Cudoviste iz Loh Nesa

Pa ja sam gledao Jeadn anaterski snjimak na kome se lepo videlo da jeto kao onaj dinusaurus sa dugackim vratom i jako se lepo videlo toliko lepo da nisam mogao da poverujem da je to neka foto montaza ili slicno !!
 
Čitave horde ljudi opremljenih najsavremenijom opremom neprekidno se već decenijama nalaze na obalama tog jezera. Sve vrste stručnjaka, koristeći svu moguću tehniku, pretražile su svaki centimetar
jezera, svaki djelić dna, svaki kubik vode. Snimano je u vidljivom spektru, infracrvenom, ultrazvučno, radarski, elektromagnetski. I šta smo dobili: jednu mutnu fotografiju iz nepoznatog izvora, za koju još nije dokazano ni da je snimljena baš na Loh Nesu. Zaključite sami.
 
mislis da bi tolika zivotinja ostala neprimecena, i da bi postojao JEDAN amaterski snimak?

ne ja kazem da sam gledao jedanAmaterski snjimak a koliko ih ima ja to neznam ! a anasao sam na internetu sliku samo mora neko da mi objasni kako mogu da je stavim pa da je svi vidite

axa uspeo sam al sam pametan
 

Prilozi

  • nesi.jpg
    nesi.jpg
    5,8 KB · Pregleda: 21
ja koliko znam niko nikada u zivotu nije video dinusaurusa, kako onda njudi mogu da znaju njegove karakterisitke i osobine ?? a i molio bi nekog da mi objasni kako to cudoviste ne postoji kada je na slici ?!?!
 

Back
Top