Quantcast

Čuvena srpska pesma ispratila Rusa na poslednju bitku, atmosfera od koje se ledi krv u žilama prestrašila Amerikanca

Susan Sto Helit

Iskusan
Poruka
6.521
Jel botovi otvaraju ovakve teme?

Sramota me je da pomislim da se ljudi koji nisu u Stranci, i/ili plaćeni, ovako blamiraju. Za botove bi mi bilo jasno, ali da običan svet ovako ljubi zadnjice Rusima, ajde bre zar vas nije više sramota. Sve se bojim da je na kakvom posećenom ruskom sajtu ovakav podatak izazvao ikakvu pažnju, kamoli da ga je ma ko pomenuo ili da većina Rusa (ako ne i svi) imaju blage veze il ih se tiče neka tamo srpska pesma. :roll:

krinka5

Elita
Poruka
15.369

Sramota me je da pomislim da se ljudi koji nisu u Stranci, i/ili plaćeni, ovako blamiraju. Za botove bi mi bilo jasno, ali da običan svet ovako ljubi zadnjice Rusima, ajde bre zar vas nije više sramota. Sve se bojim da je na kakvom posećenom ruskom sajtu ovakav podatak izazvao ikakvu pažnju, kamoli da ga je ma ko pomenuo ili da većina Rusa (ako ne i svi) imaju blage veze il ih se tiče neka tamo srpska pesma. :roll:
Alter ego je poznati rusoguz.

krinka5

Elita
Poruka
15.369
Pa ne mozes da se lizes sa Rusijom i da udjes u EU ...to ne ide. Previse licemera.Nema sedenja na 2 stolice
Pokušali smo da uđemo u EU , kolena smo ogulili pušeći karine zapadnjacima od vremena Đinđića pa do nedavno i nisu nas primili jer ne nameravaju da nas prime . Ne znam odkud ideja da smo tih cc 15 i više godina sedeli na dve stolice ? A da ne pričam kako se stalno povećava letvica ulaska čim se Srbija primakne EU standardima, ni Rumunija ni Bugarska , ni Hrvatska nisu imali toliko uslova a da ne pričam o ranijim kandidatima. I sad ćeš ti kao stranac nas da učiš šta mi treba da činimo .

savasavanovic

Veoma poznat
Poruka
10.182
...A to znaci da zapadu treba da se slihtas mada smo mi poverenje istog izgubili lizanjem sa Rusijom. Lizete se sa Rusima a narod vam bezi na zapad radi boljeg zivota.
Нико се овде не лиже са Русима то је само провидна представа за неуку публику.Србија је под комплетном западном економском, војном, политичком и културном доминацијом, али западни господари дозвољавају режиму да мало шири примитивну русофилију међу припростим народом и повремено дају Вучићу мало пара да купи нешто од расходоване руске војне опреме.

krinka5

Elita
Poruka
15.369
Нико се овде не лиже са Русима то је само провидна представа за неуку публику.Србија је под комплетном западном економском, војном, политичком и културном доминацијом, али западни господари дозвољавају режиму да мало шири примитивну русофилију међу припростим народом и повремено дају Вучићу мало пара да купи нешто од расходоване руске војне опреме.
Malo drugačije. Vučić zapadnjacima predstavlja da pravi prividnu predstavu za neuku publiku , što i čini , nesigurno je da to zapadni gospodari podržavaju a pogotovo nije sigurno da su oni to organizovali. Najprostije ; Vučić dozira tu propagandu vodeći računa da ne naljuti zapad.

dragan10

Veoma poznat
Poruka
13.167
Pa od vaseg razmisljanja vam se isprazni Srbija. Odose svi i inzenjeri i lekari,med,sestre....ko god moze bezi ...ali zamisli ne u Rusiju nego na zapad.
od tvog razmisljanja petogodisnjeg deteta ili jednog siptara, ja stvarno dobih proliv. pa pod cijim smo sada patronatom, sta za nas nema alternativu, pod cijom palicom se desava masovna seoba i pogrom srba ? sve pod palicom PUTINA i rusije? RUSIJA JE vec jednom u istoriji POKAZALA da hoce da udje u rat sa velikim silama zbog srbije, samo sto papcici to zaboravljaju i to bas protiv, dali te to cudi, zapada? stvarno nemam ni zelje ni volje da se sa glupostima prepucavam sa .... kako da kazem, a da ne vredjam?

dragan10

Veoma poznat
Poruka
13.167
Rusija neće naravno da zarati sa Amerima kao što ni Ameri neće da zarate sa Rusima ali Rusi hoće da pomognu naporima Srba da uzmu Kosovo vojno kao što su i izgubili , prema tome teret oslobađanja je na Srbiji koja će to uspešno i sprovesti , Na Kosovu nema dva miliona Šošona i nikad ih nije ni bilo , bilo ih je milion ipo a sad nešto preko milion. Šta će biti sa njima ostaviće im se da sami odluče, ako žele da ostanu u Srbiji prihvatajući srpski suverenitet i sve što uz to ide neće biti dirani a ako ne žele slobodno nek idu. I šta nas briga kako se živi u Rusiji i to što oni nemaju neke druge proizvode (kao da Ameri imaju) sem sirovina i oružja , za nas sasvim dovoljno.
rusi sve svoje saveznike stavljaju pod ruski atomski kisobran, znaci da bi zaratili sa svakim ako si pod njihovim kisobranom i neko te napadne, isto kao sto to i NATO obecava. po NATOguzima NATO bi nas cuvao, gle apsurda od SAMOG NATOa. jer bas niko ni u snu ne spomunje da bi nas neko drugi zeleo napasti, sam clanica NATOa. imaju mafijasko kaubojsku logiku, PLACAJ mi da te stitim od NAS samih

gost 373116

Buduća legenda
Poruka
31.062

Алтерего је проруски бот, један од јачих на овом порталу. Скупљао је потписе да онај шпијунски центар поред Ниша добије дипломатски имунитет.

Susan Sto Helit

Iskusan
Poruka
6.521
Алтерего је проруски бот, један од јачих на овом порталу. Скупљао је потписе да онај шпијунски центар поред Ниша добије дипломатски имунитет.
A, zato on samo piše poruke, a nikad ne odgovara kad ga neko prozove. Klasika.
I taj centar, ako je tačno, ebote. To je invazija na neovisnu zemlju. Ne mogu da verujem. Nadam se da nije tačno, mada...

Rayela

Legenda
Poruka
62.039

Ne daj se Ines:)
Alter Ego je sve drugo samo ne bot, botovi su svi ( skoro svi) koji su se javili posle njegovog
uvodnog posta. To je njegov stil zezanja botova.

Rayela

Legenda
Poruka
62.039
:zcepanje:
Covek je iz Nisa, planira da ga postave tamo za sefa ispostave nesto kao honorarni konzul.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.