Cutalica

A da mu ipak nije prazna baterija, a on samo malo zaboravlja da je napuni? Evo ja danas pozajmio punjač za mobilni, a nekih pet dana mi je ugašen, jer nisam našao kući punjač...
 
Ako tema nije opet neka puka zezancija, samo da bi se o nečemu pisalo, jer ja ne idem tom premisom, ali nakon tri godine, ovdašnjeg bitisanja svega se nagledah, ali evo da te naroCki ja pitam. Možda se zaista čoveku nešto dogodilo. Ako nekoga istinski voliš, bitan ti je i drag, jel je važno ko će koga zaista da pozove? Ja ne znam. Ja bih brinula o tome nekome. Ti ne bi? tebe ne brine, što se on ne javlja? Meni en bi uopšte palo na pamet, da se smuca negde, da je ovo ili ono, meni bi najiskrenije palo na pamet da se nešto dogodilo. Ali, to već stekneš, navikom poznavanja nekoga. Ja na primer dok sam volela nekoga tog, ja znala bih da po njegovom nacinu obrasca, nesto samo mora da se dogodilo, jer je bio covek od reci, postovao reč, jednostavno se ponasao normalno. Hocu reci, moze da ne znaci nista, ali sta da mu se nesto dogodilo, a ti cekas tri dana, cisto da vidis, ko ce prvi da obrne broj , okrene fon? Ja to ne razumem. Znam ljude koji su u vezama, a cuju se jednom nedeljeno, takoC da, danas me nista ne iscudjava, ali hocu reci, ti znas njegov obrazac ponasanja, da li je to standarno da tako radi, pa je ovo neustaljen način šonasanja, pa ima razloga da se zabrine, ili ovo je nesto sto se dogadja vec, pa se pitas sta mu je sada "dunulo". Shvataš? ♥
 
Pozovi ga, pa nam javi šta je bilo u pitanju.
Naravno, pod uslovom da hoće da se javi.

Nemoj samo još i da nam javlja, kada znamo da će se on pojaviti sa 1000 belih i 1 crvenom ružom- a na ceduljčetu će ostati bar kod i posveta ,,1000 za ljubav, samo jedna za greh"
Ali tada će već zgodniji biti bliži telu Cicinom, a ona će goreti između 2 vatre, u nedoumici-ode Cica na manikir-jer to je kao otići kod sopstvenog gurua :heart:
 
Nemoj samo još i da nam javlja, kada znamo da će se on pojaviti sa 1000 belih i 1 crvenom ružom- a na ceduljčetu će ostati bar kod i posveta ,,1000 za ljubav, samo jedna za greh"
Ali tada će već zgodniji biti bliži telu Cicinom, a ona će goreti između 2 vatre, u nedoumici-ode Cica na manikir-jer to je kao otići kod sopstvenog gurua :heart:

Vidim, pratiš dešavanja, ovo-ono :ok:
 

Back
Top