qwwwq
Aktivan član
- Poruka
- 1.270
Google kaze 171cm visina i 65kg tezinaJes al kolko je monika visoka? @Vuk Samotnjak
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Google kaze 171cm visina i 65kg tezinaJes al kolko je monika visoka? @Vuk Samotnjak
Pa ja pikavac za nju ne mogu ni biti ko MonjikaGoogle kaze 171cm visina i 65kg tezina
A zato sto mi je gradja vec takva samo malo korekcijeA zašto bi i bila...![]()
Svaki cigo svoga konja hvali...A zato sto mi je gradja vec takva samo malo korekcije
Hranio a nije te trošio dovoljno sram mu ušoRanio me lepo bivsi pa sam se nagojila prasica![]()
Jbg godineHranio a nije te trošio dovoljno sram mu ušo![]()
Hajde, hajde, nisi ti baš toliko matora.Jbg godine
Moja kilaza je idealna nisam ja gojazna ali vezbom pravis tu figuru
Jaooooo pocupacu ti onu metalika kosu.....aaaa da to je kad si bio mladHajde, hajde, nisi ti baš toliko matora.

Sad sam malo napucala noge, i rukeNešto se ne sećam da ti izgledaš ko ove sa slika što si okačila
Jedno ako nisi odlučila da promeniš imidž![]()
To je bas najgori tip gradje kod žena.. one jako rano propadnu i lice na panjeveNajdraže su mi niže, onako nabijene, da štrči guzicca i da imaju pune butke.
Odakle ti ovaj zaključak?To je bas najgori tip gradje kod žena.. one jako rano propadnu i lice na panjeve
ne vređaj žene !To je bas najgori tip gradje kod žena.. one jako rano propadnu i lice na panjeve
Ne vredja on žene,narocito sto su to totalne besmislice ko zna kakve je vidjao u životu, ja ove devojčice i devojke sto vidim po Ns-u deluju bas zdravo očuvano negovano i fizički aktivno.Sto je za pohvalune vređaj žene !
Pričam uopšteno ...žena je odličje prelepe žene.Jes al kolko je monika visoka? @Vuk Samotnjak

Ja to nisam rekaoZnaci mi male smo ružne i licimo na panjove![]()
Nisam tebi ni reklaJa to nisam rekao

volim i ja tebeJaooooo pocupacu ti onu metalika kosu.....aaaa da to je kad si bio mlad![]()

As a fellow gymbro xDUvek podrzavam vezbanje
ali
meni nije bazno kakvo dupe ima zensko
vazno je samo imam li zeleno svetlo ili ne
kako god izgledala