Cudno stvorenje u Africi

akutasame94

Iskusan
Banovan
Poruka
5.540

Skracena verzija teksta ispod videa.

Meštani su naleteli na cudno stvorenje. Jedan od mestana ga je ranio nakon cega je stvorenje pobeglo, ali su ga ispratili i do jazbine gde su naleteli na ovo i jos dva ista stvorenja. Ranjeno stvorenje ih je napalo gde ga ovi ubili. Druga dva stvorenja pobegla.

Moje (ne)stručno mišljenje je da ovo može biti stvarno. Svakako deluje previše komplikovano za fotošop, mada kakvih majstora ima moguće je. Deluje mi kao da onaj crnac pozadi gleda pravo u ovo i da ni njemu nije jasno šta je. Sad dok ne nadjem analize eksperata ne mogu da tvrdim ni da je stvarno ni da nije.

Sad, šta bi to moglo biti? Ukoliko nije nešto neotkriveno do sada, rekao bih da je neko dete sa retardacijom ili neko mutirano novorođenče. Ali to mi se i ne uklapa. Anatomski dosta liči, ali je ovo stvorenje bele kože, u svakom slučaju daleko svetlije od crnaca u africi (pogledajte ih samo)...

Vaše mišljenje? Ako slučajno ima nekog ovde ko se profesionalno bavi fotografijom i fotošopom neka se javi :D

Fotomontaža i to prilično loša. Glava je suviše dvodimenziona, zatim postoji jasna razlika između boje kože na telu i glavi. Dalje, šaka crnca je plava (?!) dok je ostatak normalne crne boje. Konačno, jedna ruka je u potpuno neprirodnom položaju, tj. kao da izlazi iz glave. Najverovatnje da je u pitanju kompozicija 3 različite slike. Prva je slika novorođenčeta koje drži lekar u hirurškim rukavicama (to objašnjava šaku plave boje). Druga je slika ovih crnaca, i treća je deformisana slika glave. Ono što potvrđuje moju priču je relativno mala slika, sa izrazitim blur efektom. Tako amateri najčešće zamagle loše montirane delove kako se ivice ne bi dobro videle. Da je slika originalana bila bi veća (fotoaparati danas bez problema prave slike 3000x4000px pa i veće) i bila bi jasnija.

Inače ta priča kruži internetom već neko vreme, a mesto gde je biće navodno ulovljeno se selilo već nekoliko puta u razne zemlje Afrike.

Fotomontaža i to prilično loša. Glava je suviše dvodimenziona, zatim postoji jasna razlika između boje kože na telu i glavi. Dalje, šaka crnca je plava (?!) dok je ostatak normalne crne boje. Konačno, jedna ruka je u potpuno neprirodnom položaju, tj. kao da izlazi iz glave. Najverovatnje da je u pitanju kompozicija 3 različite slike. Prva je slika novorođenčeta koje drži lekar u hirurškim rukavicama (to objašnjava šaku plave boje). Druga je slika ovih crnaca, i treća je deformisana slika glave. Ono što potvrđuje moju priču je relativno mala slika, sa izrazitim blur efektom. Tako amateri najčešće zamagle loše montirane delove kako se ivice ne bi dobro videle. Da je slika originalana bila bi veća (fotoaparati danas bez problema prave slike 3000x4000px pa i veće) i bila bi jasnija.

Inače ta priča kruži internetom već neko vreme, a mesto gde je biće navodno ulovljeno se selilo već nekoliko puta u razne zemlje Afrike.

Brzo si mi razbio iluziju :D

hahahahaha oduševljavaš me :hahaha::rotf:

Back