cura koja gubi kontrolu

majmunova sapa

Obećava
Poruka
64
Pozz ljudi imam jedan problem sa curom koja bi trebala da mi bude zena ali se predomisljam jer ima napade bijesa,gubi kontrolu baca stvari moje po kuci i unistava ih,udara sebe a i mene. Nekako se cini da nema postovanja,veoma je ljubomorna..prije nekoliko dana je uzela male makaze i napravila sebi rane po nogama i onda optuzuje da sam ja kriv za to. To nije nimalo posteno tako me ucjenivati i htjeti da se ja osjecam lose. Nekako mi je bilo zao pa sam pokusavao da je shvatim,ali ona je samo bezobrazna izgleda..Kad se naljuti govori svakakve uvrede i onda vise ne znam sta misli ozbiljno..
 
574591

Bezi dok jos mozes....
 
Bezim evo maloprije sam pobjegao nakon sto mi je izrezala majicu,novcanik,kacket i slomila naocale..al hej hajde barem je novcanik bio prazan i postedila mi je kartice :) jel to znaci da je dobrog srca? razbila mi mobitel prije 2 mjeseca pa sam je natjerao da mi kupi novi i sad govori da je njezin jer ga je ona kupila haha uzima ga iz ruka tek tako,ako to nije bezobrazluk ne znam sta je onda..
 
pa dobar sta znam cura je zgodna ali nije nesto u krevetu jer se oslanja na svoje tijelo,vise se lozi na sebe pa nije morala ucit...ne zna ga sama ustima valjat a stalno trazi da svrsi i ona...pa nije sve u sexu..da je ne znam kakva u sexu kad je ljubomorna na sve zivo znaci od spotova do mali curica od 5 godina jer sam rekao da ima dobru finu dugu kosu..i to kcerkica od moje sestre...wtf
 
pa dobar sta znam cura je zgodna ali nije nesto u krevetu jer se oslanja na svoje tijelo,vise se lozi na sebe pa nije morala ucit...ne zna ga sama ustima valjat a stalno trazi da svrsi i ona...pa nije sve u sexu..da je ne znam kakva u sexu kad je ljubomorna na sve zivo znaci od spotova do mali curica od 5 godina jer sam rekao da ima dobru finu dugu kosu..i to kcerkica od moje sestre...wtf

ne treba tako da pričaš o nekom za koga bi da ti bude žena, tako da bolje da je ostaviš :confused:
 
Neee....
Sledeće je život koji zaista liči na horor film, samo sa publikom...
Konstantna tenzija i toplo-hladno igrice
Jedini iole smislen razlog da ostaneš u toj priči je da imaš neki bag pa moraš "spasiti" ili "popraviti" nju kako bi izmenio nešto iz vremena kada si bio klinac.... Ne igram se terapeuta, ali to je svarno gorući problem koji ne da neće nestati nego će postati sve gori
 
Neee....
Sledeće je život koji zaista liči na horor film, samo sa publikom...
Konstantna tenzija i toplo-hladno igrice
Jedini iole smislen razlog da ostaneš u toj priči je da imaš neki bag pa moraš "spasiti" ili "popraviti" nju kako bi izmenio nešto iz vremena kada si bio klinac.... Ne igram se terapeuta, ali to je svarno gorući problem koji ne da neće nestati nego će postati sve gori
bravo za toplo hladno..uvjek je tako prvo se posvadjamo pa se onda mirimo kao da nista nije bilo..ona nasmijanog lica a u meni strah od ponovne svadje i onda nmgu da djelujem pozitivno jer sam je upoznao kakvu niko nije..a pred ostalima se pravi fina...jednom sam uradio psiholoski trik,,pa kad je pocela da divlja ja je poceo da snimam i ona se odma smirila..
 
Bezim evo maloprije sam pobjegao nakon sto mi je izrezala majicu,novcanik,kacket i slomila naocale..al hej hajde barem je novcanik bio prazan i postedila mi je kartice :) jel to znaci da je dobrog srca? razbila mi mobitel prije 2 mjeseca pa sam je natjerao da mi kupi novi i sad govori da je njezin jer ga je ona kupila haha uzima ga iz ruka tek tako,ako to nije bezobrazluk ne znam sta je onda..
Isekla ti stvari i postedela kartice. Kakva dusa od zene jeee*ote.
Ako ti je stalo do nje probaj da joj pomognes,ali bih ti rekla da se udaljis na vreme.
 
Kako da pomognes njoj a da ne odmognes sebi? :) To je najveci problem. Da radi na sebi, treba prvo da prihvati u sebi da ima problem. To je prva opcija. Ili da se konacno razidjete. Treca opcija ne postoji kada ste vas dvoje u pitanju.
Pored njezinog ega,mislim da je veoma tesko da prihvati da ima problem.Uvjek su joj drugi krivi i misli da joj svi zele zlo..zamisli ja je probudio u 8 ujutro a rekao joj da je 10,onako fino reko bice smjesno..da bi ona rekla kako sam je namjerno probudio da se ona ne bi naspavala i da sam to uradio jer sam zloban.heh
 
Pored njezinog ega,mislim da je veoma tesko da prihvati da ima problem.Uvjek su joj drugi krivi i misli da joj svi zele zlo..zamisli ja je probudio u 8 ujutro a rekao joj da je 10,onako fino reko bice smjesno..da bi ona rekla kako sam je namjerno probudio da se ona ne bi naspavala i da sam to uradio jer sam zloban.heh
Mozda bi se trgla da si joj rekao da je 12 sati :D

Salu na stranu. Trgni se i ti. Upao si u vrzino kolo. Prijatelji uvek mozete da ostanete.
 

Back
Top