravno. Na trzistu se po pravilu trazi puno vise nego sto se nudi. Previse je samaca zbog toga i jos zbog nekih drugih razloga. Nije lako naci pogodan genetski materijal za uparivanje.
pametno, bolje se uopšte ne upariti nego prihvatiti svakakav škart... :D