Cutljivost devojaka

Marjan!

Primećen član
Poruka
964
Kazu za cure koje su malo povucenije,cutljive i koje samo snimaju situaciju a ne govore nista previshe, vec samo odgovaraju na pitanja i jos po neku odozgo,da su opasne .Ta opasnost se odnosi na sledece,kada si sa takvom curom u vezi,cini ti se
dobra,ok,sta ja znam...fina,mada imas utisak da nije bas sve kako treba,da skriva neku tajnu,kao bre da nije "Nachisto".Mislim ok je kao sve,i sex,cak i ta komunikacija koliko toliko,al kad ona uopste ne ume sledece :Da se zrtvuje,da zapali zar,da te obraduje,ponasa se nekako stereotipno,a cak te i biju i misli da nesto krije od tebe

MISLIM JA NAJVISE VOLIM NEKU ZLATNU SREDINU,DA NIJE MISLIM BLEBETALO NEKO STO NE ZATVARA USTA I VISHE OD 50% LUPA GLUPOSTI,NEGO TAKO NEKU KOJA UME DA IZBACI VARNICU,DA TE CINI SRECNIM...A NE KAO GORE NAVEDENA.
kakvo je vase misljenje?
 
nema tu pravila,moze i da prica ko navijena pa da joj nesto fali,a moze i da ti se cini cutljivom pa kad ti dopusti da je upoznas da uvidis koliko je zanilmljiva...Ako bas uvek cuti i na svaki komentar ostane takva onda joj ili nesto fali ili je uopste ne zanimas pa te ignorise...
 
nema tu pravila,moze i da prica ko navijena pa da joj nesto fali,a moze i da ti se cini cutljivom pa kad ti dopusti da je upoznas da uvidis koliko je zanilmljiva...Ako bas uvek cuti i na svaki komentar ostane takva onda joj ili nesto fali ili je uopste ne zanimas pa te ignorise...

pa sto spava s njim,ako je ne zanima?
 
Poslednja izmena:
ja ne volim kad zzene mnogo laprdaju..poludela bih da sam mushakrac..
a ne volim ni da cute.. kad izvalim neshto sluchajno i nasmejem tog nekog pored mene ili navedem tok priche na drugu stranu, isto sluchajno i tako i opet se taj neko smeje, meni lepo :) mlogo mi lepo :rumenko:
 
ma znas sta je interesantno,nisam usamljen primer...lagano bre imam drugove i prijatelje sa veoma slicnim iskustvima i kazu mi ...sve ok,al devojka kao da nije previshe iskrena,otvorena ili sta ti ja znam...
 
Kazu za cure koje su malo povucenije,cutljive i koje samo snimaju situaciju a ne govore nista previshe, vec samo odgovaraju na pitanja i jos po neku odozgo,da su opasne .Ta opasnost se odnosi na sledece,kada si sa takvom curom u vezi,cini ti se
dobra,ok,sta ja znam...fina,mada imas utisak da nije bas sve kako treba,da skriva neku tajnu,kao bre da nije "Nachisto".Mislim ok je kao sve,i sex,cak i ta komunikacija koliko toliko,al kad ona uopste ne ume sledece :Da se zrtvuje,da zapali zar,da te obraduje,ponasa se nekako stereotipno,a cak te i biju i misli da nesto krije od tebe

MISLIM JA NAJVISE VOLIM NEKU ZLATNU SREDINU,DA NIJE MISLIM BLEBETALO NEKO STO NE ZATVARA USTA I VISHE OD 50% LUPA GLUPOSTI,NEGO TAKO NEKU KOJA UME DA IZBACI VARNICU,DA TE CINI SRECNIM...A NE KAO GORE NAVEDENA.
kakvo je vase misljenje?

Da zlatna sredina uvek najbolja, ali zakon je ćutanje je zlato:D!
Pali te to priznaj, izazov, ne znaš šta ti misli i smera:rumenko:.
 
Mene smaraju ljudi koji su na "izvol'te".
Ispricaju ti svoju zivotnu pricu posle sat vremena poznanstva.
Ja sam prilicno zatvorena. Jesam spontana sa ljudima,lako stupam u komunikaciju,ali retko pricam o svom zivotu,onako iskreno,mora da prodje dosta vremena da bi me neko upoznao do kraja.
Ne pustam nove ljude u zivotu previse blizu sebe dok ne budem sigurna da mogu da im verujem u potpunosti.
A to se retko desava. :confused:
Jer sam nepoverljiva,po prirodi.
Zato sto su ljudi stoka.

I tako.
 

Back
Top