- Poruka
- 80
Ja sam svoju devojku prevario nekih 20-ak puta, sto mislim da nije strasno u poredjenju sa drugim momcima koji to rade svaki dan. U svakom slucaju kada musko vara to je normalno i opravdano,medjutim kada zena vara to bi trebalo po kratkom postupku.Kada zena vara to je vrhunac bezobrazluka.
Koliko ste puta prevarili svoju devojku/zenu?
p.s. devojke, ako ste kojim slucajem prevarile muskarca molim vas ne javljajte se jer je to vasa sramota. Ovo je samo za muskarcine koje varaju.
Koliko ste puta prevarili svoju devojku/zenu?
p.s. devojke, ako ste kojim slucajem prevarile muskarca molim vas ne javljajte se jer je to vasa sramota. Ovo je samo za muskarcine koje varaju.

))) nisam znala da su izmislili vremeplov jos u kamenom dobu 



Super poređenje
....pa sad mislis da si veci frajer posto si varao devojku?? To je zalosno