cure,sta pricate drugaricama o penisu vaseg dragog??

kako o tome razgovarate sa najboljom drugaricom ili u drustvu? kako pricate o tome kada ste u kres varijanti i kada ste u ozbiljnoj vezi??

al ovo je dobro..."kako pricate o tome kada ste u kres varijanti i kada ste u ozbiljnoj vezi"...:lol:
...znaš...ipak tu mora da postoji neka razlika, kad se priča o kurrcu...jer...nije ista žvaka kad je kres, a kad je ozbiljna veza...:lol:

...znači zadnje vreme došlo kad je klonovima dozvoljeno da otvaraju tupave teme...
 
zašto bih joj pričala o penisu mog dečka? :eek:
msm, jel bitno da svi znaju sve o mojoj intimi?
ne zove se bre to bezveze intima.

Možda i ti i drugarica imate veliko interesovanje za anatomiju urainalnog kanala ili rasprostranjenost raznih genetskih osobina na penisu. Na primer, u koliko procenata se javlja veća leva mošnica, a u kom procentu desna. Onda, možda imate interesovanja za mikkrobiološku analizu kože prepucijuma pa pre seksa uzimate uzorke koje razmenjujete. :mrgreen:
 
Možda i ti i drugarica imate veliko interesovanje za anatomiju urainalnog kanala ili rasprostranjenost raznih genetskih osobina na penisu. Na primer, u koliko procenata se javlja veća leva mošnica, a u kom procentu desna. Onda, možda imate interesovanja za mikkrobiološku analizu kože prepucijuma pa pre seksa uzimate uzorke koje razmenjujete. :mrgreen:

:rumenko:

ne pričaj ljudima ono što sam ti rekla u povarenju :rtfm: :azdaja:
 
Evo razmisljam i bas mi nije jasno zasto muskarci uopste misle da zene pricaju o njihovim penisima?Jer to znaci da se poistovecuju s njima?:kafa:
Kako ne misle da caskamo o njihovom ponasanju ili osobinama nego o penisu?Svasta.

pa da znate da heklate pricale bi o hekleraju..
..ovako..o cemu bi..m..
ne znate carape da pletete
ne znate da kuvate..
ni vunu nemate da drndate..pa o cemu bi..
 
f75551d661158016d9174cddd3560c11_view_l.jpg

:whistling:
 

Back
Top