Cvetković najavio reprogram za 900.000 dugoročnih kredita.

U večerašnjem Utisku nedelje, Cvetković najavio da će svi građani koji imaju dugoročne kredite, kako reče ima ih oko 900.000, u naredne 2 godine plaćati upola manju ratu. Da li mu verujete? Ja ne baš:think:

Hahahhahah!!!! Sutra kad svi trknu u banke da uzmu dugorocne kredite. :)

Al eto ako nista razotkrio je jedan od faozna na koji ce zuta banda da bari retardiranu masu.....znaci obecace da ce vlada da sredi pitanje njihovih kredita samo ako glasaju za njih :)

I onda ce mnogobrojna alava retardirana glupa stoka u Srbiji da pohrli na glasacka mesta i zaokruzi Bokija Francetica i njegove zute ustashe u nadi da ce stvarno ta vlast da im sredi njihove licne dugove......i naravno bice PRC !!!
 
Poslednja izmena:
Hahahhahah!!!! Sutra kad svi trknu u banke da uzmu dugorocne kredite. :)

Al eto ako nista razotkrio je jedan od faozna na koji ce zuta banda da bari retardiranu masu.....znaci obecace da ce vlada da sredi pitanje njihovih kredita samo ako glasaju za njih :)

I onda ce mnogobrojna alava retardirana glupa stoka u Srbiji da pohrli na glasacka mesta i zaokruzi Bokija Francetica i njegove zute ustashe u nadi da ce stvarno ta vlast da im sredi njihove licne dugove......i naravno bice PRC !!!

Upravo tako!

Sve sto je ovaj covek veceras izjavio na TV je cist bezobrazluk,obmana i ponizavanje naroda!
 
U večerašnjem Utisku nedelje, Cvetković najavio da će svi građani koji imaju dugoročne kredite, kako reče ima ih oko 900.000, u naredne 2 godine plaćati upola manju ratu. Da li mu verujete? Ja ne baš:think:

Bolesnik,vecina ljudi koja proizvodi nesto u ovoj drzavi ne moze ni da podigne te kredite,i sad ce alavci iz srednje klase da zive jos vise na grbaci onih koji zaista rade nesto u ovoj zemlji...
 
Nije istina, uzalud si ogorcen na narod. Da ne pricam sto si deo tog naroda i ti,kao i ja, pa daj samo ja da kukam da narod ne valja (ispada da sam ja dobra a takodje nista ne radim).

Znaci, narod samo trazi povod da izadje na ulice, ne sumnjaj u to!


Hhahahahah!!!! Pa povoda imas milion.....na svakom koraku...svaki dan...... Koji povod im treba????

Da Tadic,Cvetkovic ,Djelic,Dinkic.....izadju na ulice i pocnu seru i pisaju narodu u sta??? Koji povod !!!!!!
 
Hahahhahah!!!! Sutra kad svi trknu u banke da uzmu dugorocne kredite.

Al eto ako nista razotkrio je jedan od faozna na koji ce zuta banda da bari retardiranu masu.....znaci obecace da ce vlada da sredi pitanje njihovih kredita samo ako glasaju za njih

I onda ce mnogobrojna alava retardirana glupa stoka u Srbiji da pohrli na glasacka mesta i zaokruzi Bokija Francetica i njegove zute ustashe u nadi da ce stvarno ta vlast da im sredi njihove licne dugove......i naravno bice PRC !!!
Rekonstrukcija strave i užasa

thumbnail.php



Predstava sa takozvanom rekonstrukcijom Vlade Srbije ulazi u završnu fazu. Kao i što je nastala, ideja o rekonstrukciji će se i okončati kao još jedan marketinški trik koji bi u javnosti trebalo da ostavi utisak kako Boris Tadić čini sve što je u njegovoj moći kako bi ublažio katastrofalnu situaciju u kojoj se društvo nalazi
:roll:
 
Poslednja izmena:
U večerašnjem Utisku nedelje, Cvetković najavio da će svi građani koji imaju dugoročne kredite, kako reče ima ih oko 900.000, u naredne 2 godine plaćati upola manju ratu. Da li mu verujete? Ja ne baš:think:

teoretski ovo je moguce.

prakticki tesko izvodljivo osim ako...

Jedino kako ovo moze da se izvede u praksi jeste da tadic uvede neke najnovije poreze i harace i otme ljudima zadnji zalogaj iz usta da bi skupio pare da da ovima sto imaju kredite
 
teoretski ovo je moguce.

prakticki tesko izvodljivo osim ako...

Jedino kako ovo moze da se izvede u praksi jeste da tadic uvede neke najnovije poreze i harace i otme ljudima zadnji zalogaj iz usta da bi skupio pare da da ovima sto imaju kredite

Pa cigare opet poskupele za10 din.

Sad pakla Klasika, primera radi kosta 110 din.

I cutali, su, gadovi samo su poskupeli tek tako.
 

Back
Top