Čukanje i grebanje parkiranog auta

Juhu, jedna crtica iz danasnjeg kotidadedozvolukretenu sasvim obicnog dana na Vracaru.
Parkiram u svojoj ulici, odem do prodavnice, vratim se i vidim ostatke necije crvene farbe na desnom krilu. Odem u stan, pogledam s prozora, drugi debil se isparkirava i cukne me odnapred. Srecom, bez ostecenja. Sve to u sat vremena.
Jbt 😭😭😭
Sad, farbati odmah ili ostaviti da lupaju redom, pa dok se nakupi. (Ispolirah nekako, ali ima ogrebotina.)
Kakva ti to rucka od frizidera na blatobranu? :D
 
A da pitas negde gde lepe folije na auta koliko bi izaslo da ti zalepe na krila i branike? To u spreju ja iskreno prvi put vidim, mada ne mora da znaci da je lose, moras da imas bas dobru ruku da naneses sloj iste debljine, da pazis da ne leti prasina i zalepi se na lak/ foliju dok se ne osusi... Razmisli o svim opcijama.
To moze fino da ispadne samo da se lepo uradi i da pogodi boju ,posto sam vidjao katastrofa kako ljudi unakaze auto sa tim folijama i pogresnim izborom boja.
Karbon 3D je super .
 
Ma pomiri se sa time ako parkiraš na ulici i ja sam na vračaru bez sat vremena traženja parkinga nema ništa. Nekada stanem i zapalim cigaru pa gledam dal neko ulazi u auto pa trk pun gas. Ja srećom imam svoje parking mesto pa nema nikakvih problema. Držati auto na ulici je čista lutrija.

U centru bgd ili imaš parking ili garažu ili nemaš auto.

Da, što je najgore, te popravke, recimo maske, neočekivano ozbiljno koštaju.
 
To je prednost punta zbog masovnosti ugl svih fijata. Nađeš sve u istoj boji ne treba ti lakirer.

Sa druge strane uvek biram auto koji ima bolju plastiku branika kao vw recimo. Uvija se i krivi drugar kada je vozio forda zakačio a branik puko kao da je od stakla nije moglo da se prođe kroz ulicu koliko je bilo plastičnog đubreta. Moralo je da se pomete!
 
To je prednost punta zbog masovnosti ugl svih fijata. Nađeš sve u istoj boji ne treba ti lakirer.

Sa druge strane uvek biram auto koji ima bolju plastiku branika kao vw recimo. Uvija se i krivi drugar kada je vozio forda zakačio a branik puko kao da je od stakla nije moglo da se prođe kroz ulicu koliko je bilo plastičnog đubreta. Moralo je da se pomete!
Ček ček VW? Sad će snijeg :D
 
Momcadijo, ajd' ako imate predlog za nekog normalnog autolimara u BG. Koji ce stvarno da uradi kako treba a ne da se nesto isprdjuje.

Jedan me stvarno iziritirao. Pominje nekakav sablon. Kostalo bi 350evra a mozda i vise jer ne zna kako je sa unuitrasnje strane. Pa cekaj, ne moze se pogledati i reci definitivno kolika bi bila cena?

Auto je stajao na prakingu kraj ulice. Znate oni ukoso obelezeni. Neko ga je maznuo, ostala boja neka narandzasta, crvenkasta. Zadnji branik strana malo izasla, iskrivljen na prevoju i kako je savijen malo napukao. A strana lima gde je spojen sa zadnjim branikom iskrivljena. Ta strana je pogurana prema zadnjim vratima. Tako da je sada izmedju strane i zadnjih vratiju skoro duplo manji razmak. Dok je iznad tocka od tog guranja ulubljenje. Kao da je hteo da se savije, zguzva lim. Ali opet nije bilo dovoljno gurnut za guzvanje vec ostalo ulubljenje.

Naravno, niko nije video desavanje. I pored toga sto se moralo cuti kao i sto je sigurno alarm svirao. Al' dobro i da razumem ljude. ne zele se upitati u nesto ne znajuci ko je kakav.

Tako ako znate za nekog limara koji bi to sredio kako treba, napisite koju rec.
 
Momcadijo, ajd' ako imate predlog za nekog normalnog autolimara u BG. Koji ce stvarno da uradi kako treba a ne da se nesto isprdjuje.

Jedan me stvarno iziritirao. Pominje nekakav sablon. Kostalo bi 350evra a mozda i vise jer ne zna kako je sa unuitrasnje strane. Pa cekaj, ne moze se pogledati i reci definitivno kolika bi bila cena?

Auto je stajao na prakingu kraj ulice. Znate oni ukoso obelezeni. Neko ga je maznuo, ostala boja neka narandzasta, crvenkasta. Zadnji branik strana malo izasla, iskrivljen na prevoju i kako je savijen malo napukao. A strana lima gde je spojen sa zadnjim branikom iskrivljena. Ta strana je pogurana prema zadnjim vratima. Tako da je sada izmedju strane i zadnjih vratiju skoro duplo manji razmak. Dok je iznad tocka od tog guranja ulubljenje. Kao da je hteo da se savije, zguzva lim. Ali opet nije bilo dovoljno gurnut za guzvanje vec ostalo ulubljenje.

Naravno, niko nije video desavanje. I pored toga sto se moralo cuti kao i sto je sigurno alarm svirao. Al' dobro i da razumem ljude. ne zele se upitati u nesto ne znajuci ko je kakav.

Tako ako znate za nekog limara koji bi to sredio kako treba, napisite koju rec.
Tebi se iskrivio ceo zadnji deo automobila. Sve mora da se rastura i izvlači, kucka, pegla. I taj što te udario to je puklo ko bomba, proveri okolne kamere sigurnosne duž čitave ulice. Tuda mora da je prošao potpuno razvaljen auto bežeći. Trebao si i policiju da kontaktiraš oni imaju milion kamera.

350 uopšte nije puno. Ne može da ti da krajnju cenu jer ne zna dal je pukla brava gepeka i još sto plastika. Recimo nosač branika, maglenke itd
 

Back
Top