cujem zvuk, ali ne visoke tonove???

boris123

Početnik
Poruka
6
na primer, kada u winampu pustim onaj default file "dj lama", cujem muziku ali ne cujem glas koji kaze "winamp, it really whips the lama's ass". u svim pesmama (koristeci bilo koji program) se cuje muzika u pozadini ali glas ne. glas je u ehu, kasni za pesmom i jedva se prepoznaje. kao da je neko ukljucio karaoke! :)

koristim winxp (sp2) a zvucna kartica je c-media (cmi8738) integrisana na chaintech plocu (via chipset). nasao sam drivere za xp na vise lokacija na netu i sve rade, dakle zvuk se cuje, ali neverovatno, nema glasa (tj. visokih tonova) neverovatno!

da li neko moze da pretpostavi u cemu je problem? sta da radim???
 
e drugari, problem je resen! kada sam izvukao mikrofon sve je normalno profunkcionisalo. ipak, voleo bih da saznam kako mikrofon moze da utice na reprodukciju zvuka. (s obzirom da je mikrofon IN, a zvucnici su OUT) ako neko zna, cisto iz radoznalosti, nek napise da svi budemo pametniji :D

inace, poruka nekom adminu, ova tema moze i da se zatvori (posto ja nemam pojma kako to da izvedem...)
 
boris123:
e drugari, problem je resen! kada sam izvukao mikrofon sve je normalno profunkcionisalo. ipak, voleo bih da saznam kako mikrofon moze da utice na reprodukciju zvuka. (s obzirom da je mikrofon IN, a zvucnici su OUT) ako neko zna, cisto iz radoznalosti, nek napise da svi budemo pametniji :D

inace, poruka nekom adminu, ova tema moze i da se zatvori (posto ja nemam pojma kako to da izvedem...)
Momak, ne brini, ja vec godinama ne cujem visoke tonove - sta ces, godine :)
A za zatvaranje teme, to nece moci da moze sa tvoje strane, moras da platis administratoru :)
 

Back
Top