ĆW, ČG, FĆ, ŠX... sta je sa normalnim kombinacijama?

hahahaha. danas bas isto gledam, jedan nesretnik ima ćč. ali stvarno ovo nema smisla ljudi moji. video sam mozda 5 tablica koje su normalne danas. i bar 10 koje nisu. nakaradno je.
da su ostavili na cirilici ko sto kaze ovaj jedan gore, pa ajde. nego mi sad na tablici imamo saksonsku latinicu, srpsku latinicu i srpsku cirilicu. zaboravili smo da dodamo hebrejski kao i nemacko sarfest es.

hahahaha. danas bas isto gledam, jedan nesretnik ima ćč. ali stvarno ovo nema smisla ljudi moji. video sam mozda 5 tablica koje su normalne danas. i bar 10 koje nisu. nakaradno je.
da su ostavili na cirilici ko sto kaze ovaj jedan gore, pa ajde. nego mi sad na tablici imamo saksonsku latinicu, srpsku latinicu i srpsku cirilicu. zaboravili smo da dodamo hebrejski kao i nemacko sarfest es.

Ja bih ti dao ëç :mrgreen:

E, malopre sam malo posmatrao po gradu ko je kako lepio nalepnicu. Mozda je polovina opazenih imala normalno zalepljenu nalepnicu. Polovina od druge polovine je lepila pa odlepljivala nalepnicu i sad ce panduri masovno da im pisu kazne. Polovina od polovine druge polovine (dodje mu cetvrtina polovine :lol: ) je lepila nalepnicu sa sve onim papirom na kojem se stampa nalepnica. Ostatak su oni sto su lepili gde su stigli, ali jedan je bio neprevazidjen: zalepio je registracionu nalepnicu na zadnje staklo u gornji desni ugao! :dash:

Ovo nove tablice se izdaju SAMO DO JUNA... onda kreću NAJNOVIJE, sa novim grbom, a verovatno i bez tih slova...ali sa 4 broja i dva slova... BG-1234-RS. al' će tek to zbijeno da bude čitljivo... mašala... a a meni se čini da skoro svaki auto ima u kombinaciji neko naše slovo... tipa ĐJ, ŠŽ, XČ, YĆ... kao da namerno izdaju samo takve... evo baš sad gledam na parkingu od 7 automobila sa novim tablicama 5 ima neko naše slovo... jbgg, to su verovatno jedine tablice na svetu na tri pisma... srpska ćirilica, srpska latinica i engleski alfabet... imaš lepo na jednom mestu i БГ и BG i WĆ... :D

Da, to je neverovatno. Jedino mesto na planeti gde možete naći slova ĆW jedno do drugog su automobilske tablice zemlje Srbije.

E, malopre sam malo posmatrao po gradu ko je kako lepio nalepnicu. Mozda je polovina opazenih imala normalno zalepljenu nalepnicu. Polovina od druge polovine je lepila pa odlepljivala nalepnicu i sad ce panduri masovno da im pisu kazne. Polovina od polovine druge polovine (dodje mu cetvrtina polovine :lol: ) je lepila nalepnicu sa sve onim papirom na kojem se stampa nalepnica. Ostatak su oni sto su lepili gde su stigli, ali jedan je bio neprevazidjen: zalepio je registracionu nalepnicu na zadnje staklo u gornji desni ugao! :dash:

Bem ti matematiku :mrgreen:
Nije četvrtina polovine, nego dođe polovina polovine, odnosno četvrtina cijelog :rtfm::lol:

Back