Цветковић и његов интернет

  • Začetnik teme Začetnik teme acabg
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

acabg

Buduća legenda
VIP
Poruka
32.276
http://3.***************/_sWAFOylzlpA/SBatuNa246I/AAAAAAAAAEM/kX3l7TQYjIk/S245/vuk_draskovic.jpg

1276013924de37d4704e59815562182_orig.jpg



Beograd -- Premijer Srbije Mirko Cvetković izjavio je da je internet od suštinske važnosti za razvoj privrede.

Zajednički cilj je investiranje u nova znanja i nove tehnologije, a razvoj interneta je jednako važan za razvoj privrede kao i razvoj infrastrukture i telekomunikacija", rekao je Cvetković. Premijer je ocenio da će ulaganje u razvoj širokopojasnog interneta, elektronsko bankarstvo i trgovinu imati dugoročni uticaj na razvoj država u celini, naglašavajući da su investicije u tu oblast od velikog značaja za razvoj privrede, a posebno za mala i srednja preduzeća.

On je kazao da je za razvoj interneta potrebno obezbediti regulatorno i političko okruženje koje će omogućiti da internet i dalje bude otvoren za sve, da bude bezbedniji i dostupniji svima.

Cvetković je naglasio i da je u Srbiji, regulatorni okvir potpuno usklađen sa regulativama Evropske unije.

"Investicije u nove tehnologije znače ulaganje u budućnost", kazao je Cvetković.


http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=05&dd=30&nav_id=515420


Па ви немате ни пара а оћете да улажете у будућност :dash::dash::dash:
 
Koje to ponizenje kad protuva gura u nos u ono sto se ne razume... vredja nasu malu zajednicu IT strucnjaka koji nismo zbrisali odavde...

Cvetkovicu, za pocetak raskini ugovore sa MS i prebaci se na Open Source resenja kao i vecina bogatijih zemalja koje nemaju novac za rasipanje!

Lol.. Pa bre on se slika za kompom,pogledaj mu retardiranu facu, sto poto je kliknuo start internet explorer, kucao google.com ili tako nesto, kao krstari internetom :hahaha:
 
Па ми каскамо са улагањима у будућност још од када смо се обавезали да ћемо да изградимо пругу до Пирота, тј. до тадашње границе са Турском. Железница, која је тада била покретач индустрије, у Србији је и данас бедна. Онда су дошли путеви - изградили смо их са једно 30 година закашњења, помоћу радних акција, и од тада пропадају...А сада је то интернет, за који и Албанија има бољу инфраструктуру. Како неко лепо рече - у канту уговор са МС-ом, само фурај Линукс - и опа - ето одједном пара за оптичке каблове и осталу нет-инфраструктуру.
 
http://3.***************/_sWAFOylzlpA/SBatuNa246I/AAAAAAAAAEM/kX3l7TQYjIk/S245/vuk_draskovic.jpg

1276013924de37d4704e59815562182_orig.jpg



Beograd -- Premijer Srbije Mirko Cvetković izjavio je da je internet od suštinske važnosti za razvoj privrede.

Zajednički cilj je investiranje u nova znanja i nove tehnologije, a razvoj interneta je jednako važan za razvoj privrede kao i razvoj infrastrukture i telekomunikacija", rekao je Cvetković. Premijer je ocenio da će ulaganje u razvoj širokopojasnog interneta, elektronsko bankarstvo i trgovinu imati dugoročni uticaj na razvoj država u celini, naglašavajući da su investicije u tu oblast od velikog značaja za razvoj privrede, a posebno za mala i srednja preduzeća.

On je kazao da je za razvoj interneta potrebno obezbediti regulatorno i političko okruženje koje će omogućiti da internet i dalje bude otvoren za sve, da bude bezbedniji i dostupniji svima.

Cvetković je naglasio i da je u Srbiji, regulatorni okvir potpuno usklađen sa regulativama Evropske unije.

"Investicije u nove tehnologije znače ulaganje u budućnost", kazao je Cvetković.


http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=05&dd=30&nav_id=515420


Па ви немате ни пара а оћете да улажете у будућност :dash::dash::dash:


дедица нема мозга
 

Back
Top