Cujem da robovi danas nasrnuli na policiju

Mada, sad sam pogledala na njihov sajt, ta vest je bila objavljena sturo negde oko 09. ujutru, kad malo sveta gleda, neki srecnici jos uvek rade, a to je vreme kad su gradjani uglavnom (oni koji ne rade) u prodavnicama, spremaju dorucak, rucak...

Dakle, onda kada se odvaja vreme da se odgleda Dnevnik, o tome nema nista.

I misli, Glavati "gospodin" kako nas je eto ipak obavestio na nacin sto je sakrio kad je trebalo.

Mene cudi da recimo na B92 nije bilo vesti o grafitima koji su preplavili deo oko Arene i na kojima pise stop pederima i ima neki sa dve znaka koja oznacavaju muski pol i precrtana su i ispod pise cekamo vas ****** ili tako nesto :hahaha:

Mene cudi da recimo na B92 nije bilo vesti o grafitima koji su preplavili deo oko Arene i na kojima pise stop pederima i ima neki sa dve znaka koja oznacavaju muski pol i precrtana su i ispod pise cekamo vas ****** ili tako nesto :hahaha:

Nece da se cesu tamo gde ih svrbi - javno!

Ali, i pored toga, u odnosu na neverovatno STERILNI "Javni servis", dajy vise imformacija o desavanjima U SRBIJI, a ti su mi se ****** popeli na glavu:(
Nemam nista protiv njih, boli me uvo za nihove bolesne nastranosti,sve dok time ne paradiraju javno, a tu sramnu paradu krste PONOSOM:roll:

Sta da se radi......to su,sto su. Izborili su se 5.oktobra na pravo da budu robovi sad nema sta da se bune

To je vec diskutabilno....

Ja na primer uopste ne podrzavam ovu vlast jer samo slep covek ne moze da vidi sta se ovde radi. Krade sakom i kapom. Ova vlast ne radi nista drugo osim sto smislja zakone kako ce i kad sta da poskupi. I da, zakone o povecanjima njihovih plata naravno. A sve to pod jednom maskom, odlaskom Srbije u evropsku uniju. Kao da je ta evropa neka utopija... Sve ce ruze da nam procvetaju kada budemo postali clan.

No, odlutao sam od teme. Hteo sam da kazem da nije obavezno svaki radnik tog preduzeca koje strajkuje, bio ZA to sto se desavalo 5 okotobra....

Back